بازار خرید مخزن آب افقی

بازار خرید مخزن آب افقی، در فصل تابستان به دلیل قطعی مکرر آب، کاهش فشار آب در آپارتمان ها، جمع آوری آب باران و.. بیشتر رونق دارد، این مخازن برای نگه داری آب، مایعات، مواد شیمیایی و… کاربرد دارد. برای نگه داری آب و سایر مایعات مهم است که مخزن مورد استفاده از نظر بهداشتی سالم بوده و با گذشت زمان مزه، رنگ، بو و سایر خصوصیات آب از بین نرود، بخاطر همین از انواع مختلف پلی اتیلن برای تولید این مخازن استفاده میشود، زیرا پلی اتیلن ها از نظر شیمیایی غیرفعال بوده و با آب و مایعات دیگر، وارد واکنش شیمیایی نمیشوند.

بازار خرید مخزن آب افقی

بررسی مشخصات ظاهری مخزن آب

بررسی مشخصات ظاهری مخزن آب در بازار فروش مخازن آب، انواع مختلفی وجود دارد. برخی از تولید کننده ها محصولات بی کیفیت و غیر بهداشتی عرضه میکنند که سبب اعمال هزینه به خریداران محترم میشود. در اینجا به بررسی مشخصات ظاهری مخزن آب های موجود در بازار می‌پردازیم. مخازن آب به صورت افقی، عمودی، کتابی، زیرپله ای، از جنس های مختلف پلی اتیلنیو در حجم های مختلف وجود دارد.

برای انتخاب مخزن بهتر است نوع کاربرد، محل قراردادن مخزن، حجم موردنیاز و سایر مشخصات در نظر گرفته شود. مخازن افقی با حجم های 70تا 5000هزار در بازار عرضه میشوند و چون فشار حاصل از وزن آب را در سطح بیشتری پخش میکنند، مناسب برای پشت بام ها است.

مخازن عمودی با حجم های100تا 20000لیتر در بازار وجود دارند و قیمت مناسب تری با مخازن هم حجم خود دارند و مناسب فضای بازهستند. مخازن زیر پله ای، چون از زیرپله استفاده زیادی نمیتوان داشت، این مخازن برای زیرپله ها ساخته شده اند.

مخازن مخروطی شکل که حجم های 200تا 2000موجود هستند، به علت مخروطی شکل بودن آنان، مایعات به آسانی تخليه می شوند. مخازن کتابی یا مکعبی برای افرادی که فضای کافی برای استفاده از سایر مخازن ندارند تولید می شوند.

مخازن پلی اتیلنی مکعبی، مخازنی است که برای عبور از فضاهای باریک کاربرد دارد و نسبت به بقیه مخازن گران تر هستند.

برای ذخیره آب، از مخازن با حجم بالاتری استفاده میشود که محلی که مخزن گذاشته میشود، تحمل این وزن و فشار را داشته باشد.

مرکز عرضه مخزن آب افقی

مرکز عرضه مخزن آب افقی برای تهیه مخزن آب، بهتر است با توجه به نیاز، فضا، بودجه و… تصمیم گیری کنید. بهترین و آسان ترین راه خرید این مخازن از طریق اینترنت و سایت مرکز عرضه مخازن است تا با خرید مستقیم و حذف واسطه ها به‌ صرفه تر باشد.

در شهر های مختلفی مثل کرج، شیراز، کاشان، اردبیل، اصفهان و… تولید کننده های خوبی وجود دارند و برند های مختلفی نیز وجود دارد که از جمله بهترین آنان، مخزن آب شیراز است.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما