عرضه کننده مخازن آب شیراز

تولید کننده مخزن آب شیراز با هدف جذب نیروی کار جوان و افزایش رونق اقتصادی و افزایش درآمد اقدام به تولید و عرضه مخازن آب نموده اند، مخازن آب شیراز در ردیف بهترین مخازن هستند که با جنس و سایز متفاوت بر حسب نیاز خانواده ها عرضه می گردند، این مخازن از جنس پلی اتیلن، پلاستیک ساده، آهن سفید ساخته می شوند و دارای بازار مناسبی در سطح کشور هستند، زیرا امروزه کشور با بی آبی رو به روست و مردم گاهی به اجبار آب را ذخیره می کنند.

عرضه کننده مخازن آب شیراز

مشخصات کامل مخازن آب درجه یک

مشخصات کامل مخازن آب درجه یک مخازن در سایزهای متفاوتی تولید می شوند، این مخازن باید ضد جلبک باشند تا به مرور زمان لایه سبز رنگی ته مخزن به چشم نخورد، مقاوم دربرابر ضربه، گرما و سرما باشند تا به مرور زمان پوسیده نشوند، استاندارد باشد و در صورتی که از جنس پلاستیک است باید از جنس مواد اولیه و ترجیحا سفید رنگ باشد تا آلودگی آب و خود مخزن به چشم بیاید. جنس اتصالات هم از نوع مرغوب و مناسب جنس مخزن بوده دارای شیر مناسب است تا به راحتی باز و بسته شود.

مخزن باید درجه داشته باشد تا میزان مصرف روزانه مشخص گردد، درب محکمی داشته باشد تا هوا رفت و آمد نکند، اگر قرار است در مکان عمومی نصب شود، به اندازه و سایز آن دقت شود تا مناسب تعداد افراد باشد، اگر قرار است در معرض نور خورشید باشد بهتر است سه لایه باشد تا آب بو نگیرد، قسمتی که به کف می رسد صاف باشد تا به راحتی با زمین مماس شود. مخزن پلی اتیلن افقی یک مخزنی است که به راحتی قابل حمل است و اکثر خانواده های مناطق گرم سیری از آن استفاده می کنند.

توزیع کننده مخازن آب شیراز

توزیع کننده مخازن آب شیراز توزیع کنندگان مخزن آب ۱۰۰۰ لیتری با هدف تامین آب مورد نیاز مراکزی مانند بیمارستانها، مکانهای دولتی،خوابگاه های دانشجویی اقدام به تولید و توزیع مخزن می نمایند، این مخازن در تمام فروشگاه های لوازم پلاستیکی، فروشگاه های لوله کشی آب و مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تمام شهر ها به فروش می رسد، گاهی خریداران به مراجعه به سایت این توزیع کنندگان مخزن مورد نیاز خود را به همراه دستگاه تصفیه یافته و به صورت غیر حضوری سفارش دهند.

توزیع کنندگان در تمام مراکز عرضه لوازم مورد نیاز آپارتمان ها، مجتمع های مسکونی، بیمارستانها، اقدام به فروش این محصول می کنند، گاهی یک مهندس ساختمان در فضای مجتمع مسکونی مخزن آب هزار لیتری تعبیه می کند تا در مواقع ضروری از آن استفاده شود، در شهره هایی که دچار بحران آب هستند، انواع مخزن آب کوچک تر در منازل به چشم می خورد، این مخازن گاهی کوچک بوده و در آشپزخانه هم جاسازی می شود.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما