فروشنده انواع مخازن پلی اتیلن شیراز

فروشنده انواع مخازن پلی اتیلن شیراز این مخازن را در کیفیت و قیمت ایده آل و مناسب عرضه داشته و خرید مناسبی را برای تولید مخازن پلی اتیلن در نظر گرفته است، قیمتی که برای این مخازن تعیین گذاری شده است، قیمتی مناسبتر از نرخ‌ های موجود در سطح بازار است، تا با سفارش از طریق این سایت هزینه‌ های کاهش یافته تر و با سودآوری بیشتر نصیب مشتریان عزیز شود.

فروشنده انواع مخازن پلی اتیلن شیراز

ابعاد مختلف مخازن پلی اتیلن

ابعاد مختلف مخازن پلی اتیلن ابعاد مخازن پلی اتیلن بسیار متفاوت می‌باشد و به عنوان مثال ارتفاع آن از ۴۰ سانتیمتر تا ۴۱۵ سانتی متر متفاوت بوده و از طرفی ظرفیت آن نیز از زیر ۱۰۰ لیتر تا ۳۰ هزار لیتر متغیر است ولی ظرفیت استاندارد حداکثر تا ۲۰ هزار لیتر می باشد و همانطور که مشاهده کردید متناسب با نیاز مشتریان سایزبندی های مختلفی در دست عرضه است.

مخازن پلی اتیلن افقی یا همان خوابیده دارای ارتفاع از ۵۶ سانتیمتر تا ۲۴۲ سانتیمتر می باشد و در رابطه با گنجایش و ظرفیت آن نیز از ۱۰۰ لیتر تا ۱۵۰۰۰ لیتر متغیر است.

مخازن پلی اتیلن ایستاده یا همان عمودی نیز دارای ارتفاعی از ۶۱ سانتی متر تا ۴۱۵ سانتیمتر می‌باشد و گنجایش آنها نیز از ۵۵ لیتر تا ۲۰۰۰۰ لیتر متغیر است ولی همانطور که اشاره شد ظرفیت تا ۳۰ هزار لیتر نیز وجود دارد ولی این ظرفیت های بزرگ مخصوص مخازن پلی اتیلن یکپارچه می باشد که از حد استاندارد ۲۰۰۰۰ لیتری نیز فراتر می‌رود.

قیمت انواع مخازن پلی اتیلن شیراز

قیمت انواع مخازن پلی اتیلن شیراز قیمت انواع مخازن پلی اتیلن شیراز که در این سایت عرضه می شود نرخ های بسیار مناسب و سودمند می باشد که خرید شما مشتریان عزیز را با سودآوری بسیار بالایی همراه می سازد، دلیل مقرون به صرفه بودن این نرخ خرید، کیفیت فوق العاده بالای آن می باشد به عنوان مثال این مخازن وزن بسیار سبکی دارند و همین موضوع موجب نصب راحت تر آن می شود.

از دیگر مزایای دیگری که باعث ارتقای ارزش خرید شما می شود می توان به مقاومت فوق العاده آن در برابر خوردگی یا پوسیدگی در اثر نور خورشید یا مواد شیمیایی اشاره کرد، همچنین جنس بدنه آنها کاملاً نفوذ ناپذیر است و موجب کثیفی آب در دراز مدت نمی شود، از دیگر مزایای آن می‌توان به عدم سازگاری جنس بدنه آن در برابر رشد میکروارگانیسم ها اشاره کرد که موجب یکدست و صاف و سالم ماندن آب نگهداری شده در درون مخزن میشود.

جهت ثبت سفارش از کارخانه مخازن پلی اتیلن می توانید از طریق همین سایت اقدام به خرید کنید کارشناسان ما همواره پاسخ گوی شما مشتریان عزیز هستند تا زمان عرضه یک مشاوره در رابطه با مزایا و ویژگی‌های این مخازن، خریدی راحت را برای شما به ارمغان آورند.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما