قیمت مخزن آب پلی اتیلن کرج

قیمت مخزن آب پلی اتیلن کرج، بسته به مدل، کیفیت، سایز، تغییرات نرخ ارز و قانون عرضه و تقاضا متغیر می باشد. مخزن پلی اتیلن یا همان مخزن پلاستیکی در صنایع مختلفی برای نگهداری آب، انواع مایعات شیمیایی و اسیدی استفاده می شود، که دارای ویژگی هایی مانند ضد باکتری، ضد خوردگی، عایق حرارتی و ضد جلبکی می باشد. علاوه بر این ها، بسیار سبک است و در اشکال مختلفی تولید می شود.

قیمت مخزن آب پلی اتیلن کرج

مخزن آب پلی اتیلن چگونه تولید می شود؟

مخزن آب پلی اتیلن چگونه تولید می شود؟ تولید مخزن آب پلی اتیلن، طی مراحل زیر انجام می شود:

  • در مرحله اول پودر پلی اتیلن، که با رنگ خوراکی رنگ شده است را داخل قالب می ریزنند‌ و سپس قالب را در دما و زمان مناسبی داخل کوره حرارت قرار می دهند و حین حرارت دیدن قالب می چرخد، تا به صورت یکنواخت، پودر پلی اتیلن ذوب شود و به شکل قالب در آید.
  • در حین سرد نمودن قالب، عمل چرخش ادامه پیدا می کند، تا محصول تولید شده، شکل خود را تا زمان سخت شدن و سرد شدن حفظ کند.
  • در مرحله بعد قالب تخلیه می شود و پس از پرداخت محصول نهایی، اضافات آن حذف شده و وارد بخش QC می گردد.
  • در مرحله آخر، کنترل کیفیت محصول نهایی انجام می شود.

مخزن عمودی، که به آن مخزن استوانه ای می گویند، بر روی سطحی صاف به صورت ثابت قرار می گیرد. دیواره های این مخزن، با پر شدن و فشار مایع، به بیرون انعطاف پذیری نشان می دهند و با خالی شدن مخزن دوباره به حالت عادی باز می گردند.

مخزن افقی، علاوه بر ذخیره آب و سیالات، برای قرار دادن بر روی سم پاش ها، تریلرها و کامیون ها استفاده می شود. مقادیر فشار بر روی مخزن افقی بیشتر از مخزن عمودی می باشد، به طوری که هنگام حرکت کامیون فشار زیادی به دیواره های عقب و جلو مخزن وارد می شود، به همین دلیل برای این که قسمت های دیواره های مخزن بتوانند چنین فشاری را تحمل کنند، آن ها را مقاوم سازی می نمایند.

فروشنده مخزن آب پلی اتیلن کرج

فروشنده مخزن آب پلی اتیلن کرج فروشنده مخزن آب پلی اتیلن کرج، انواع مدل های محصول را به صورت آنلاین عرضه می کند، تا تمام مشتریان در سراسر کشور بتوانند به راحتی هر مدلی از مخزن پلی اتیلن را که می خواهند سفارش دهند. علاوه بر این، انواع مختلف مخزن پلی اتیلن باعث شده که فروشنده آن بتواند فروش خوبی را کسب کند که از انواع مخزن پلی اتیلن می توان به مخزن پلی اتیلن عمودی بلند، مخزن پلی اتیلن ضد جلبک، مخزن افقی یا خوابیده، مخزن قیفی یا زوک، مخزن زیر پله، مخزن مکعبی و کتابی، مخزن کروی و مخزن مادولار اشاره کرد. برای خرید این محصول، می توانید از همین سایت اقدام کنید.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما