قیمت انواع مخزن پلی اتیلن آژینه طبرستان

یکی از بهترین مخازن برای نگه داری انواع سیالات از مایعات سبک مانند آب گرفته تا محلول ‌های شیمیایی مختلف مخازن پلی اتیلن هستند. این مخازن در انواع مختلف یک، دو و سه جداره به بازار عرضه شده اند. قیمت انواع مخازن پلی اتیلن بسته به اندازه و تعداد جداره ‌های آن ممکن است متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت انواع مخزن پلی اتیلن آژینه طبرستان و چگونگی سفارش آن در ادامه مطلب ما را همراهی کنید.

قیمت انواع مخزن پلی اتیلن آژینه طبرستان

مخازن پلی اتیلن چگونه تولید می شوند؟

مخازن پلی اتیلن چگونه تولید می شوند؟

برخلاف ظاهر پیچیده انواع مخزن پلی اتیلن تولید آنها بسیار ساده بوده و نیاز به ابزارهای خاصی ندارند. همه فرآیند های تولید این مخازن با استفاده از ماده پلی اتیلن، حرارت و قالب های مخصوص می باشد و به روش چرخشی در مدت زمان بسیار کمی تولید می‌شود. این فرآیند ها شامل پنج مرحله می باشند که عبارتند از: 

  1. مرحله اول که در اصطلاح به آن charing یا پر کردن قالب گفته می شود عبارت است از ریختن مقدار مشخصی از ماده مایع یا پودری پلیمر پلی اتیلن به داخل قالب مخصوص.
  2. در این مرحله که به آن مرحله حرارت دهی یا به اصطلاح  heating نیز گفته می شود بین دو جداره قالب مایع یا پودر پلیمری ریخته شده در داخل کوره قرار می گیرد و به دور یک محور عمودی می‌چرخد. طی مدت زمان مشخصی حرارت باعث ذوب شدن پودر پلیمری شده و سطح دو جداره قالب به طور کامل از ماده پلی اتیلن پر می شود.
  3. مرحله خنک کردن یا cooling پس از قطع حرارت به قالب انجام می گیرد در این مرحله قالب در همان وضعیت در حال چرخش وارد بخش خنک کننده می‌شود و به وسیله جریان هوای خنک یا آب سرد می گردد. 
  4. در مرحله تخلیه یا demolding  قالب ها از هم جدا شده و قطعه نهایی که همان مخزن پلی اتیلن می باشد آماده ورود به بخش کنترل کیفی می شود. 
  5. در مرحله آخر زواید اضافی مخزن پلی اتیلن برش داده شده و پس از بررسی کامل مخزن از لحاظ عدم وجود سوراخ آماده عرضه به بازار می گردد.

شرکت توزیع مخزن پلی اتیلن آژینه طبرستان

شرکت توزیع مخزن پلی اتیلن آژینه طبرستان شرکت توزیع مخزن پلی اتیلن آژینه طبرستان به عنوان یکی از فعالان با سابقه در زمینه تولید این مخازن انواع مختلف این محصولات را در ظرفیت های مختلف و با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه کند.

شما می توانید برای خرید این محصول با شرکت توزیع کننده آن تماس برقرار کنید و ضمن اطلاع از قیمت روز و انواع ظرفیت های موجود نسبت به سفارش خود اقدام کنید تا در اسرع وقت به آدرس مورد نظر شما در هر نقطه ای از سراسر ایران ارسال گردد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما