عرضه کننده مخزن پلی اتیلن ضد جلبک

مخزن پلی اتیلن ضد جلبک در اشکال مختلفی چون مکعبی، استوانه ای، افقی و عمودی ساخته می شود. این مخازن از پلی اتیلن که نوعی پلاستیک فشرده بوده و از مشتقات نفتی در صنعت پتروشیمی به شمار می رود ساخته می شوند. از این مخازن جهت نگهداری مایعاتی نظیر آب استفاده می شود که به این جهت عرضه کننده آن اطلاعات لازم را در اختیار خریداران به منظور خرید مناسب و با کیفیت ارائه می نماید.

عرضه کننده مخزن پلی اتیلن ضد جلبک

ویژگی مخزن پلی اتیلن ضد جلبک

ویژگی مخزن پلی اتیلن ضد جلبک مخازن دسته ای از تجهیزاتی هستند که برای نگهداری مایعاتی نظیر آب یا مواد شیمیایی به کار برده می شوند. این مخازن انواع گوناگونی دارند که عبارتند از:

  • مخازن مکعبی که به شکل مکعب می باشد.
  • مخازن استوانه ای که شکل استوانه را دارند و مناسب مکان هایی هستند که مشکل ارتفاع ندارند.
  • مخازن زیر پله ای که مختص استفاده در فضا هایی مانند زیر پله ها می باشند.
  • مخازن قیفی که شکل قیف را دارند و به همین دلیل به این نام خوانده می شوند.
  • مخازن کتابی که برای مکان هایی به کار برده می شوند که عمدتا جزء فضا های پرت به شمار می روند مانند گوشه دیوار ها.
  • مخازن عمودی که در فضا هایی مورد استفاده قرار می گیرند که از نظر سطح محدودیت دارند.
  • مخازن افقی که بالعکس مخازن عمودی می باشند.

دسته بندی فوق بر اساس شکل مخازن صورت گرفته است. مخازن را بر اساس تعداد لایه نیز می توان تقسیم بندی کرد که شامل مخازن تک تا چند لایه می شوند.

به طور مثال مخزن پلی اتیلن ضد جلبک بزرگ از جمله مخازنی است که به صورت چند لایه ساخته می شود. جلبک ها گیاهانی تک سلولی و سبز رنگ و لزج هستند که در مخازن آب رشد کرده و به این جهت بر روی کیفیت آب تاثیر گذار می باشند.

از این رو مخازن چند لایه که عمدتا سه یا چهار لایه هستند ضد جلبک ساخته می شوند. این ویژگی سبب می شود که با نگهداری آب داخل آنها کیفیت آب آشامیدنی تغییری نکرده و تازگی خود را حفظ نماید.

لایه ای که به این منظور به کار برده می شود لایه ای تیره رنگ است که مانع نفوذ نور خورشید به لایه های داخلی شده و از این رو کیفیت اولیه آب در آن حفظ می شود.

شرکت تولید مخزن پلی اتیلن ضد جلبک

شرکت تولید مخزن پلی اتیلن ضد جلبک تولید مخزن ضد جلبک توسط شرکت تولید کننده آن در اندازه و سایز های مختلف صورت می گیرد. به این منظور کارشناسان نصب نخست از محل بازدید کرده و نوع مخزن مناسب را به خریدار و سفارش دهنده پیشنهاد می دهند.

سپس بر اساس فضای موجود مخزن مورد نظر ساخته شده و در محل نصب می شود.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما