قیمت مناسب وان پلی اتیلن مستطیل

وان پلی اتیلن ازجمله محصولاتی است که از پودر یا گرانول پلی اتیلن در کارخانه های تولیدی به دست می آید. این وان در اشکال مختلفی تولید می شود منتها رایج‌ترین آنها وان پلی ‌اتیلن مستطیل می باشد که دارای کاربردهای بسیار زیادی در صنعت و کشاورزی است. این وان با قیمت مناسب توسط فروشنده آن ارائه می شود و خریداران می توانند جهت اطلاع از قیمت وان مستطیل با این فروشنده به صورت مستقیم و بدون واسطه تماس برقرار نمایند.

قیمت مناسب وان پلی اتیلن مستطیل

نکات مفید در مورد وان پلی اتیلن مستطیل

نکات مفید در مورد وان پلی اتیلن مستطیل وان پلی اتیلن مستطیل همان طور که از نام آن مشخص است از پلیمر پلی اتیلن و در ابعاد مستطیلی ساخته شده است. این وان از ظرفیت چند ۱۰ لیتری تولید می‌شود و ظرفیت آن به چند هزار لیتر نیز می ‌رسد. این محصول برای نگه داری انواع محلول های شیمیایی، آب، پرورش انواع جانداران از قبیل بچه ماهی، میگو، زالو و غیره به کار می ‌رود.

خصوصیات این وان به گونه‌ای است که در هیچ یک از محصولات مشابه نمی ‌توان چنین چیزی را مشاهده کرد به عنوان مثال این وان کاملاً ضد آب است و هیچ واکنشی با محلول های درون آن نشان نمی ‌دهد و تحت تاثیر خصوصیات اسیدی و بازی این محلول ها قرار نمی ‌گیرد و وزن سبکی دارد. این وان فضای کمی اشغال می کند و امکان رشد جلبک و خزه در داخل آن وجود ندارد. این وان ها به دلیل شکل هندسی مناسبی که دارد می ‌تواند در تعداد زیاد روی هم قرار بگیرند و به دلیل توانایی تحمل فشار این وان باعث ایجاد خمش و تغییر شکل و احیانا شکستگی در آن نمی ‌شود.

صادرات وان پلی اتیلن مستطیل

صادرات وان پلی اتیلن مستطیل وان پلی اتیلن مستطیل از جمله محصولاتی است که صادرات آن به بسیاری از کشورهای منطقه انجام می شود این وان از قیمت ارزانی در داخل کشور برخوردار است و به همین دلیل بازار صادرات این محصول به شدت رشد کرده است.در چند سال اخیر افزایش بی‌رویه نرخ ارز باعث شده است که قیمت ارزهای خارجی بالا رود و به این ترتیب فروش این محصول در بازارهای دیگر کشورها صرفه اقتصادی قابل توجهی برای صادرکننده داشته باشد.

صادرات این وان پلی اتیلن صادراتی به کشورهای منطقه به دلیل نیاز زیادی که در این کشورها وجود دارد به گسترش یافته است و یکی از گزینه های درآمدی بسیار مناسب برای صادرکنندگان انواع محصولات پلی اتیلنی است. این محصول را می ‌توان در داخل کشور با قیمت ارزان خریداری نمود و در صورت فروش در کشورهای همسایه با ارزهای خارجی سود قابل توجهی از صادرات آن به این کشورها به دست آورد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما