ارسال مخازن پلی اتیلنی آب با بهترین کیفیت به سراسر کشور

ارسال و عرضه مخازن پلی اتیلنی آب با بهترین کیفیت به سراسر کشور، به صورت گسترده انجام می شود که در اینصورت خریدار می تواند علاوه بر خرید حضوری آن را به صورت اینترنتی نیز براحتی تهیه کند. لذا مشتری نیز از کیفیت منحصر به فرد محصول و مدل های مختلف آن بهره مند شده و با خرید بدون واسطه از این محل بر سود خود خواهد افزود.

ارسال مخازن پلی اتیلنی آب با بهترین کیفیت به سراسر کشور

بررسی اجمالی انواع مخازن پلی اتیلن موجود در بازار

بررسی اجمالی انواع مخازن پلی اتیلن موجود در بازار

  • مخزن آب عمودی یا ایستاده: مخازن پلی اتیلن عمودی برای مصارف خانگی و تجاری طراحی شده اند. این مخازن نیازی به پایه ندارند و بدون پایه تولید می شوند.
  • مخزن آب افقی یا خفته: به دلیل ارتفاع کم، در فضاهای با ارتفاع محدود بکار می رود و دارای پایه های پلی اتیلن هستند.
  • مخزن آب بیضی شکل: به دلیل مقاومت بالا عمدتاً در پشت بام یا خارج از منزل؛ در نور مستقیم خورشید و در معرض باد نصب می شوند.
  • مخزن آب زیر پله: این مخازن برای قرارگیری و نصب در فضای زیر پله ها طراحی می شوند. با استفاده از مخزن آب زیر پله، می توان از تمامی فضای موجود زیر پله ها در مجتمع ها و ساختمان ها استفاده کرد.
  • مخزن آب مکعبی و آسان: مخازن ذخیره آب باریک در طرح های مسطح، عمودی یا افقی موجود هستند و برای نصب در مکان هایی که فضا محدود است مانند اتاق ها یا کنار دیوار طراحی شده اند. آن ها به دلیل عرض کم و عبور آسان از راهرو ها و درهای مختلف به مخازن آب آسان نیز معروف هستند.
  • مخزن آب نیسان: برای حمل آب به صورت افقی طراحی شده اند که پایه های آن ها به راحتی بر روی سطح پشتی وسیله نقلیه حمل مایعات نصب می شود و برای ذخیره آب آشامیدنی طراحی شده اند که کاملا بهداشتی، آنتی باکتریال و مقاوم در برابر اشعه UV خورشید می باشد.
  • مخزن آب قیفی: به عنوان مخزن مخروطی نیز شناخته می شود و به طور گسترده در صنعت برای تخلیه کامل مایعات استفاده می شود. لذا عمودی هستند و بر روی یک پایه نصب می شوند.

عرضه مخازن پلی اتیلنی آب در سطح کشور

عرضه مخازن پلی اتیلنی آب در سطح کشور عرضه مخازن پلی اتیلن آب طبرستان, به صورت عمده و در مدل های مختلف انجام می شود که مشتریان در اقصی نقاط کشور می توانند آن را به صورت آنلاین و با قیمت های ارزانتری تهیه کنند، همچنین به دلیل تنوع در طرح و مدل های آن مشتریان از حق انتخاب بالایی برخوردار اند و می توانند نمونه دلخواه را متناسب با نیاز خود تهیه کنند و قبل از خرید نیز باید به کاربرد هر مدل از مخازن توجه کنند.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما