قیمت انواع مخزن پلی اتیلن اهواز

مخزن آب پلی اتیلن همانطور که از اسمش معلوم است برای نگهداری آب استفاده می شود این مخزن ها در حجم های متفاوت و در دو نوع یک لایه و چند لایه تولید می شود که مهم ترین مواد اولیه آن پلی اتیلن که یک پلاستیک فشرده است تولید می شود.

مخزن پلی اتیلن در کیفیت و اندازه‌ های متفاوت تولید می‌شود و قیمت مخزن آب پلی اتیلن اهواز در مقایسه با دیگر نمونه های موجود در بازار بسیار مناسب است.

قیمت انواع مخزن پلی اتیلن اهواز

نکات مهم جهت نگهداری مخازن پلی اتیلن

نکات مهم جهت نگهداری مخازن پلی اتیلن مخازن پلی اتیلن متناسب‌ با نیاز مصرف‌کنندگان در حجم‌ های ۱۰۰ تا ۲۰۰۰۰ لیتری و شکل های افقی، عمودی، مربع ، کتابی و زیر پله تولید می شود.

مخازن پلی اتیلن یک لایه کیفیتی معمولی دارد و در برابر شرایط آب و هوایی زیاد مقاوم نیست اما در مخازن پلی اتیلن که از چند لایه استفاده شده یک لایه آن کدر است و از ورود نور به داخل مخزن جلوگیری می کند همچنین در این مخازن از علم نانو استفاده شده که آب موجود در آن باعث نمی شود تا جلبک رشد کند.

شرایط و نگهداری مخازن پلی اتیلن بسیار راحت است و نیاز به مراقبت زیادی ندارد و مقاومت بسیار خوبی دارد فقط بهتر است در دمای بیشتر از ۴۰ درجه‌ سانتی گراد نباشد و ضربه‌ بسیار محکم به آن وارد نشود.

انواع مخزن آب موجود در بازار برای نگهداری آب شرب استفاده می شود اين مخازن خاصیت آب را در مدت زمان طولانی حفظ می کند و آب از داخل مخازن تبخیر نمی شود.

مخازن آب پلی اتیلن به راحتی شسته می شود و آلودگی ها جذب سطح آن نمی شود همچنین اين مخازن مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت دارد.

چند نکته مهم جهت نگهداری مخازن و افزایش طول عمر مخازن:

  • برای حمل مخازن به هيچ عنوان از قسمت اتصال آن به عنوان دستگیره استفاده‌ نشود
  • هنگام حمل مخزن حتما آن را خالی کنید
  • سطحی‌ که مخزن روی آن قرار می‌گیرد صاف باشد و تحمل فشار را داشته باشد.
  • دمای مایعی که داخل آن ریخته می شود بیشتر از ۶۰ درجه سانتی گراد و منفی ۴۰ درجه سانتی گراد نباشد.
  • فضایی که مخزن در آن قرار می گیرد باز باشد تا فشاری به‌ مخزن وارد نشود

عرضه کننده مخزن آب پلی اتیلن اهواز

عرضه کننده مخزن آب پلی اتیلن اهواز مخزن آب پلی اتیلن در مقایسه به مخازن فلزی بسیار سبک تر است و زنگ نمی‌ زند به همین علت طرفداران زیادی دارد و از آن در بیشتر در مراکز تجاری استفاده می شود.

پخش و عرضه مخزن پلی اتیلن اهواز به صورت اینترنتی انجام می‌شود که‌ بسته به نیاز مصرف‌کنندگان در کیفیت، اندازه و قيمت متفاوت خدمات ارائه می دهیم که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما