صادرات انواع مخازن پلی اتیلن کوچک

صادرات انواع مخازن پلی اتیلن کوچک توسط تولید کنندگان معتبر و تاجران این عرصه انجام می شود و انواع مدل های محصول را برای صادرات انتخاب می کنند تا بتوانند کاملا تامین کننده نیاز مشتریان خارجی باشند. مخازن پلی اتیلن برای نگهداری مایعات سنگین، سبک و مایعات شیمیایی استفاده می شوند و تمام نمونه های آن ها بهداشتی و مورد تایید وزارت بهداشت قرار گرفته اند.

صادرات انواع مخازن پلی اتیلن کوچک

اندازه استاندارد مخازن پلی اتیلن کوچک

اندازه استاندارد مخازن پلی اتیلن کوچک اندازه استاندارد مخازن پلی اتیلن کوچک در طول ۷۱ سانتی متر و عرض ۴۴ سانتی متر و ارتفاع ۴۸ سانتی متر می باشد و در انواع مختلفی تولید می شوند که می توان به مخزن پلی اتیلن افقی، مخزن پلی اتیلن عمودی، مخزن پلی اتیلن مکعبی یا کتابی و مخزن پلی اتیلن مادولار افقی اشاره کرد. نمونه اول چون ارتفاع آن کم می باشد برای مکان های مناسب است که با کمبود ارتفاع در فضا مواجه هستند و نمونه دوم در مکان های که محدودیت ارتفاع وجود ندارد استفاده می شود و کمترین فضا را اشغال می کند.

نمونه سوم دارای شکل هندسی خاصی می باشد به همین دلیل فضای کمی را اشغال می کند که این باعث شده بتوانید به راحتی در فضاهای بلا استفاده از آن استفاده نمایید و شما می توانید حجم زیادی از مایعات را در آن نگهداری کنید و در حجم های مانند ۲۷۵ لیتری مکعبی، ۲۰۰۰ لیتری کتابی، ۸۰۰ لیتری مکعبی افقی و ۱۰۰ لیتری تولید می شود و نمونه آخر به دو شکل سنگین و سبک تولید می گردد و در پکیج های تصفیه فاضلاب، سپتیک تانک ها و ذخیره آب کابرد دارد.

شرکت بزرگ مخازن پلی اتیلن کوچک

شرکت بزرگ مخازن پلی اتیلن کوچک شرکت بزرگ مخازن پلی اتیلن کوچک ابتدا بهترین مواد اولیه پلی اتیلن نو و درجه یک را تهیه می کند سپس در تمام مراحل تولید استاندارد های بهداشتی را رعایت می نماید تا محصولی مثال زدنی را در اختیار مشتریان بگذارد علاوه بر این شرکت مخازن پلی اتیلن انواع نمونه های مخازن در لایه های تک لایه و دو لایه را تولید می کند که ما آن ها را شرح می دهیم. 

مخازن تک لایه به دو صورت رنگی و بی رنگ تولید می شوند که برای نگهداری مواد شیمیایی در فضاهای سرپوشیده و برای نگهداری آب آشامیدنی در فضاهای تاریک استفاده می شوند. مخازن دو لایه داخلی سطح داخلی آن ها سفید و بی رنگ و سطح خارجی آن ها رنگی است و همین باعث شده نور نتواند به داخل مخازن عبور کند و برای نگهداری مواد شیمیایی، مواد غذایی و آب آشامیدنی در مناطق معتدل استفاده می شوند.

مخازن پلی اتیلنی نسبت به دیگر مخازن استحکام و مقاومت بالای در برابر گرما و تغییرات جوی دارند و کاملا بهداشتی می باشند به همین دلیل فروش آن ها افزایش یافته است.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما