قیمت مخزن آب پلی اتیلن شیراز

قیمت مخزن آب پلی اتیلن شیراز به عوامل متعددی بستگی دارد، سایز بندی، کیفیت، هزینه های تولید و بازاریابی این مخازن بستگی دارد قیمت این محصول از طریق نمایندگی های پخش و فروش فعال در این زمینه که در اقصی نقاط ایران دارای شعب پخش و فروش فعال می باشند قابل استعلام است.

قیمت مخزن آب پلی اتیلن شیراز

همه چیز درباره مخزن جنس مخزن آب پلی اتیلن

همه چیز درباره مخزن جنس مخزن آب پلی اتیلن مخزن آب پلی اتیلن از گرانول های مخصوصی به دست می آید که از مشتقات نفتی محسوب می شود و دارای انواع و اقسام گوناگونی می باشد و از لحاظ کیفیت نیز دارای مدل های متنوعی است این مخازن به شکل های عمودی، افقی، کتابی، مخزنی، قیفی، کروی تولید می شود و برای نگهداری مواد مختلف دارای انواع متفاوتی می باشند، زیرا مایعات مختلف چگالی های متغیری دارند.

از انواع با کیفیت ترین مخازن پلی اتیلنی، مخازن مکعبی هستند که برای ذخیره سازی انواع مایعات بهداشتی و خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد، و این مخازن در انواع دولایه، سه لایه، تولید شده و دارای رنگدانه می باشند که این رنگدانه ها دارای فیلتر نور مرئی و اشعه فرا بنفش است و در نتیجه از رشد انواع جلبک و باکتری جلوگیری می کند.

این مخازن مقاومت بسیار بالایی در انواع شرایط آب و هوایی دارد و در تمامی مکان ها از جمله پشت بام قابل نصب است، نکته حائز اهمیت در مورد این مخازن این است که در برابر مواد اسیدی و بازی نیز مقاوم است و با این مواد وارد واکنش نمی شود.

از جمله مزایای استفاده از این مخازن به شرح زیر می باشد: دارای نصبی بسیار راحت می باشد، هیچ گونه درز و شکاف در آن قابل مشاهده نیست، دارای جریان همرفتی بسیار ضعیفی برای انتقال حرارت می باشد. حمل و نقل این مخازن بسیار راحت است در برابر مواد خورنده مانند اسید و باز مقاوم است.

حجم مخزن بر روی آن ثبت شده است بنابراین حجم مایع مورد نظر قابل اندازه گیری است. از متریال اولیه با کیفیت و بهداشتی تولید شده است. مخازن پلی اتیلن دوجداره از دیگر مخازن پر طرفدار می باشد که به طور معمول برای نگهداری اسید سولفوریک و آب مورد استفاده قرار می گیرد و تا دمای ۴۵ درجه سانتی گراد از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهد.

مرکز فروش مخزن آب پلی اتیلن شیراز

مرکز فروش مخزن آب پلی اتیلن شیراز مرکز فروش مخزن آب ۱۰۰۰ لیتری پلی اتیلن شامل وب سایت های اینترنتی و هم چنین فروشگاه های آنلاین می باشند که بازاریابی توسط این مراکز به صورت آنلاین انجام می شود و پس از ثبت سفارش ارسال کالا و خدمات از طریق باربری های این مراکز انجام می شود. مخزن آب پلی اتیلن ضد جلبک نیز در شیراز تولید شده و به فروش می رسد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما