خرید بدون واسطه منبع آب طبرستان با بهترین کیفیت از تولیدکننده

منبع آب طبرستان در واقع مخزن پلی اتیلن است و از مرغوب ترین تانکرهای تولید شده ایرانی در بازار می باشد چرا که در تولید آن از مواد زائد استفاده نمی شود. از این مخزن برای ذخیره اب استفاده می شود و دارای مزایای متعددی است. اگر شما نیز قصد دارید این مخزن را خریداری کنید توصیه می کنیم به ما مراجعه کنید و منبع آب طبرستان با کیفیت را به صورت مستقیم و بی واسطه از تولید کننده خریداری کنید‌.

خرید بدون واسطه منبع آب طبرستان با بهترین کیفیت از تولیدکننده

آشنایی با ویژگی های منبع آب طبرستان اصل

آشنایی با ویژگی های منبع آب طبرستان اصل منبع آب طبرستان اصل، دارای یک سری از ویژگی هایی است که آن را از انواع دیگر مخزن ها متمایز می کند. به علت اینکه از این تانکرها برای نگهداری آب آشامیدنی استفاده می شود و باید بهداشتی و سالم باشند تا برای سلامت افراد مصرف کننده خطری نداشته باشد باید دارای ویژگی های خاصی باشند.

از ویژگی منحصربه فرد آن این است که در ساخت آن از مواد اولیه درجه یک و باکیفیت استفاده شده و صددرصد از پلی اتیلن ۳۸۴۰ بهره گرفته شده است‌. همچنین دارای سه لایه می باشد که لایه داخلی و بیرونی سفیدرنگ و لایه میانی مشکی می باشد و نور نمی تواند به داخل آن نفوذ کند و به همین خاطر ضد جلبک و ضد قارچ می باشد.

شما می توانید این منبع را در جای جای ایران و در مناطق گرم و سرد استفاده کنید چون این منبع بین دمای مثبت ۶۰ درجه تا ۲۰ درجه زیر صفر قاب استفاده می باشد. منبع آب مزبور دارای وزن و ضخامت مناسب و استاندارد می باشد و به همین خاطر دوام بالایی دارد و شما می توانید با خرید این مخزن سالها از آن استفاده کنید‌.

شما با خرید این مخزن یک کارت گارانتی نیز دریافت می کنید تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید. در موقع خرید حتما توجه کنید که این مخزن صددرصد از پلی اتیلن تهیه شده باشد و از پلی کربنات به دست نیامده باشد. زیرا استفاده از پلی کربنات سبب می شود مخزن تولید شده، خشک و شکننده باشد و مخزن به زودی سوراخ شود.

عرضه بهترین منبع آب طبرستان با قیمت ارزان

عرضه بهترین منبع آب طبرستان با قیمت ارزان در فروشگاه مرکزی و نمایندگی های ما عرضه بهترین منبع آب طبرستان افقی و عمودی با قیمت ارزان انجام می شود. همکاران ما با مراجعه به تولید کننده این مخازن را در تناژ بالا و با قیمت ارزان خریداری می کنند و پس از حذف واسطه ها و هزینه های اضافی و به ویژه هزینه های حمل و نقل، اقدام به عرضه مستقیم آن می نمایند تا رضایت خاطر مشتریان خود را فراهم کنند.

این مخازن علاوه بر تامین نیاز داخلی، با هزینه ترخیص کاری پایین به کشورهای دیگر نیز صادر می شود. شما نیز می توانید این محصول با کیفیت و صادراتی را در تعداد عمده و به قیمت تولیدی خریداری کنید و برای این منظور می توانید از یکی از دو طریق حضوری یا اینترنتی اقدام کنید.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما