مشاوره و سفارش

مخزن تک لایه

مخزن های تک لایه نسبت به نمونه های مشابه چند لایه با همان کیفیت، نرخی پایین تر را برای مشتری به همراه خواهد داشت تا از این بابت خرسند باشد. پخش مخزن پلی اتیلن تک لایه، به صورت عمده انجام می شود تا دست دلالان از این معامله کوتاه شده و مشتری خریدی رضایت بخش را به انجام رسانیده باشد. در واقع به منظور خرید مخزن پلی اتیلن، تنها لازم است تا متقاضیان گرامی با یکی از شماره های قید شده در تصویر ارتباط برقرار نموده و با مشخص نمودن نوع و سایز کالا، محصول انتخابی را در کوتاه ترین بازه زمانی دریافت نماید.

۴۰۰۰۴۰۰۰۰۹۵۵_۶۱۲۴۵

مخزن پلی اتیلن افقی

هر چه ارتفاع، طول و عرض مخزن پلی اتیلن افقی بیشتر باشد؛ ارزش آن نیز بیشتر می شود. هر چه تعداد لایه ها و ضخامت بیشتر باشد، افزایش قیمت خواهیم داشت. عواملی مانند ظرفیت مخزن اتیلن، ارسال، خدمات پس از فروش، گارانتی، ابعاد، اما به طور کلی بایدگفت که مواد اولیه، تاثیر گزارترین بخش ارزش گذاری و قیمت گذاری یک محصول پلی اتیلنی به شمار می رود. به عنوان مثال مخزن ۱۰۰۰ لیتری افقی به دلیل دارا بودن پایه های پلی اتیلنی، وزن بیشتری نسبت به مخزن ۱۰۰۰ لیتری عمودی پیدا می کند در نتیجه قیمتش بیشتر می شود این مثال برای سایر انواع مخازن مکعبی و زیرپله ای نیز می باشد.

مخزن آب پلی اتیلن

مخزن آب پلی اتیلن یکی از مخزن های پرکاربردی است که از آن برای نگهداری آب و مایعات استفاده می شود. این مخزن رنگها، طرحها و شکلهای گوناگونی دارد و در انواع مختلفی تولید می شود. استفاده از مخزن پلی اتیلن عمودی در جامعه ما زیاد است که یکی از موارد رایج آن برای منازل مسکونی و ساختمانی می باشد. از این مخزن علاوه در نگهداری آب، برای ذخیره کردن مواد پودری و گرانولی هم استفاده می شود. مخزن آب عمودی پلی اتیلن در صنایع مختلف شیمیایی کاربرد بی نظیری دارد و می توان از آن برای نگهداری انواع مواد شیمیایی استفاده کرد، چون مقاومت بالایی در برابر این مواد دارد. این مخزن برای برجها و ساختمان های بزرگ هم استفاده می شود و نصب آسانی دارد که می توان آن را در مکانهای مختلف بکار برد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتوضعیتقیمت
مخزن افقیتک لایه و سه لایهموجودتماس بگیرید
مخزن عمودیتک لایه و سه لایهموجودتماس بگیرید
مخزن مکعبیتک لایه و سه لایهموجودتماس بگیرید
مخزن زیرپله ایتک لایه و سه لایهموجودتماس بگیرید
مخزن سمپاشتوربینی و سادهموجودتماس بگیرید
مخزن پشت نیسانیگازسوزموجودتماس بگیرید
مخزن انبساطتک لایه و سه لایهموجودتماس بگیرید
وان شیلاتیتک لایهموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی “آژستا” تولید کننده انواع مخازن پلی‌اتیلن (عمودی، افقی، زیر پله‌ ای، مکعبی) سمپاش و وان‌ شیلاتی به همراه شبکه پخش و توزیع قوی با کادری مجرب و متخصص در بازار داخل و خارج از ایران، سالیان متمادی در حال خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد. هدف این مجموعه همواره کسب رضایت حداکثری مشتریان، تحویل در کمترین زمان ممکن، ارائه محصول با کیفیت و متناسب با نیاز مشتری می باشد. پرسنل مجموعه آژستا، همواره تمامی توان و انرژی خود را به کار خواهند بست تا بهترین باشند.

مشاور فروش گروه بازرگانی آژستا

نیکخواه

Call Now Button