مرکز پخش مخزن آب پلی اتیلن در قزوین

مخزن پلی اتیلن قزوین یکی از با کیفیت ترین انواع مخازن آب تولید شده در کشور است که برای نگهداری و انتفال انواع مایعات بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.این محصول با بهره گیری از تجهیزات، روش های مورد تایید و کسب مجوزهای لازم تولید و روانه‌ی بازار شده است. این مرکز آمادگی دارد پاسخگوی سفارشات مشتریان در سراسر کشور باشد.

مرکز پخش مخزن آب پلی اتیلن در قزوین

روش تولید مخزن آب پلی اتیلن

روش تولید مخزن آب پلی اتیلن خوشبختانه کشور ایران در طی سال های اخیر موفق شده در ساخت انواع مخازن پلی اتیلنی به خودکفایی برسد. این مخازن در شکل ها و ظرفیت های مختلف و برای نگهداری انواع مایعات خوراکی و غیر خوراکی استفاده می‌شوند. با توجه به اینکه بخش زیادی از مخازن تولید شده برای نگهداری آب استفاده می شوند در این قسمت به اختصار روش تولید چرخشی که از متداول ترین روش های تولید این نوع مخزن است را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

  1. اولین مرحله برای تولید مخازن تهیه ماده اولیه یعنی پودر ‌‌‌‌‌‌‌گرانول پلی اتیلن است که باید از گرید خوراکی بوده و مجوزهای لازم را از لحاظ بهداشتی دارا باشد.
  2. در ادامه قالب های مخازن که به صورت دو تکه هستند باز شده و پودر پلی اتیلن و در صورت نیاز رنگ مجاز خوراکی داخل قالب ریخته می‌شود.
  3. در این مرحله قالب بسته شده و به داخل کوره هدایت می‌شود. قالب ها در این روش به گونه ای طراحی شده اند که به وسیله‌ی بازوهای مکانیکی با زاویه 360 درجه در دو محور عمود برهم به چرخش در می آیند.
  4. با بالا رفتن حرارت پودر پلی اتیلن ذوب شده و به دیواره های قالب می‌چسبد. حرکت دورانی قالب کمک می‌کند که پودر ذوب شده به طور یکنواخت به همه‌ی قسمت های قالب بچسبد.
  5. بعد از اینکه مقدار پودر به صورت یک لایه کاملا روی دیواره قالب را پوشاند در همین حالت چرخشی عملیات سرد کردن قالب آغاز می‌شود.
  6. بعد از سرد و سخت شدن مواد قالب باز شده و مخزن از داخل آن بیرون آورده می‌شود.
  7. در ادامه پرداخت نهایی روی محصول صورت میگیرد و اضافات آن جدا می‌شود.
  8. کنترل کیفی و مطابقت محصول با استانداردهای رایج و انتقال محصول تایید شده به انبار آخرین بخش فرآیند تولید است.

خرید مخزن مکعبی پلی اتیلن در قزوین

خرید مخزن مکعبی پلی اتیلن در قزوین تولید کنندگان در سراسر ایران مخازن پلی اتیلنی را بسته به موارد مصرف و سفارشات مشتریان، به صورت یک یا چند لایه، با ظرفیت های مختلف و شکل های متنوع، عرضه می‌کنند.

یکی از مجموعه های موفق و فعال در این زمینه، مرکز پخش مخزن پلی اتیلن قزوین می‌باشد. این مرکز با پشتوانه سابقه چندین ساله و نیروی متخصص، مخزن مکعبی پلی اتیلن را با رعایت تمام استانداردهای بهداشتی لازم تولید و به بازار عرضه کرده است.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما