فروشگاه بهترین مخزن پلی اتیلن مکعبی

یکی از بهترین مخزن پلی اتیلن موجود در بزرگترین فروشگاه عمده این محصولات که میزان تقاضای زیادی را به دنبال داشته، مخزن پلی اتیلن مکعبی است. به طور کلی مخازن پلی اتیلن همان تانکرهایی هستند که دارای ابعاد و اندازه بزرگ بوده و به دلیل برخورداری از اصول بهداشتی بیشتر و اینکه منجر به کاهش هزینه های مربوط به نگهداری سیالات می گردند، تا این حد مورد اهمیت و توجه قرار گرفته اند.

فروشگاه بهترین مخزن پلی اتیلن مکعبی

اندازه های مختلف مخزن پلی اتیلن مکعبی

اندازه های مختلف مخزن پلی اتیلن مکعبی پلی اتیلن یکی از مهمترین و پرکاربردترین پلیمرهای صنعتی بوده که از آن محصولات بسیار متنوعی را تولید می نمایند، یکی از آنها که در مصارف گسترده، مورد توجه واقع شده، مخزن پلی اتیلن است که نه تنها هزینه نگهداری مایعات را با توجه به ویژگی های فیزیکی و مکانیکی عالی خود به حداقل رسانده، بلکه همیشه در دسترس بوده و از همه مهمتر اینکه نسبت به همه مخازن دیگر، دارای جوانب بهداشتی بیشتر می باشند.

اما گفتیم که یکی از مدل های رایج این محصول که امروزه مورد توجه و کاربرد بسیار قرار گرفته، مخزن پلی اتیلن مکعبی است که به آن عنوان دیگری همچون «مخزن آسانرو» را هم داده اند، نصب این محصولات در کمترین فضای موجود هم امکانپذیر بوده و ابعاد آنها به گونه ای است که حتی از باریکترین راهروها هم عبور کرده و قابل اجرا خواهند بود.

همچنین لازم است تا با اندازه های مختلف مخازن پلی اتیلن مکعبی آشنا شوید که عبارتند از:

  1. مخزن ۱۵ کیلویی با حجم ۳۰۰ لیتری: ارتفاع ۹۰۰، عرض ۵۵۰ و طول ۶۵۰ سانت
  2. مخزن ۲۰ کیلویی با حجم ۳۶۰ لیتری: ارتفاع ۵۰۰، عرض ۶۰۰ و طول ۱۲۰۰ سانت
  3. مخزن ۲۲ کیلویی ۴۲۰ لیتری: ارتفاع ۵۰۰، عرض ۶۰۰ و طول ۱۴۰۰ سانت
  4. ۶۰ کیلویی ۱۵۰۰ لیتری: عرض ۱۲۰۰، ارتفاع ۱۱۰ و طول ۱۱۰۰
  5. ۲۶۰ کیلویی ۹۰۰۰ لیتری: عرض ۱۰۷۰، ارتفاع ۱۹۱۰ و طول ۴۰۰۰
  6. مخزن ۱۰۰۰ کیلوگرمی ۳۲۰۰ لیتری: با ارتفاع ۲۲۰۰ سانت، عرض ۲۴۲۰ و طول ۵۷۷۰

قیمت روز مخزن پلی اتیلن مکعبی

قیمت روز مخزن پلی اتیلن مکعبی اگر مایل به خرید مخزن پلی اتیلن مکعبی بوده و پیش از خرید آن، تصمیم به کسب اطلاع از قیمت مخزن پلی اتیلن مربوطه را دارید، باید بگوییم که این نرخ با توجه به حجم و ظرفیت مخزن برآورد شده و البته برندی که این محصول را عرضه نموده نیز در تعیین قیمت آن دخیل است.

البته مولفه مهمی همچون کیفیت را نباید از قلم انداخت، طبیعتاً مخازنی که دارای کیفیت بیشتر بوده و از متریال درجه یک ساخته شده اند، دارای تفاوت قیمت با مخازن معمولی‌تر خواهند بود. هر چند به طور کلی درباره قیمت روز مخزن پلی اتیلن مکعبی می توان اینطور بیان کرد که از مخازن دیگر، دارای درجاتی بسیار مناسب تر می باشد.

اما در انتها بهتر است با ویژگی های مخازن پلی اتیلن مکعبی که قصد تهیه آنها را دارید، بیشتر آشنا شوید:

  • این مخازن از خاصیت ضد جلبکی برخوردار بوده و لذا برای نگهداری آب شرب، مناسب می باشند.
  • از نشان استاندارد ملی برخوردار بوده و ساختاری یکپارچه را به همراه دارند.
  • حمل و نقل آنها نیز خیلی آسان است.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما