مخزن پلی اتیلن سه لایه دست دوم ارزان بزرگ

مخزن پلی اتیلن سه لایه

همه مخازن تولید شده قدیمی در کارخانه هایی که از مواد اولیه پلی اتیلن استفاده کرده اند به صورت مخزن تک لایه بوده اند ولی امروزه این محصولات در ابعاد بزرگ و سه لایه ساخته می شوند که ارزان بوده و دست دوم این محصولات نیز در بازار موجود می باشد.

مخزن پلی اتیلن سه لایه دست دوم

در تمامی باغها و ویلاها برای تامین آب از مخزن پلی اتیلن استفاده می کنند که بهترین آنها سه لایه بوده و خریدن نمونه های دست دوم این محصولات برای نگهداری آب مناسب و ارزانتر می باشد و طرفداران بیشتری نیز دارد.

همان طور که گفته شد این محصولات سه لایه بوده که لایه بیرونی سفید رنگ می باشد و به دلیل ارتباط با عوامل جوی، بسیار مقاوم بوده و در در برابر حرارت و ضربه استحکام بالایی دارد.

لایه میانی به رنگ سیاه می باشد که کار اصلی آن جلوگیری از انواع اشعه های خورشید و نور است و یک فیلتر مناسب در برابر عبور نور به داخل می باشد. لایه سوم که در ارتباط با آب می باشد به رنگ سفید و یا آبی ساخته می شود و نقش بهداشتی برای آب دارد و باید غیرقابل نفوذ در برابر باکتری و میکروب باشد.

جالب است بدانید که تمام این مخازن که به صورت بهداشتی تولید می شوند دارای مواد اولیه مرغوب بوده و تمامی محصولات تولید شده باید مورد تاکید وزارت بهداشت قرار بگیرند. در بازار تولید این محصولات انواع مختلفی تولید می شوند که مناسب ترین آنها مخازن سه لایه بوده و از فروش بیشتری برخوردار می باشد.

نمونه های مشابهی نیز در بازار دیده می شوند که به صورت 4 لایه و 5 لایه تولید می شوند و لایه های اضافه برای عبور نور طراحی شده اند. مخازن سه لایه خود هم از استحکام بالایی برخوردار می باشد و هم قدرت این را دارند که اجازه عبور نور را به داخل ندهند. تمام مزیتهای مخازن 5 لایه در نمونه های 3 لایه نیز وجود دارد و تنها تفاوت آنها در قیمت می باشد که مخازن 3 لایه ارزانتر می باشند.

مخزن پلی اتیلن سه لایه ارزان

پیشنهاد ما برای تمامی کسانی که قصد خرید ارزان محصولات پلی اتیلن مانند مخزن سه لایه را دارند، بهتر است تا برای پیدا کردن نمونه های ارزان و استاندارد به نمایندگیهای اصلی این محصولات مراجعه کنید.

این گونه مراکز دارای سیستم تمام اتوماتیک ساخت و مورد تایید وزارت بهداشت بوده و محصولات خود را بدون واسطه و با قیمت پایین در اختیار خریداران می گذارند. بسیاری از افراد تصور می کنند که مخازن 3 و 5 لایه نسبت به مخازن تک لایه دارای مقاومت بیشتری هستند در صورتی که این تصور کاملا اشتباه می باشد.

لایه بیرونی کار اصلی را در تمامی موارد داشته و مقاومت و استحکام را تامین می کند و لایه های داخلی کار فیلترینگ را دارند و فقط برای نفوذ نکردن نور طراحی شده اند. مخازن پلی اتیلنی توانایی این را دارند که در زیر خاک محصور شده و از آن استفاده کرد ولی در این نمونه ها که به آن دفنی می گویند، لایه بیرونی و اصلی آن مقاومت نسبتا بیشتری دارند.

در استفاده از این مخازن باید نکات مهمی را رعایت کرد و یک از این موارد در فصل سرما بوده که باید لوله های آن را با پشم شیشه بپوشانیم و مخزن را کاملا پر نکنیم.

یک مخزن در فصل سرد سال زمانی یخ می زند که سرمای زیر صفر به مدت بیشتر از سه روز ادامه داشته باشد و آب آن کاملا پر باشد که در اثر بالا رفتن حجم باعث ترک خوردن مخزن نشود. در صورتیکه آب کاملا درون مخزن پر نباشد، امکان یخ زدگی هم وجود داشته باشد باعث سوراخ یا ترکیدن مخزت نمی شود. برای بسیاری از افراد در اینجا باید اعلام کنیم که در هنگام خرید این محصولات نباید انتظار داشته باشند که اتصالات ورودی و خروجی بر روی مخازن باشد.

در مخزنهای تولید شده قدیمی به خاطر داشتن تنها یک لایه و عبور نور از آنها، به سرعت درون آن جلبک ایجاد می شده و باعث فاسد شدن آب می گردید. پس از ایجاد جلبک در درون مخزن باعث می گردید تا باکتریها رشد کنند و عامل اصلی میکروب در آب شوند که می توانستند سلامتی بدن را به خطر بیاندازند.

علاوه بر این موارد، جلبک باعث ایجاد بوی بد و رنگ نامطلوب در آب می شد که می توانست محیط اطراف را از بوی بد پر کند. همه این عوامل باعث ساخت مخازن سه لایه گردید که امروزه با کارایی بالا از بیشترین فروش بهره می برند. یکی از عوامل اصلی ایجاد جلبک نور می باشد که به دلیل لایه های رنگی در مخازن سه لایه نفوذ نور غیر ممکن است.

این سه لایه از سه رنگ سفید، سیاه و آبی تشکیل شده اند که هر کدام دارای مزیتهای مختلفی بوده که در ادامه بیان خواهیم کرد. اگر شماهم قصد خرید این محصولات را دارید و یا علاقه به این گونه مطالب علمی دارید همراه ما باشید تا مطالب بیشتری در اختیارتان بگذاریم. تمامی اتصالات در هنگام نصب و با توجه به نظر شما خریداری می شوند و توسط نصاب در محل شما اجرا می شوند.

مخزن پلی اتیلن سه لایه بزرگ

در کشور ما کارخانه های زیادی وجود دارند که مخازن آب مختلف و بزرگ را تولید می کنند ولی تعداد کمی از آنها می توانند مخزن استاندارد پلی اتیلن سه لایه را در تمامی ابعاد تولید کنند.

از مهمترین عوامل تاثیر گذار در کیفیت مخازن، مرغوبیت و دست اول بودن مواد اولیه برای تولید می باشد. بهتر است بدانید که کیفیت مخازن به وزن آن ارتباطی نداشته و تصور اینکه جنس بهتر دارای وزن بیشتری دارد اشتباه است.

در تولید این مخازن باید از مواد اولیه بازیافتی استفاده نشده باشد در غیر این صورت در مدت کمی بعد از استفاده باعث فساد آب می شود. این مجموعه یکی از بزرگترین تولید کنندگان مخازن استاندارد در ایران می باشد که پشتوانه مهمشان مشتریان زیاد می باشد.

شما هم اگر قصد خرید مخازن را دارید می توانید با وارد شدن به سایت مجموعه یکی از مشتریان این مجموعه شوید. برای کسب تجربه خریدی جذاب وارد سایت شده و بعد از مشاهده محصولات سفارش خود را ثبت کرده و منتظر تماس مشاوران فروش در اسرع وقت باشید.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما