سفارش عمده مخزن ضد جلبک

مخزن ضد جلبک در حجم های متفاوت و از جنس پلی اتیلن و مقاوم در برابر ضربه و فشار تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود. سفارش عمده مخزن ضد جلبک از این سایت امکانپذیر بوده و حجم های متفاوت آن با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

سفارش عمده مخزن ضد جلبک

منظور از مخزن ضد جلبک چیست؟

منظور از مخزن ضد جلبک چیست؟ امروزه از مخزن هایی از جنس پلی اتیلن جهت نگهداری مایعات متعدد استفاده می شود. از جمله مایعاتی که در این نوع مخزن ها نگهداری می شود آب می باشد. یکی از مشکلات نگهداری آب در مخزن رشد سریع باکتری ها و جلبک هایی هستند که در آب یافت می شوند. مخزن هایی که از جنس مرغوب نباشند به رشد این نوع باکتری و جلبک ها کمک نموده و آب موجود در مخزن ها نیز قابل استفاده نمی شوند. جهت استفاده و نگهداری آب شرب می بایست از مخزن هایی از جنس پلی اتیلن استفاده نمود.
مخزن هایی که می توان آب شرب را برای مدتی طولانی در آن ذخیره نمود می بایست دارای خصوصیاتی باشند که به نمونه هایی از آن به شرح ذیل اشاره می شود:

  • جنس مرغوب 
  • چند لایه بودن مخزن
  • استفاده از فوم در تولید مخزن

جنس مخزن های ضد جلبک از پلاستیک پلی اتیلن می باشد که به نسبت دیگر مخزن های فلزی و … در بازار از کارآیی مناسبی برخوردار بوده و مقاومت کافی را در برابر فشار و ضربه را دارا می باشد. 
مخزن های چند لایه به جهت جلوگیری از ورود نور به داخل مخزن و رشد باکتری ها  و جلبک ها از محبوبیت خاصی در بین مصرف کنندگان برخوردار می باشد. در مخزن های تک لایه مایعات موجود در آن قابل مشاهده بوده ولی در مخزن های چند لایه به علت عدم اجازه ورود نور، مایعات در آن دیده نمی شود. 
استفاده از فوم در تولید مخزن نیز به ثابت نگه داشتن دمای آب درون آن کمک شایانی می نماید و از این نوع مخزن ها در مناطقی که آب و هوای گرم دارد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
گفتنی است مخزن های ضد جلبک علاوه بر سالم نگه داشتن آب شرب درون مخزن از از لوله ها و اتصالات جهت انتقال آب نیز محافظت می نماید. چرا که وجود جلبک باعث انسداد لوله های انتقال آب می شود.

فروشنده اصلی مخزن ضد جلبک

فروشنده اصلی مخزن ضد جلبک فروشنده اصلی مخزن ضد جلبک در حجم های ۵۰۰، ۱۰۰۰، ۲۰۰۰  … به صورت عمده و تکی با قیمت مناسب این سایت می باشد. مخزن های ضد جلبک از جنس پلی اتیلن بوده که دارای دارای وزن کم و مقاومت زیاد در برابر فشار و ضربه بوده و به راحتی در مکان های مورد استفاده نصب می شوند.
 خریدارانی که قصد خرید انواع مخزن های پلی اتیلن ضد جلبک را دارند می توانند به این سایت مراجعه و خرید آنلاین قابل اطمینانی را تجربه نمایند. 

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما