فروشنده بهترین مخزن آب زیرپله ای در اصفهان

مخزن آب زیرپله ای اصفهان یکی از تولید کننده بهترین مخزن آب در کشور می باشد، که نسبت به شهر های دیگر استقبال زیادی از آن شده است. این مخزن به دلیل مقاومت و طول عمر به مدت زیاد، سبک و امکان نصب راحت و تغییر و جابه جایی مکان آسان سبب شده تا کم تر کسی برای خرید سایر مخازن آب مانند فایبر گلاس و آلومینیوم و فلز برود. و سبب جلب توجه بسیاری از مشتریان در این شهر و شهر های دیگر شده است.

فروشنده بهترین مخزن آب زیرپله ای در اصفهان

مشخصات مخزن آب زیر پله ای

مشخصات مخزن آب زیر پله ای

از مخزن آب زیر پله ای برای ذخیره آب آشامیدنی ساختمان، در مواقعی که آب قطع می شود می توان در این مواقع از آن استفاده کرد و همچنین در مکان های دیگری مانند صنایع شیمیایی، صنایع کشاورزی و… نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

این مخزن با پلی اتیلن ساخته شده و توسط دستگاه های پیشرفته تهیه می شود، و همچنین امکان ذخیره سازی مواد شیمیایی وجود دارد و در انواع شکل ها و مدل های مختلف برای استفاده در مکان های گونا گون تولید می شوند. دارای وزن سبک و امکان حمل و جابه جایی آسان هستند.

به دلیل دارا بودن مواد آنتی یووی در برابر اثر اشعه فرا بنفش آفتاب که باعث خراب شدن مخزن می شود بسیار مقاوم است. در انواع مختلف تک لایه و سه لایه در ابعاد استاندارد برای جای گیری راحت برای انواع زیر پله ها تولید می شود و همچنین خاصیت ضد باکتریا یی و ضد جلبک نیز دارد.

قیمت روز مخزن آب زیر پله ای اصفهان

قیمت روز مخزن آب زیر پله ای اصفهان

بازار خرید مخازن آب در سراسر استان های کشور فعالیت دارند و کارخانه تولید مخزن های آب در اصفهان راه اندازی شده و علاوه بر تولید مخزن آب زیر پله ای انواع دیگر مخازن را در دیگر مناطق اصفهان نیز در حال تولید و عرضه به بازار و دیگر کشور ها به فروش می رساند.

قیمت مخزن زیرپله ای بسته به اندازه و سایز آن تعیین می شود، این مخزن در حجم های 500، 1000و 1500 لیتری تولید می شود و نوع مناسب آن برای ساختمان 1000لیتری می باشد ولی برای تعداد واحد های مسکونی بالا 1500 لیتر توصیه می شود که ابعاد بزرگتر از 1500 در هیچ شرکتی تولید نمی شود.

فروش این محصول از طریق سایت و فروشگاه های اینترنتی که در اختیار شما قرار داده شده، می توانید سفارش خود را ثبت کنید. از مزایای خوب خرید اینترنتی این است که به راحتی و در کم ترین زمان به آن دسترسی پیدا می کنید. تولید کنندگان این محصول در تلاش هستند تا رضایت مشتریان خود را کسب کرده و صادرات خود را به دیگر کشور ها نیز افزایش دهد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما