فروشنده مخازن پلی اتیلن شیراز

مخازن پلی اتیلن شیراز در اندازه و سایز های گوناگون ساخته می شوند. مهمترین کاربرد این مخازن جهت ذخیره سازی مایعاتی نظیر آب یا دیگر سیالات می باشد. این مخازن در اشکال و مدل های مختلفی طراحی می شوند که شامل کوچک ترین اندازه تا مخازن پلی اتیلن بزرگ خواهند شد که توسط فروشنده به متقاضیان خرید معرفی می شوند. پلی اتیلن نوعی از مشتقات و فرآورده های نفتی است که نوعی پلاستیک مقاوم به شمار می آید.

فروشنده مخازن پلی اتیلن شیراز

انواع مخازن پلی اتیلن کدام است؟

انواع مخازن پلی اتیلن کدام است؟

مخزن پلی اتیلن چیست؟ چه کاربردی دارد و انواع آن کدامند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که مخازن پلی اتیلن از نوعی پلاستیک مقاوم ساخته می شوند که از فرآورده های پتروشیمی بوده و از مشتقات نفتی به شمار می روند.

این مخازن عمدتا جهت ذخیره سازی مایعات و سیالاتی نظیر آب یا مواد شیمیایی به کار گرفته می شوند. این مخازن دارای نشان ملی استاندارد بوده و پلی اتیلن به کار رفته در آنها مورد تایید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی می باشد. همچنین دارای پروانه ساخت است که به همین دلیل از اعتبار خاصی برخوردار است.

انواع آنها از جهت شکل به گونه های زیر تقسیم بندی می شوند:

  • مخازن عمودی که مناسب مکان هایی است که از نظر ارتفاع مشکلی ندارند.
  • مخازن افقی که مناسب فضا هایی است که از جهت سطح توانایی جای دادن این نوع را در خود دارند.
  • مخازن زیر پله ای که همان طور که از عنوانشان پیداست برای جای دادن در فضا هایی مانند زیر پله مناسب می باشند.
  • مخازن مکعبی و کتابی که به مخازن آسان رو نیز نامیده می شوند و مناسب فضا هایی هستند که عمدتا از آنها استفاده نمی شود.
  • مخازن انبساطی که به صورت دو لایه یا چند لایه یا تک لایه قابلیت ساخت و طراحی را دارند.

همان طور که مشاهده می شود انواع این مخازن از نظر شکل کاربری های خاص خود را دارند که بنا به مکانی که قرار است در آن جا مورد استفاده شوند طراحی شده و نصب می شوند. تمامی این مخازن قابلیت ساخت به صورت تک تا چند لایه را دارند که به طور حتم مدل های چند لایه مقاومت بیشتری در مقایسه با نوع تک لایه آن دارا هستند.

قیمت مخازن پلی اتیلن شیراز

قیمت مخازن پلی اتیلن شیراز مخازن پلی اتیلن را می توان در اشکال و مدل های مختلف ساخت. مهمترین نکته در زمان انتخاب و خرید این کالا در نظر گرفتن تناسب آن با مکان مورد نظر می باشد. از این رو با توجه به وسعت و اندازه مخزن و کاربری آن و همچنین تعداد لایه های آن قیمت مخازن پلی اتیلن متفاوت خواهد بود.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما