مراکز تولید مخزن آب پلی اتیلن کرج

مراکز تولید مخزن آب پلی اتیلن کرج محل هایی هستند که در ابتدا متریال اولیه برای تولید را وارد خط تولید می کنند و سپس به کمک ماشین آلات مخصوص و شیوه های استاندارد اقدام به تولید این مخازن با کیفیت و کاربردی می کنند و از این طریق نیاز بازار مصرف به صورت گسترده تامین می شود‌.

مراکز تولید مخزن آب پلی اتیلن کرج

دسته بندی مخزن آب پلی اتیلن از نظر کیفیت

دسته بندی مخزن آب پلی اتیلن از نظر کیفیت مخزن آب پلی اتیلن از گرانول های نفتی به دست می آید و به دلیل فراوانی منابع نفت در ایران موجب شده است که گرانول های فوق به فراوانی و با کیفیت های بالای در ایران تولید شود و در نتیجه گرانول هایی با ویژگی های منحصر به فردی برای ذخیره سازی مایعات مختلف تولید می کنند.

از انواع با کیفیت ترین مخازن پلی اتیلنی، مخازن مکعبی هستند که و این مخازن در انواع دولایه، سه لایه، تولید شده و دارای رنگدانه می باشند که این رنگدانه ها دارای فیلتر نور مرئی و اشعه فرا بنفش است و در نتیجه از رشد انواع جلبک و باکتری جلوگیری می کند.

این مخازن مقاومت بسیار بالایی در انواع شرایط آب و هوایی دارد و در تمامی مکان ها از جمله پشت بام قابل نصب است، نکته حائز اهمیت در مورد این مخازن این است که در برابر مواد اسیدی و بازی نیز مقاوم است و با این مواد وارد واکنش نمی شود.

از جمله مزایای استفاده از این مخازن به شرح زیر می باشد:

  • دارای نصبی بسیار راحت می باشد
  • هیچ گونه درز و شکاف در آن قابل مشاهده نیست
  • دارای جریان همرفتی بسبار ضعیفی برای انتقال حرارت می باشد.
  • حمل و نقل این مخازن بسیار راحت است
  • در برابر مواد خورنده مانند اسید و باز مقاوم است.
  • حجم مخزن بر روی آن ثبت شده است بنابراین حجم مایع مورد نظر قابل اندازه گیری است.
  • از متریال اولیه با کیفیت و بهداشتی تولید شده است.

مخازن فوق مقاومت بسبار بالایی در برابر انواع اسیدها دارند و این مدل از مخازن به دلیل دوجداره بودن مقاومت بسیار بالایی تا دمای ۱۳۰ درجه را نیز دارند و برای نگهداری انواع اسیدها و بارهای از این محصول استفاده می شود.این مخازن در برابر ضربه و فشار های مکانیکی نیز بسیار مقاوم بوده و از حجم بالا و متناسبی نیز برخوردارند، ضخامت انواع این مخازن از ۵ سانتی متر تا ۱۳ سانتی متر متغییر می باشد.

صادر کننده مخزن آب پلی اتیلن کرج

صادر کننده مخزن آب پلی اتیلن کرج صادر کننده مخزن آب 1000 لیتری افقی کرج توسط مراکز تولیدی این محصول انجام می شود که پس از تولید و شناسایی بازار مصرف خارجی به کمک بازرگانان و هم چنین نمایندگی های پخش و فروش خود در کشورهای خارجی اقدام به صادرات این کالا نموده و موجب ارز آوری گسترده به کشور می شوند.خرید مخزن آب پلاستیکی از طریق وب سایت های اینترنتی نیز قابل انجام است.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما