مرکز تولید منبع آب پلی اتیلنی

مرکز تولید منبع آب پلی اتیلنی، با به کارگیری دانش روز و اهداف مهمی مانند جذب نیروی جوان کار، افزایش رونق اقتصادی، اقدام به تولید این نوع منبع آب می نماید. این محصول از جنس پلی اتیلن مخصوص موادخوراکی تولید می شود. این مرکز با تولید انواع وان پلاستیکی و منبع آب در طرح ها و مدل های مختلف در ردیف برندهای مطرح داخلی بوده و در این بحران آب با این روش کمک شایانی به مردم می نماید.

مرکز تولید منبع آب پلی اتیلنی

انواع منبع آب مناسب برای فضاهای گوناگون

انواع منبع آب مناسب برای فضاهای گوناگون هر فرد دارای علایق و سلیقه های خاص برای تهیه مخزن آب است. این مخازن به شکل عموی یا ایستاده با 20000 هزار لیتر گنجایش که برای مراکز بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد، منبع خوابیده یا افقی که از 70 لیتر تا 10000 لیتر به صورت دو لایه یا سه لایه موجود بوده و برای مراکز بزرگ مانند خوابگاهها مورد بهره برداری قرار می گیرد. مخزن زیر پله ای که از500لیتر شروع می شود و برای مجتمع های مسکونی و در قسمت زیر پله ها جاسازی می شود.

منبع های با ظرفیت کم تر هم موجود است که، از 10لیتر تا 100 لیتر بوده و مردم در آشپزخانه یا فضای حیاط و یا گاهی در پشت بام منازل کوچک با سرپوش گرما و سرما نگه داری می کنند و در مواقع نیاز مورد بهره برداری قرار می دهند. مخازن آب قیفی، شکل هم هستند که گاهی روی دستگاه های تصفیه و یا آب سردکن های خانگی و یا بزرگتر تعبیه شده و آب این دستگاه ها را تامین می کنند. هریک از مخازن نام برده در سایز و اندازه های نسبتا دلخواه در بازار موجود هستند.

عرضه بی واسطه منبع آب پلی اتیلنی

عرضه بی واسطه منبع آب پلی اتیلنی امروزه منبع آب پلاستیکی پلی اتیلن، از ضروریات زندگی شده است. زیرا بحران کم آبی در همه جای کشور به خوبی مشهود است، عرضه این محصول در تمام فروشگاه های عرضه اجناس بزرگ پلاستیکی مانند انواع وان و لگن موجود بوده، و هر فرد می تواند با مراجعه به این مراکز فروش منبع مورد سلیقه خویش را خریداری نماید. محصول پلی اتیلن از نوعی مواد ساخته شده که با مرور زمان برای مردم ایجاد بیماری نکند و با گذشت زمان جلبک نبندد.

عرضه این منابع در مناطق گرمسیر به سبب اقتضای گرما چشم گیر تر است و اغلب مناطقی که کولر دارند به ناچار منبع آب هم دارند. منبع آب طبرستان، دارای برند تولید بزرگترین مخازن آب یکی از این عرضه کنندگان است که دارای گواهی استاندارد کیفیت جهانی بوده و در تمام تولیدات خود گواهی بهداشت و رضایت مشتری را داراست. بهترین مخازن آب این شرکت در تمام فروشگاههای عرضه در کشور موجود بوده و گاهی به صورت اینترنتی هم فروخته می شود.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما