فروش مخزن پلی اتیلن گرد با قیمت کارخانه

فروش مخزن پلی اتیلن گرد با قیمت کارخانه با بالاترین کیفیت انجام می شود. مخازن پلی اتیلن تانک هایی می باشند که از بهترین مواد پلاستیکی پلی اتیلن ساخته شده اند از این نوع کالا ها می توان برای ذخیره و نگهداری آب و سیالات سازگار با پلی اتیلن استفاده کرد. این نوع محصولات در صنایع ساختمانی، کشاورزی و شیمیایی استفاده می شود. 

م

فروش مخزن پلی اتیلن گرد با قیمت کارخانه

ویژگی های مخزن پلی اتیلن

ویژگی های مخزن پلی اتیلن

ویژگی های مخزن پلی اتیلن شامل گزینه های زیر می شوند:

  • این مخزن ها سبک می باشند به همین دلیل حمل و نقل آن ها به آسانی انجام می شود.
  • در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارند.
  • قیمت این نوع مخازن نسبت به دیگر جنس های مخازن قیمت مناسبی دارند و خرید آن ها می تواند به صرفه باشد.
  • امکان تولید آن ها در شکل و طرح های مختلف وجود دارد.
  • به دلیل داشتن مواد آنتی یو وی در مقابل اشعه نور خورشید مقاومت بالایی دارند.
  • این نوع کالا ها طول عمر بالایی دارند.

این نوع مخازن با نام مخازن پلی مری شناخته می شوند که امروزه بسیاری از مواد شیمیایی و انواع آفت کش ها را در آن ها نگهداری می کنند. این نوع مخازن با استفاده از فرآیندی مانند قالب گیری دورانی تولید می شوند. برای این منظور ترکیب پلیمری پودری با مواد محافظتی یو وی ترکیب می شوند و در یک قالب دو تکه ریخته می شوند و سپس این قالب ها را حرارت می دهند و در جهت ۳۶۰ درجه حرکت می دهند. در مرحله بعد قالب ها را در یک اتاق خنک کننده می برند تا مخزن به آرامی از داخل قالب بیرون آید.

تولید کننده مخزن پلی اتیلن تمام استاندارد های روز دنیا را در تولید مخزن پلی اتیلن رعایت می کند.

تولید کننده انواع مخزن پلی اتیلن گرد

تولید کننده انواع مخزن پلی اتیلن گرد

تولید کننده انواع مخزن پلی اتیلن گرد با تمام توان و تلاش خود سعی می کند محصولی مثال زدنی را در اختیار مشتری بگذارد. از انواع مخازن به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • مخازن پلی اتیلن ثابت عمودی : این نمونه مخازن به صورت استوانه ای و در دو حالت استوانه ای و قیفی تولید می شوند. مخزن پلی اتیلن ساده عمودی را می توان بر روی سطحی صاف و روس شاسی نصب کرد. مخزن پلی اتیلن قیفی عمودی هم می توان روی شاسی نصب کرد.
  • مخازن پلی اتیلن ثابت افقی: این نمونه مخازن به صورت استوانه ای تولید می شوند. زیر این مخازن بازوهای تعبیه شده ایی وجود دارد که باعث شده بتوان مخزن را ثابت نگاه داشت. از دیگر نمونه های این نوع کالا ها می توان به مخازن مکعبی ثابت افقی، مخازن زیر پله و مخازن مکعبی افقی پشت نیسانی اشاره کرد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما