خرید مخزن آب پلی اتیلن اصفهان

خرید مخزن آب پلی اتیلن اصفهان می بایست به صورت مستقیم از طریق کارگاه های تولیدی این محصول انجام شود تا خریداران بتوانند از تخفیفات ویژه در زمان خرید بهره مند شوند و در عین حال از کیفیت این مخازن نیز اطمینان حاصل نمایند، خریداران می توانند به صورت حضوری از این کالا را خریداری نمایند‌.

خرید مخزن آب پلی اتیلن اصفهان

مخزن آب پلی اتیلن مقاوم در برابر آفتاب

مخزن آب پلی اتیلن مقاوم در برابر آفتاب مخزن آب پلی اتیلن از گرانول های نفتی به دست می آید و به دلیل فراوانی منابع نفت در ایران موجب شده است که گرانول های فوق به فراوانی و با کیفیت های بالای در ایران تولید شود و در نتیجه گرانول هایی با ویژگی های منحصر به فردی برای ذخیره سازی مایعات مختلف تولید می کنند.

از انواع با کیفیت ترین مخازن پلی اتیلنی، مخازن مکعبی هستند که و این مخازن در انواع دولایه، سه لایه، تولید شده و دارای رنگدانه می باشند که این رنگدانه ها دارای فیلتر نور مرئی و اشعه فرا بنفش است و در نتیجه مخزن آب پلاستیکی ضد جلبک به شمار می آیند و از رشد انواع جلبک و باکتری جلوگیری می کند.

این مخازن مقاومت بسیار بالایی در انواع شرایط آب و هوایی دارد و در تمامی مکان ها از جمله پشت بام قابل نصب است، نکته حائز اهمیت در مورد این مخازن این است که در برابر مواد اسیدی و بازی نیز مقاوم است و با این مواد وارد واکنش نمی شود. از جمله مزایای استفاده از این مخازن به شرح زیر می باشد:

دارای نصبی بسیار راحت می باشد هیچ گونه درز و شکاف در آن قابل مشاهده نیست دارای جریان همرفتی بسبار ضعیفی برای انتقال حرارت می باشد. حمل و نقل این مخازن بسیار راحت است در برابر مواد خورنده مانند اسید و باز مقاوم است. حجم مخزن بر روی آن ثبت شده است بنابراین حجم مایع مورد نظر قابل اندازه گیری است.

از متریال اولیه با کیفیت و بهداشتی تولید شده است. مخازن فوق مقاومت بسبار بالایی در برابر انواع اسیدها دارند و این مدل از مخازن به دلیل دوجداره بودن مقاومت بسیار بالایی تا دمای ۱۳۰ درجه را نیز دارند و برای نگهداری انواع اسیدها و بارهای از این محصول استفاده می شود.

این مخازن در برابر ضربه و فشار های مکانیکی نیز بسیار مقاوم بوده و از حجم بالا و متناسبی نیز برخوردارند، ضخامت انواع این مخازن از ۵ سانتی متر تا ۱۳ سانتی متر متغییر می باشد

سفارش مخزن آب پلی اتیلن اصفهان

سفارش مخزن آب پلی اتیلن اصفهان سفارش مخزن آب پلی اتیلن سه لایه اصفهان به طرق مختلفی امکان پذیر می باشد، مراجعه به نمایندگی ها و شعب پخش و فروش فعال در این زمینه از جمله راه های خرید این مخازن می باشد، البته تولید کنندگان دارای وب سایت های اینترنتی معتبری نیز می باشند و خریداران می توانند به صورت غیر حضوری و آنلاین ثبت سفارش نموده و این کالا را از طریق باربری های فعال خود دریافت نمایند.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما