قیمت مخزن پلی اتیلن افقی در بازار تهران

استقبال از مخازن پلی اتیلن به علت مزایایی که در ذیل به آن اشاره می شود، چشمگیر بوده است:

هر چه ارتفاع، طول و عرض مخزن پلی اتیلن افقی بیشتر باشد؛ ارزش آن نیز بیشتر می شود. هر چه تعداد لایه ها و ضخامت بیشتر باشد، افزایش قیمت خواهیم داشت.  عواملی مانند ظرفیت مخزن اتیلن، ارسال، خدمات پس از فروش، گارانتی، ابعاد، اما به طور کلی بایدگفت که مواد اولیه، تاثیر گزارترین بخش ارزش گذاری و قیمت گذاری یک محصول پلی اتیلنی به شمار می رود. به عنوان مثال مخزن ۱۰۰۰ لیتری افقی به دلیل دارا بودن پایه های پلی اتیلنی، وزن بیشتری نسبت به مخزن ۱۰۰۰ لیتری عمودی پیدا می کند در نتیجه قیمتش بیشتر می شود این مثال برای سایر انواع مخازن مکعبی و زیرپله ای نیز می باشد.

قیمت مخزن پلی اتیلن افقی در بازار تهران

خصوصیات مخازن پلی اتیلن

خصوصیات مخازن پلی اتیلن از مزایایی که مخازن پلی اتیلن در مقابل مخازن فلزی دارد این است که مخازن فلزی در مقابل مواد شیمیایی و اسیدی مقاومت چندانی ندارند ولی مخازن پلی اتیلن محدودیتی ندارند و نسبت به تغییرات محیطی مقاومت بالایی دارند. در ضمن، مخازن پلی اتیلن بسیار سبک هستند و جا به جایی آن ها دشوار نیست. 

این مخازن به دلیل وزن کم و قابلیت انعطاف پذیری آن قادرند به حالت متحرک در آیند. جنس آن از پلاستیک است و تمامی مخازن از مواد بهداشتی تهیه شده اند، به طوری که حتی می توان از این مخازن برای نگهداری آب آشامیدنی استفاده کرد. هزینه ای که برای آن پرداخت می شود با توجه به طول عمر آن بسیار کم و در مجموع مقرون به صرفه است. از دیگر ویژگی های مورد اهمیت، می توان به عایق بودن در برابر حرارت اشاره کرد؛ به طوری که دمای محیط بر روی سیال درون آن؛ تاثیرگذار نخواهد بود. 

فروش فوق العاده مخازن پلی اتیلن افقی

فروش فوق العاده مخازن پلی اتیلن افقی شرکت آزینه طبرستان شرکت تولید مخازن پلی ایتلن، فروش مخازن پلی اتیلن و قالب های صنعتی با بیش از بیست سال سابقه با برترین امکانات تولید می باشد و این تجهیزات را برای فروش عرضه می نماید. تنوع چشم گیر و کیفیت فوق العاده مخازن پلی اتیلن در کنار خدمات پس از فروش آن و تضمینی که داده می شود باعث شده این محصولات علاوه بر درون کشور، در خارج از کشور نیز مشتریان فراوانی داشته باشد. برخی از محصولات آن: مخزن افقی، مخزن عمودی، مخزن ۲۰ لیتری، مخزن پلی اتیلن، مخزن پلاستیکی، تولید قالب های صنعتی و تولید لوازم جانبی می باشد. در حال حاضر، این محصولات (مخازن پلی اتیلن) به علت دلایلی که به آن اشاره شده جز پر فروش ترین محصولات به شمار می رود و شاید حداقل یکی از این مخازن در زیر پله هر خانه ای وجود داشته باشد. شرکت آژینه طبرستان با پیشنهادات ویژه خود برای فروش به متقاضیان ارزشمند خود خدمات می رساند و رضایت مشتریان را در اولویت قرار داده است.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما