پخش کننده تانکر پلاستیکی تبریز

تانکر پلاستیکی تبریز انواع تانکرهای پلی اتیلن در حجم های متفاوت و با کیفیت را به بازار عرضه می نماید. این تانکرها به علت داشتن مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار از مرغوب ترین تانکرهای پلاستیکی تولید شده در کشور می باشد.

پخش کننده تانکر پلاستیکی تبریز به صورت عمده این سایت بوده و خریداران می توانند به کارشناسان فروش این سایت مراجعه و نسبت به خرید اقدام نمایند.

پخش کننده تانکر پلاستیکی تبریز

تفاوت تانکر پلاستیکی با فلزی

تفاوت تانکر پلاستیکی با فلزی امروزه از تانکرهای مختلفی جهت نگهداری آب یا مواد غذایی یا شیمایی استفاده می شود. تانکرهای پلاستیکی با فلزی دارای تفاوت های متعددی هستند که به نمونه هایی از آن به شرح ذیل اشاره می شود:

  • وزن تانکر
  • اتصالات تانکر
  • طول عمر تانکر
  • نگهداری تانکر
  • کیفت آب شرب در تانکر
  • اندازه تانکر
  • قیمت 

وزن تانکر های فلزی به مراتب بیشتر از پلاستیکی بوده و جهت جابه جایی آن ها نیاز به انرژی بیشتری می باشد. تانکرهای پلاستیکی در حجم یکسان با تانکرهای فلزی دارای وزن کمتری بوده و جابه جایی آن به راحتی امکانپذیر می باشد. اتصالات تانکرهای فلزی جهت هدایت مایعات به نسبت تانکرهای پلاستیکی به دلخواه نبوده و تانکرهای پلاستیکی را می توان با قطر اتصالات مورد دلخواه استفاده نمود.
تانکرهای فلزی به مرور زمان زنگ زده شده و از طول عمر کمتری نسبت به تانکرهای پلاستیکی برخوردار هستند. تانکرهای فلزی را می بایست به صورت دوره ای ترمیم و از زنگ زدگی آن ها جلوگیری نمود در حالیکه تانکرهای پلاستیکی نیاز به سرکشی و مراقبت دوره ای ندارند. آب شرب در تانکرهای فلزی پس از مدتی که این نوع تانکرها زنگ می زنند طعم بدی پیدا کرده در حالیکه در تانکرهای پلاستیکی طعم آب در تمام طول مدت نگهداری یکسان می باشد. 
اندازه تانکرها فلزی معمولا زیاد بوده و برای حجم بالای آب طراحی شده اند در حالیکه تانکرهای پلاستیکی در ابعاد و حجم های متفاوت تولید و به بازار عرضه می شوند. 
قیمت تانکرهای فلزی به علت استفاده از ورق در تولید آن به مراتب گرانتر هستند در حالیکه تانکرهای پلاستیکی در همان حجم دارای قیمت های مناسب تری می باشند.
گفتنی است به علت تنوع در تانکرهای پلاستیکی و مقاومت بالای آنها جهت نگهداری آب، مواد شیمایی و غذایی بهترین گزینه می باشد.

قیمت بهترین تانکر پلاستیکی تبریز

قیمت بهترین تانکر پلاستیکی تبریز قیمت بهترین تانکر پلاستیکی تبریز به نسبت دیگر تانکرهای موجود در بازار مناسب تر بوده و خریدارانی که قصد خرید انواع تانکر در حجم های متعدد را دارند می توانند به این سایت مراجعه نمایند. مشتریانی که قصد خرید به صورت غیر حضوری و مستقیم با قیمت مناسب را دارند می توانند با خرید تانکر پلاستیکی تبریز از این سایت خریدی آنلاین و مطمئن را تجربه نمایند. 

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما