قیمت منبع آب 1000 لیتری

با افزایش تعداد طبقات ساختمان ها، منبع آب یکی از کاربردی ترین لوازم برای افزایش فشار آب و همچنین ذخیره آب برای زمان قطعی است. برای استعلام قیمت منبع آب 1000 لیتری می توانید با شماره های موجود در این وب سایت تماس بگیرید. محصولات این مجموعه به طور مستقیم‌ از تولید کنندگان تهیه می شود. ما تلاش می کنیم تا با حذف واسطه ها محصولات را با قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان برسانیم.

قیمت منبع آب 1000 لیتری

استانداردهای لازم برای تولید منبع آب

استانداردهای لازم برای تولید منبع آب منبع آب وسیله ای برای ذخیره آب است که در ساختمان هایی با طبقات و واحد های زیاد کاربرد بیشتری دارد. استفاده از منبع آب از کاهش و افت فشار آب ساختمان جلوگیری می کند. در این مطلب به استانداردهای لازم برای تولید منبع آب اشاره می کنیم چرا که این وسیله نقش مهمی در سلامت ساکنین خانه دارد.

  • منبع آب باید بدون درز و یک پارچه تولید شود تا از ورود آلودگی به آن جلوگیری شود.
  • این محصول باید با مواد استانداردی ساخته شود که عایق سرما و گرما باشد به این معنا که سرما موجب یخ زدن آب و گرما باعث تبخیر آب نشود.
  • این محصول باید قابلیت استفاده در مناطق گرمسیر و سردسیر را داشته باشد.
  • منبع آب استاندارد آنتی باکتریال بوده و ضد جلبک است. اگر منبع آب در محلی نصب می شود که نور به آن تابیده می شود، باید ضد جلبک باشد. در غیر این صورت در اثر نور خورشید جلبک شده و باکتری در آب رشد کرده و غیر بهداشتی خواهد شد.
  • این نوع منبع استاندارد، به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک در رنگ و مزه و بوی آب تغییری ایجاد نمی کند.
  • منبع آب باید نشان استاندارد از سازمان استاندارد و پروانه بهداشتی را بر روی خود داشته باشد.
  • مخزن آب باید در برابر تابش اشعه UV خورشید مقاوم باشد. چرا که قرار گرفتن آن ها در زیر نور خورشید در حیاط و پشت بام موجب مستهلک شدن و آسیب به آن نشود.

به دلیل کیفیت بالای محصولات، فروش منبع آب پلاستیکی در گنجایش و اندازه های مختلف افزایش یافته است. در هنگام خرید به علامت استاندارد و محصول دقت کرده و آن را از مراکز معتبر خریداری نمایید.

تولید منبع آب 1000 لیتری

تولید منبع آب 1000 لیتری با افزایش ساختمان های چند واحدی، تولید منبع آب ۱۰۰۰ لیتری افزایش یافته است و شما می توانید آن را در انواع عمودی و افقی و همچنین تعداد لایه های مختلف خریداری نمایید. خرید منبع آب پلاستیکی از مراکز معتبر باعث می شود تا شما محصول با کیفیت را با قیمتی مناسب خریداری نمایید. چرا که این مرکز به طور مستقیم با تولید کنندگان در ارتباط بوده و محصولات خود را بدون واسطه به فروش می رساند.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما