قیمت خرید مخازن پلی اتیلن عمودی در سال 1401

مخازن پلی اتیلن معمولا برای نگه داری و ذخیره آب و دیگر مایعات و همچنین انواع سوخت ها مانند اسید، نفت و گازوئیل استفاده می شود. این مخازن بیشتر به صورت عمودی تولید می شوند به این دلیل که جای کمتری را اشغال می کنند و جابه جا کردن آن ها هم راحت تر است. قیمت مخازن پلی اتیلن عمودی با همدیگر متفاوت است و بستگی به کوچک و بزرگی آن دارد. برآورد شده است به خاطر تحریم هایی که علیه ایران وارد کرده اند قیمت این مخازن در سال ۱۴۰۱ با افزایش قیمت همراه باشد.

قیمت خرید مخازن پلی اتیلن عمودی در سال 1401

نقد و بررسی تخصصی قیمت مخازن پلی اتیلن در بازار داخلی

نقد و بررسی تخصصی قیمت مخازن پلی اتیلن در بازار داخلی در ایران تولید مخازن پلی اتیلن از ۸۰ لیتر شروع می شود و تا تولید مخازن ۲۰۰۰۰ لیتری ادامه دارد تا مشتریان بسته به نیازی که دارند آن ها را خریداری کنند. این مخازن نمونه های متفاوتی نیز دارند که عبارتند از مخزن های عمودی، افقی، کتابی و زیرپله ای، که از این میان نوع عمودی آن ها بسیار پر فروش تر است.

پر واضح است که قیمت این مخازن نیز با همدیگر متفاوت است و بستگی به اندازه آن و مواد به کار رفته در آن دارد هر چقدر در ساخت این مخازن از مواد پلی اتیلنی بیشتر و مرغوب تری استفاده شود مخزن های تولید شده نیز با کیفیت تر خواهد بود و طول عمر بیشتر و در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

این مخازن ها طوری طراحی شده اند که در برابر ضربه بسیار مقاوم هستند و اگر از نوع با کیفیت باشند به هیچ وجه زنگ نمی زنند و سوراخ نمی شوند. متاسفانه بعضی کارخانه ها در ساخت این مخزن ها از مواد ضایعاتی استفاده می کنند که نه تنها از کیفیت آن می کاهد بلکه غیر بهداشتی نیز هستند.

همه موارد گفته شده در قیمت مخازن تاثیر گزار است، علاوه بر این ها تحریم هایی که علیه ایران و ایرانی اتخاذ کرده اند باعث شده است تولیدات ایران کمتر شود، علاوه بر این مواد اولیه در ساخت این مخازن مرتب در حال افزایش قیمت است و این ها تولید کننده های ایرانی را مجبور کرده است محصولاتشان را با قیمت بیشتری وارد بازار کنند.

فروش مخازن پلی اتیلن عمودی با قیمتی باورنکردنی

فروش مخازن پلی اتیلن عمودی با قیمتی باورنکردنی مخازن پلی اتیلن فروش بالایی دارد، علی الخصوص نوع عمودی آن بسیار پرطرفدار است و بیشتر کشاورزان برای آبیاری محصولاتشان از آن استفاده می کنند. خریداران می توانند به نمایندگی های معتبر این مخازن مراجعه کنند و بسته به نیاز خود آن را خریداری کنند. این مخازن برای مصارف کشاورزی و همچنین کارخانجات صنعتی کاربرد دارد. البته نوع زیر پله ای آن نیز در خانه ها استفاده می شود که به نوعی جزء بهترین مخازن پلی اتیلن است.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما