سفارش کلی مخازن پلی اتیلن ضد جلبک

مخازن پلی اتیلن ضد جلبک یکی از بهترین گزینه ها برای جمع آوری و ذخیره سازی انواع مایعات می باشد که در شکل و حجم های مختلفی تولید می شود. در مراکز فروش مخزن آب پلی اتیلنی، نمونه های صادراتی از برند هما پلاست با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت وجود دارد. می توان با سفارش مستقیم و انبوه این محصول از قیمت عمده مخزن که ارزان تر است استفاده کرده و صرفه جویی خوبی به عمل آورد.

سفارش کلی مخازن پلی اتیلن ضد جلبک

بررسی کیفی مخازن ضد جلبک

بررسی کیفی مخازن ضد جلبک

استفاده از مخزن سه لایه ضد جلبک تولید شده از پلی اتیلن برای ذخیره سازی آب آشامیدنی و یا مایعات دیگر با خاصیت اسیدی و شیمیایی به دلیل مزیت های فراوانی که دارند، بسیار رواج یافته است. این مخازن در اصطلاح عموم به مخازن پلاستیکی هم شهرت دارند. این نوع مخزن را می توان در شکل های مختلف تولید کرد، وزن کمی دارند، عایق حرارتی هستند و قیمت آن ها مناسب می باشد.

دو روش قالب گیری جدا از هم و یا یکپارچه برای تولید مخازن آب وجود دارد که بهترین آن استفاده از شیوه چرخشی است که در نمونه های صادراتی هم از همین روش استفاده می شود. شیوه کار به نحوی است که مخزن به شکل یکپارچه ساخته خواهد شد. برای این منظور از یک قالب دو تکه استفاده شده و به شکل دورانی قالب گیری می شود.

ابتدا باید پودر پلیمر همراه با دیگر ترکیبات محافظ در برابر اشعه ماوراء بنفش و رنگ مجاز ترکیب می شود و داخل قالب حرارت می بیند. پلیمر استفاده شده دارای گرید مواد غذایی بوده و از سازمان بهداشت و دارو دارای مجوز و تاییدیه های لازم است. قالب به شکل ۳۶۰ درجه مدام در حال چرخش بوده و مواد به شکل یکنواخت داخل آن پراکنده می شوند.

سپس قالب به مرحله خنک کننده فرستاده خواهد شد که در این مرحله هم حرکت دورانی آن ادامه پیدا می کند. با باز کردن قالب، یک مخزن یکپارچه در فرم و سایز دلخواه به دست می آید.

عرضه مستقیم مخازن پلی اتیلن ضد جلبک

عرضه مستقیم مخازن پلی اتیلن ضد جلبک

در مراکز خرید ممخزن طبرستان اصفهان می توان بهترین کیفیت از این محصول را در فرم و شکل های مختلف مشاهده کرد. این مخازن در حجم های مختلف تولید شده و برای صادرات گسترده به دیگر کشورها، دارای بالاترین سطح استاندارد می باشد. مخازن آب در برابر تابش نور خورشید مقاومت خوبی داشته و تا سالیان طولانی هم پوسیده و یا دچار خرابی نخواهند شد.

مواد پلیمری استفاده شده برای مخازن آب، آنتی باکتریال بوده و مانع از ایجاد خزه، رسوب یا هر گونه آلودگی دیگری داخل مخزن می شوند. بهترین شیوه خرید، مراجعه مستقیم به مراکز اصلی فروش است تا بتوان این محصول را بدون واسطه از فروشندگان اصلی خریداری و ضمانت نامه معتبری در مورد کیفیت و طول عمر آن دریافت کرد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما