مخزن پلی اتیلن سه لایه اصفهان شیراز یزد

مخزن آب پلی اتیلنی

یکی از پر استفاده ترین و پرکاربردترین ماده‌ های مصرفی پلیمری که در تولید انواع مخزنهای دورانی از آن استفاده می‌ شود پلی‌ اتیلن می ‌باشد که حتی برای تولید مخزن پلی‌ اتیلن سه‌ لایه اصفهان شیراز یزد نیز از آن استفاده می ‌شود برای یافتن اطلاعات و توضیحات راجع‌ به مخزن پلی ‌اتیلن ابتدا لازم است تا جنس پلی ‌اتیلن را مورد بررسی قرار دهیم پلی‌ اتیلن جزء پر مصرف‌ ترین ماده‌ های پلیمری در صنعت می‌ باشد و حتی می ‌تواند دارای مواد تشکیل‌ دهنده متفاوت بوده و از کیفیتهای متنوع نیز برخوردار باشد.

مخزن پلی اتیلن سه لایه اصفهان

پلی ‌اتیلن انواع مختلفی دارد مانند پلی‌ اتیلن سبک و پلی ‌اتیلن سنگین پلی ‌اتیلن سبک که از دانه‌ بندی 500 میکرونی تشکیل  ‌شده است جزو اولین دسته از خانواده‌ های پلی‌ اتیلن می ‌باشد با گسترش تنوع در این ماده سبب شد تا انواع تجهیزات صنعتی که مواد اولیه محصولات تولیدی آنها پلی ‌اتیلن بود نیز گسترش ‌یافته و به تولیدات بهتر دست پیدا کنند.

اگر بخواهیم پلی‌ اتیلن سبک را از لحاظ علمی بررسی کنیم باید بدانیم که از گروه ‌های مولکولی کوچک که مونومر نام داشته و به ‌صورت زنجیروار به یکدیگر متصل شده‌ اند به وجود می ‌آیند پس از پلی ‌اتیلنهای سبک نوبت به توضیح پلی ‌اتیلنهای سنگین می ‌رسد که معمولاً از پلی‌ اتیلنهای سبک‌ تر تشکیل می ‌شود.

تفاوت آنها با دیگر پلی‌ اتیلنها در این است که از زنجیره‌ های سنگین‌ تر و بلند تر نسبت‌ به پلی‌ اتیلنهای سبک ساخته شده‌ اند همچنین دارای شاخه‌های جانبی هستند که تراکم آنها می‌ تواند حتی 10 برابر بیشتر از پلی‌ اتیلنهای سبک باشد همچنین نیرویی که سبب شده ‌است مولکولهای آن در کنار یکدیگر قرار بگیرند نیروی واندروالسی نام دارد که درست همانند نیروی مغناطیسی مولکولهای پلیمری را به سمت یکدیگر جذب کرده و سبب ایجاد یک توده‌ متراکم می ‌شود.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که مخزن پلی‌ اتیلن سه لایه اصفهان می ‌تواند جزء دسته مخزنهای مهم باشد که از آن برای نگهداری مواد شیمیایی، آب و غیره استفاده می‌ شود به علت این‌ که این مخزنها از قیمت مناسبی برخوردار هستند و همچنین دارای وزن کمی می‌ باشند بسیار مورد توجه افراد و همچنین صنعتگران مختلف قرار گرفته‌ است.

اگر بخواهیم این مخزنها را از لحاظ شکل ظاهری مورد بررسی قرار بدهیم باید بدانید که مخزنهای پلی‌ اتیلن نه ‌تنها به حالت افقی و عمودی بلکه حتی به‌ صورت مخروطی و مکعبی نیز می ‌توانند تولید و بشوند حال می‌ خواهیم به بررسی آنها به‌ صورت تک به تک بپردازیم مخزن پلی ‌اتیلن افقی که می ‌تواند در سایزها و اندازه‌ های مختلف تولید بشود را می ‌توان به‌ صورت تک لایه و دو لایه و سه ‌لایه تولید کرد.

استفاده از مخزنهای دو لایه در اکثر موارد برای نگهداری مواد شیمیایی و یا حتی برای نگهداری آب استفاده می ‌شود مخزنهای سه ‌لایه نیز همانطور که از نامشان پیدا است دارای لایه ‌های بیشتر هستند و می ‌توانند برای محصولاتی از آنها استفاده شود که به‌ هیچ‌ عنوان نباید از تابش نور خورشید بهره ببرند و نوع دیگر از مخزنها مخزن پلی‌ اتیلن عمودی می‌ باشد که این نوع از مخزنها نیز می ‌تواند در حالت تک لایه و دو لایه و سه لایه تولید بشوند مخزنهای عمودی دیوارهایی دارند که تقویت شده بوده و می‌ توانند شکل ظاهری خود را زمانی‌ که مقدار مواد درون آنها زیاد است حفظ کنند و همچنین استفاده از مخزنهای عمودی برای نگهداری از مایعاتی که PH بالا دارند توصیه می‌ شود.

مخزن پلی اتیلن سه لایه شیراز

نوع دیگر از مخزنهایی که می‌ توان آن را به‌ عنوان مخزن پلی ‌اتیلن سه ‌لایه شیراز نیز معرفی کرده و شروع به ساخت آن نماییم می ‌توان به مخزن پلی ‌اتیلن مکعبی اشاره کرد این نوع از مخزنها معمولاً برای نگهداری از حجمهای بالا استفاده می ‌شوند به‌ طوری‌ که حتی می‌ توان مخازن مکعبی تولید کرد که بتوانند تا سی هزار لیتر مایعات را درون خود نگه دارند همچنین به دلیل شکل مکعب مانندی که دارند مناسب برای نصب در فضاهای مختلف می ‌باشند.

به دلیل این‌ که دارای زاویه هستند می ‌توان از آنها در کمترین جای ممکن بهره برد تولید مخزنهای مکعبی به صورتی است که می‌ توان آن را با رنگهای مختلف نیز تولید کرد همچنین به ‌علت این‌ که از مواد منحصر به‌ فرد تری در ساخت آنها استفاده می ‌شود تا استقامت بالاتری داشته باشند.

می ‌توان گفت که قیمت بالاتری نسبت‌ به مخزنهای افقی و عمودی دارند دسته ‌ای دیگر از مخزنها که برای نگهداری آب آشامیدنی به‌ صورت طولانی ‌مدت از آنها استفاده می‌ شود می ‌توان به مخازن آسانرو اشاره کرد که معمولاً می‌ توانند در محلهایی نصب شوند که فضای محدود دارند و اکثراً مناسب مصارف خانگی و حتی مناسب مصارف صنعتی نیز می ‌توانند باشد.

این مخزنها معمولاً به‌ صورت سه یا چهار لایه تشکیل می ‌شوند تا هیچگونه نوری نتواند درون آنها نفوذ کند پس سبب می ‌شود تا از رشد جلبکها درون این مخازن جلوگیری شده و آب یا مواد موجود در آن برای مدت طولانی بدون تغییر باقی بمانند همچنین به‌ علت این ویژگی این نوع از مخزنها دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت نیز می ‌باشند.

مخزن پلی اتیلن سه لایه یزد

استفاده و کاربردهای مخزن پلی ‌اتیلن آن ‌قدر زیاد است که می ‌توان با توجه به کاربردی که برای آنها در نظر داریم از مخزن پلی ‌اتیلن سه‌ لایه یزد یا هر نوع مخزن دیگری بهره ‌مند شد انواعی از مخزنهای پلی‌ اتیلن وجود دارند که مناسب کار سم ‌پاشی می ‌باشند یعنی به گونه ‌ای طراحی شده‌ اند که می ‌توان درون آنها حتی فرآورده‌ های شیمیایی نیز نگهداری کرد.

این مخزنها بسیار در دسترس هستند و همچنین خرید آسانی دارند با توجه به اشکال فراوان آنها به‌ راحتی می ‌توان آنها را از نقطه‌ ای به نقطه‌ ای دیگر جابجا کرد با توجه به این‌ که این مخزنها از انواع مختلف در سایزها و سبکهای متفاوت تولید می ‌شوند اما به‌ طور کلی می‌ توان گفت که از قیمت مقرون‌ به‌ صرفه‌ ای برخوردار هستند همچنین این مخزنها به دلیل جنسی که از آن تولید می ‌شوند در برابر انواع خوردگی بسیار مقاوم بوده و همچنین طول عمر بالایی دارند به‌ همین دلیل است که می‌ توان آنها را به ‌عنوان ابزارهای مقاوم در برابر اشعه ‌های خورشید دانست.

مجموعه ما با دارا بودن انواع مختلف مخزنهای پلی ‌اتیلن می ‌تواند آنها را در هر سبک و اندازه‌ ای که مدنظر شما باشد در اختیارتان قرار بدهد شما عزیزان می ‌توانید با ورود به سایت ما و پر کردن فرم مشاوره و فروش درخواست خود را برای خرید ثبت نمایید.

اگر تمایل به مشورت دارید می ‌توانید پس‌ از ورود به سایت ما با مشاوران ارشد مجموعه ارتباط گرفته و در این زمینه تمام سوالات خود را پرسیده و ابهامات تان را نیز برطرف نمایید تا بتوانید این محصول را به‌ صورت عمده در اختیار داشته باشید همچنین قیمت مناسب محصولات مجموعه ما سبب شده‌ است تا استفاده از مخزن پلی ‌اتیلن بسیار مورد توجه واقع بشود.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما