عرضه مخزن افقی سه لایه پلی اتیلن

عرضه مخزن افقی سه لایه پلی اتیلن به صورت انبوه و با قیمت عمده صورت می گیرد تا مشتریانی که قصد سفارش در تعداد بالا دارند بتوانند نیاز خود را یکجا و با هزینه کمتر در زمان کوتاه تری تامین نمایند.

امروزه با گسترش فضای مجازی عرضه مخزن سه لایه پلی اتیلن و انواع دیگر این نوع مخازن به صورت اینترنتی هم انجام می گیرد. در این روش خریدار می تواند در هر کجا که حضور دارد، از راه دو و نزدیک بدون نیاز به مراجعه حضوری سفارشات خود را ثبت کند.

عرضه مخزن افقی سه لایه پلی اتیلن

مقایسه مخزن سه لایه با تک لایه

مقایسه مخزن سه لایه با تک لایه

همانطور که می دانید مخازن پلی اتیلن انواع مختلفی دارند. از انواع پرکاربرد این مخازن می توان به مخازن سه لایه و تک لایه اشاره نمود. این نوع مخازن از نظر ویژگی های فیزیکی و ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

مخازن تک لایه پلی اتیلن همانطور که نامشان پیداست دارای یک جداره هستند و درون آن به خوبی قابل مشاهده است. این مخازن به راحتی نور را از خود عبور می دهند و به همین دلیل برای نگهداری مایعات مانند آب گزینه مناسبی نیستند.

از مخازن تک لایه بیشتر در جاهایی که نور کمی وجود دارد استفاده می شود. ضخامت و رنگ این نوع مخازن هم بسته به ظرفیت آن متفاوت است.

مخازن سه لایه پلی اتیلنی مستحکمتر از انواع تک لایه هستند. دارای چند جداره محکم بوده که به خوبی در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید مقاومند. مهمترین دلیل تمایز بین انواع مخازن سه لایه با تک لایه در لایه میانی به کار رفته در مخازن سه لایه است که به آن مستربچ گفته می شود.

این لایه به رنگ مشکی بوده و به خوبی درون مخزن را می پوشاند. پوشش کامل داخل مخزن امکان نفوذ نور را غیرممکن و رشد قارچ ها و جلبک ها را متوقف می سازد.

خرید بهترین مخزن سه لایه افقی

خرید بهترین  مخزن سه لایه افقی

خرید بهترین مخزن سه لایه افقی را می توانید به صورت آنلاین و از طریق سایت ما انجام دهید. انواع مخازن سه لایه در اندازه های مختلف به قیمت تولیدی عرضه گردیده و خریدار می تواند هم به صورت عمده و در تعداد بالا و هم به صورت جزیی جهت ثبت سفارشات خود اقدام کند.

در این روش خرید شما محدودیت زمانی هم ندارید. می توانید به صورت 24 ساعته و هر زمان از روز که فرصت کافی در اختیار داشتید، سفارش را ثبت و خریدتان را نهایی کنید. قیمت مخازن سه لایه افقی ارائه شده نیز به دلیل فروش بی واسطه مناسبتر از قیمت بازار آزاد می باشد.

لذا با خرید اینترنتی هم می توانید در زمان و هم هزینه های پرداختی صرفه جویی بیشتری کنید.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما