عرضه عمده مخازن پلی اتیلن زیر پله ای

عرضه عمده مخازن پلی اتیلن زیر پله ای با قیمت کمتری از خرده و با کیفیت بالای به صورت آنلاین انجام می شود که سبب شده تا مشتریان از سراسر کشور بتوانند به راحتی باکیفیت ترین محصول را تهیه کنند. مخازن پلی اتیلنی برای ذخیره سازی آب و نگهداری انواع مایعات استفاده می شوند علاوه بر این برای حمل و نگهداری انواع مواد شیمیایی و آفت کش ها هم کاربرد دارند چون کیفیت، استحکام و طول عمر آن ها مثال زدنی می باشد.

عرضه عمده مخازن پلی اتیلن زیر پله ای

نقد و بررسی مشخصات مخازن پلی اتیلن

نقد و بررسی مشخصات مخازن پلی اتیلن مشخصات مخازن پلی اتیلن شامل گزینه های زیر می شوند:

  • انجماد به آن ها آسیبی نمی رساند چون تا دمای منفی 40 سانتی گراد را به خوبی تحمل می کنند.
  • در ضخامت های مختلفی تولید می شوند و وزن آن ها بین 1.0 تا 1.9 می باشد.
  • در ساخت این نمونه مخازن از مواد بهبود دهنده و تقویت کننده استفاده می شود که این موجب شده مقاومت مخازن پلی اتیلنی در برابر تنش های هیدرواستاتیکی افزایش یابد.
  • ارزش ویژه این نوع محصولات به ضخامت دیواره و طراحی کلی آن بستگی دارد در واقع قدرت نهایی آن ها تحت تاثیر ضخامت دیواره می باشد.
  • از جنس پلیمر HDLPE و MDPE ساخته شده اند به همین دلیل در برابر مواد شیمیایی، آفت کش ها و…. مقاومت عالی دارند.

مخازن پلی اتیلنی در انواع مختلفی تولید می شوند که می توان به مخازن زیر پله ای، مخازن افقی یا خوابیده، مخازن عمودی یا ایستاده و مخازن مکعبی یا کتابی اشاره کرده نمونه اول در حجم 500 و 1000 لیتر تولید می شوند و نمونه دوم به صورت های تک لایه، چهار لایه، سه لایه و پایه دار می باشند و در حجم های بین 70 تا 5000 لیتر تولید خواهند شد.

نمونه سوم بین 100 لیتر تا 20000 لیتر وجود دارند و به دو صورت تک لایه و سه لایه تولید می گردند و نمونه چهارم را می توانید از باریک ترین مکان ها و درب ها عبور دهید و در حجم های 230، 1000، 800 و 2000 لیتری تولید می شوند.

فروشنده مخازن پلی اتیلن زیر پله ای

فروشنده مخازن پلی اتیلن زیر پله ای فروشنده مخازن پلی اتیلن زیر پله ای سعی می کند برندهای معتبر و صاحب نامی را در اختیار مشتریان بگذارد تا بتواند وفاداری آن ها را افزایش دهد و به ماندگاری خود در بازار رقابتی کامل امروزی کمک کند علاوه بر این مزیت های استفاده از مخزن پلی اتیلنی موجب شده فروشنده آن بتواند بازار قابل قبولی را بدست آورد.

به عنوان نمونه برای نگهداری مواد، مایعات و سیالات مختلفی استفاده می شود و چون قیمت ارزان تری نسبت به دیگر مخازن دارد خرید آن می تواند مقرون به صرفه باشد وزن کمی دارد و سبک است به همین دلیل به راحتی جا به جا می شود و در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارد و چون دارای مواد آنتی یو وی می باشد در برابر آفتاب و اشعه فرابنفش آفتاب مقاومت آن بی نظیر است و همین باعث شده عرضه مخازن زیر پله ای افزایش یابد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما