سفارش خرید مخزن سه لایه 800 لیتری

مخزن سه لایه شرکت ناب زیست برای تمام شرایط آب و هوایی طراحی و تولید می شوند. در مناطق بسیار خشک و بارانی به جای عایق پیچ ساختن مخزن می توانید از مخازن چهارلایه فوم دار ناب زیست استفاده کنید. مخازن پلی اتیلنی سه لایه شرکت ناب زیست در تمام شرایط آب و هوایی ایران قابل استفاده می باشند و کاملا ضد جلبک و آنتی باکتریال هستند. به همی به ذکر است که ن دلیل بهترین انتخاب برای ذخیره آب شرب، مخزن آب سه لایه است. مایع درون مخزن تک لایه به دلیل نمیه شفاف بودن بدنه، از بیرون آن قابل مشاهده است.

سفارش خرید مخزن سه لایه 800 لیتری

مخازن سه لایه چه مشخصاتی دارد؟

مخازن سه لایه چه مشخصاتی دارد؟ یکی از مهمترین کاربردهای مخازن پلاستیکی با متریال پلی اتیلن، استفاده از مخزن پلی اتیلن برای ذخیره سازی انواع سیال بالاخص آب آشامیدنی و یا جمع آوری آب باران می‌باشد. با توجه به کم شدن فشار آب منازل و آپارتمانها در برخی از نقاط کشور مخصوصا با توجه به این بحران کم آبی که در حال حاضر گریبان گیر شهرهای مختلف ایران و برخی از کشورهای دیگر شده است باید راه حلی برای غلبه بر افت فشار آب در مجتمع های مسکونی، اداری، تجاری و … یافت. برای این کار استفاده از پمپ و مخزن پلی اتیلن یک راه حل بسیار مناسب می‌باشد چرا که نسبت به مخازن گالوانیزه هم ارزان تر هستند و هم بهداشتی تر می‌باشند. مخازن پلی اتیلن ویژه ذخیره سازی آب در حجم های ۱۰۰ تا ۲۰ هزار لیتر تولید و ساخته می‌شوند.

لایه اول (لایه خارجی / سفید) مقاوم در برابر تمام عوامل جوی، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و به رنگ سفید که باعث کاهش تولید حرارت از نور جذب شده از خورشید و حفظ دمای آب برای مدت طولانی می گردد. (رنگ و ضخامت این لایه با توجه به نیاز و سلیقه مشتری قابل تغییر است) لایه دوم (لایه میانی/ مشکی) این لایه مانع عبور نور به داخل مخزن شده و نقش فیلتر نوری را ایفا نموده و همچنین باعث استحکام ساختاری مخزن می گردد. وظیفه اصلی این لایه جلوگیری کامل از نفوذ نور خورشید به داخل مخزن است. لایه سوم (لایه داخلی/سفید) این لایه در ارتباط مستقیم با آب و یا مواد دیگر داخل مخزن است. این لایه هیچگونه تاثیری بر روی کیفیت مواد و یا آب شرب درون مخزن نمی گذارد. لازم به ذکر است که تمامی این لایه ها به صورت food grade تولید می شوند و هم ماده اولیه و محصول تولید شده مورد تایید سازمان غذا و دارو هستند. همچنین کلیه محصولات ما نشان سیب سلامت و علامت استاندارد را نیز دارا می باشند.

تولید کننده انواع مخزن سه لایه

تولید کننده انواع مخزن سه لایه شرکت پلاستونیک به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های تولید مخزن سه لایه در ایران از طریق وب سایت مگاپلاست ایران از سال 92 اقدام به فروش اینترنتی انواع مخازن آب پلی اتیلن، مخازن اسید صنعتی، مخازن انبساط، وان های پلاستیکی صنعتی و خانگی نموده است. سفارش مخزن سه لایه از این شرکت امکان پذیر است.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما