قیمت مخزن آب شیراز

به علت اینکه شهر شیراز از شهرهایی پرجمعیت است که نیاز به مخزن آب در بیشتر جاهای آنجا حس می شود؛ تولیدکنندگان بسیاری در این شهر در زمینه تولید مخازن در حال فعالیت هستند. مخازنی با کیفیت و محکم که سالها بتوان از آنها استفاده بهینه کرد. در فروشگاه مرکزی انواع آنها در معرض فروش به هموطنان عزیز می باشد. شما نیز می توانید برای تهیه آن به ما مراجعه کنید به علت عرضه بی واسطه آن قیمت مخزن آب شیراز در مرکز ما ارزان تر از قیمت بازار می باشد.

قیمت مخزن آب شیراز

انواع مخزن آب از نظر جنس

انواع مخزن آب از نظر جنس مخازن آب از لحاظ جنس انواع مختلفی دارند و به چند دسته زیر تقسیم می شوند که عبارتند از:

• مخزن سیمانی: همان گونه که از اسم آن مشخص است این مخزن از جنس سیمان بوده و از گذشته های دور موجود بوده است. این مخازن در هنگام زلزله به علت امکان ترک خوردگی و نشت آب، نسبت به مخازن پلاستیکی آسیب پذیرتر می باشد.

• مخزن الیاف شیشه: اینگونه مخازن، از مخازن محکم و بادوامی هستند که ضد زنگ بوده و در برابر حرارت، مقاوم می باشند. این مخزن به راحتی نصب شده و ظاهر تمیز و صافی دارند و کیفیت آب را به خوبی حفظ می کنند.

• مخزن فولادی: این مخازن نیز از مخازن مقاومی محسوب می شوند که از جنس فولاد ضد زنگ تهیه شده و در کاربردهای صنعتی کارایی دارند. البته به علت جوشکاری به کار رفته در ان با آبگیری زنگ می زند و سبب ایجاد سوراخ در آن می شود. از مزایای آن می توان به امکان تولید این مخزن در اندازه و حجم زیاد را ذکر کرد.

• مخزن پلیمری: این مخازن عمدتا از جنس پلی پروپیلن و پلی اتیلن هستند که دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شوند. امروزه مخازن دیگری از جنس پلی فنول، پلی اتیلن ترفتالات و پلی اتیلن شبکه ای نیز تولید می شوند. مخازن پلیمری به علت دارا بودن وزن پایین، مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته و علاوه بر سبک وزن بودن و قابلیت جابه جایی آسان آن، دوام خوبی دارند و مانند مخازن سیمانی دچار ترک و نشت مایع نمی شوند. گذشته از موارد ذکر شده، این مخازن از لحاظ اقتصادی به صرفه تر از انواع دیگر می باشند.

پخش مخزن آب شیراز

پخش مخزن آب شیراز در مرکز پخش منبع ذخیره آب، مخزن آب عمودی بلند توسط همکاران ما به مشتریان ارائه می شود. همکاران ما با مراجعه مستقیم به شرکت تولید کننده، بهترین مخزن آب را که در اندازه ها و در رنگ های متنوع تولید می شوند را در حجم بالا و قیمت بسیار پایین خریداری می کنند و با حذف واسطه ها اقدام به عرضه آن بین مشتریان در سراسر کشور می نمایند. شما نیز می توانید برای تهیه آن به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام کنید و این محصول بی نظیر را در حجم عمده و قیمت مناسب از ما خریداری نمایید.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما