قیمت مخزن آب عمودی

یکی از بهترین محصولاتی که می توانیم به مدت طولانی آب را بدون تغییر مزه در آن نگه داریم مخزن های عمودی هستند که بیشترین کاربرد را در مصارف کشاورزی و ذخیره آب آشامیدنی وذخیره آب باران را دارند و قیمت مخزن آب عمودی نسبت به مخزن های افقی بسیار مناسب تر است چرا که این مخزن ها حالت ایستاده دارند و نیازی به نصب نیست و کیفیت بالایی نیز دارند.

قیمت مخزن آب عمودی

نکاتی مهم درباره مخزن آب عمودی

نکاتی مهم درباره مخزن آب عمودی

مخزن عمودی شکلی استوانه ای دارد که بر روی سطحی صاف قرار می گیرد و در اندازه های مختلف مثل کوتاه و بلند و متوسط تولید می شوند و ساخت این مخزن ها یکپارچه انجام می شود تا کوچک ترین درزی را نداشته باشند همچنین جنس پلی اتیلن که یکی از بهترین جنس ها است در تولید این مخازن به کار می رود.

به طور کلی در خرید این مخازن باید به موارد زیر توجه کنید:

  • این مخزن ها در اندازه های مختلف تولید می شوند و بهتر است تا حد امکان اندازه متوسط را خریداری کنید چرا که در صورت بلند بودن این مخزن ها برای دیدن داخلشان باید از نردبان استفاده کنید.
  • همچنین در هنگام خرید این مخزن پایه های مخصوص هم بگیرد که با اطمینان نصب کنید.
  • حتما جنس داخلی را بخرید جنس پلی اتیلن بهترین نوع است.
  • مخزن آبی را انتخاب کنید که دهنه ی ورودی آب آن بزرگ باشد تا راحت بتوانید استفاده کنید.
  • اگر در مناطق گرم زندگی می کنید بهتر است از یک محافظ سایه برای مخزن آب استفاده کنید چرا که هر چه در معرض آفتاب باشند طول عمرشان کمتر می شود.

مراکز عرضه مخزن آب عمودی

مراکز عرضه مخزن آب عمودی

امروزه ایران در تولید و صادرات مخازن آب حرف اول را می زند چرا که در بیشتر مناطق ایران این مخازن ها با مواد خوبی تولید می شوند مثل مخازن آب شیراز.

به طور کلی در بازار مخزن آب عمودی شیراز فروش ویژه ای دارند و شما عزیزان می توانید به دو روش حضوری و غیر حضوری این مخزن ها را تهیه کنید.

امروزه روش غیر حضوری روشی مرسوم است و شما با وارد شدن به سایت های معتبر می توانید مخزن آب با کیفیت خریداری کنید و مجموعه سایت ما نیز یکی از این سایت ها است که به صورت 24ساعت آماده ارائه خدمات به شما است و شما با خرید از سایت ما می توانید از مزیت های زیر برخوردار باشید.

شما می توانید بدون خارج شدن از منزل و صرف وقت اضافی خریدتان را انجام دهید همچنین ما در قبال مخازنی که به فروش می رسانیم ضمانت نامه می دهیم تا خریدی مطمئن داشته باشید و حتی می توانید با کارشناسان مجرب سایت نیز مشورت کنید.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما