محل پخش مخزن پلی اتیلن سه لایه

مخازن آب همانطور که از نام آن پیداست اغلب برای نگهداری آب های شرب یا کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد، در ایام گذشته برای ذخیره آب از مخزن های فلزی استفاده می شد که دارای معایبی بودند، این نوع مخزن ها به مروز دچار زنگ زدی و فرسایش شده و وزن سنگینی داشتند، امروزه محل پخش مخزن پلی اتیلن سه لایه توانسته محصولاتی را به بازار وارد نماید که طول عمر بالا داشته، در برابر پوسیدگی و فرسایش مقاوم است و هر گز دچار رسوب نخواهد شد.

محل پخش مخزن پلی اتیلن سه لایه

خصوصیات مخزن پلی اتیلن سه لایه

خصوصیات مخزن پلی اتیلن سه لایه مخزن پلی اتیلن سه لایه ارزان در ظرفیت های مختلفی به دست مصرف کننده می رسد، شما برای ذخیره آب می توانید از نمونه های 50 لیتری تا بیش از 20 هزار لیتری مخزن ها را تهیه کنید، شایان ذکر است هر چقدر حجم و ظرفیت مخزن ها افزایش پیدا کند ضخامت این تجهیزات نیز افزایش پیدا کرده و ما امروزه مدل های سه لایه آن را نیز در بازار مشاهده می کنیم.

علاوه بر وجود انواع مخازن سه لایه، نمونه های تک لایه این نوع سازه ها نیز در فروشگاه موجود می باشد که قیمت پایین تری دارد، برخی از مخزن ها در مدل های عمودی طراحی شده و برخی جزو مخزن های افقی هستند که نه تنها برای نگهداری آب بلکه جهت نگهداری مایعات دیگر نیز می توان از آن استفاده کرد.

بعضی از مخزن های تولیدی از جنس پلی اتیلن به قدری ضخیم بوده و مقاوم هستند که می توان درون آن از انواع فرآورده های نفتی و شیمیایی نیز نگهداری کرد. ذکر این نکته را مهم می دانیم که جهت ساخت مخزن های پلاستیکی پلی اتیلن می بایست از استانداردهای جهانی لازم پیروی کرد تا بتوانیم سازه ای بهداشتی به دست مصرف کننده رساند.

قیمت خرید مخزن پلی اتیلن سه لایه

قیمت خرید مخزن پلی اتیلن سه لایه قیمت مخزن سه لایه در مقایسه با نمونه های تک لایه این تجهیزات بیشتر بوده و آن هم بخاطر استفاده از مواد اولیه بیشتر برای ساخت آن هاست، وجود لایه های مختلف برای ساخت مخزن های پلی اتیلن ضربه پذیری سازه را افزایش داده و در مقاومت شیمیایی آن نیز تأثیر مثبتی خواهد گذاشت.

جهت استعلام قیمت دقیق انواع مخزن های پلی اتیلن سه لایه می توانید از طریق سایت ما اقدام کنید، همکاران ما همیشه در پخش پشتیبانی همراه شما بوده و شما را در زمینه یک خرید لذت بخش در زمینه مخزن های پلاستیکی راهنمایی خواهند کرد، شایان ذکر است برای خرید مخزن های عنوان شده در ابتدا نوع مصرف و کاربری خود را در نظر گرفته و سپس خرید خود را نهایی کنید، جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما