فروش مستقیم مخزن آب پلی اتیلن

مخازن آب پلی اتیلن در انواع مختلفی تولید می گردند مانند مخازن آب افقی و عمودی و یا مخازن آب با شکل های خاص و سفارشی که به منظور استفاده در محل های خاص مورد نیاز می باشند. تولید کنندگان این مخازن آنها را در ابعاد متفاوت و بر مبنای لیتر تولید و به فروش می رسانند. 

فروش مستقیم مخزن آب پلی اتیلن از طریق فروشگاه اینترنتی این سایت نیز میسر شده است تا خریداران جهت خرید اینگونه محصولات ملزم به طی مسافت تا مراکز پخش نباشند و محصول خود را درب محل مورد نظر تحویل بگیرند. 

فروش مستقیم مخزن آب پلی اتیلن

مشخصات مخزن آب پلی اتیلن

مشخصات مخزن آب پلی اتیلن مخازن آب پلی اتیلن طی چند سال گذشته طرفداران زیادی کسب نموده آن هم به علت مزایای زیادی که دارد. مخازن آب پلی اتیلن در بازار به نام مخازن پلیمری نیز شناخته می‌شوند و جهت ذخیره آب و مواد شیمیایی در صنعت‌های مختلف مانند صنعت کشاورزی، ساختمان سازی و پروژه‌های زیر ساختی، صنایع شیمیایی و هر کجای دیگر که نیاز به نگهداری مایعات باشد مورد بهره برداری قرار می‌گیرد. 

مخزن‌های آب پلی اتیلن در دو مدل تک لایه و سه لایه تولید و عرضه می‌گردند. در ابتدای تولید مخزن‌های پلی اتیلن این مخزن‌ها به صورت تک لایه تولید می‌شدند که به علت عبور نور از جداره آن شرایط رشد جلبک در داخل مخازن به وجود می‌آمد بر همین اساس تولید کنندگان اقدام به تولید مخرن‌های پلی اتیلن سه لایه نمودند به صورتی که لایه اول و سوم مخزن به همان رنگ سفید و لایه دوم یعنی همان لایه میانی به رنگ مشکی نمودند تا مانع از عبور نور به داخل مخزن گردد، بدین صورت دیگر شرایط برای رشد جلبک در داخل مخازن سه لایه فراهم نمی‌شود و آب کاملا تمیز و بهداشتی باقی می‌ماند. البته نوعی دیگر از مخازن پلی اتیلن به رنگ آبی نیز تولید می‌شوند که دو لایه هستند. 

از بارزترین مشخصات مخزن آب پلی اتیلن وزن سبک آنها به نسبت حجم و میزان گنجایش مایعات می‌باشد که عمل حمل و نقل و نصب را در محل‌های متفاوت آسان می‌کند. 

مرکز خرید مخزن آب پلی اتیلن

مرکز خرید مخزن آب پلی اتیلن در مرکز خرید مخزن آب پلی اتیلن مخازن پلی اتیلن مختلفی از حیث قیمت، ابعاد و شکل‌های مختلف وجود دارد تا خریداران بتوانند به راحتی مناسب‌ترین شکل و ابعاد مخزن را با بودجه موجود خود برای محل مورد نظر پیدا نمایند. انواع مخازن پلی اتیلن افقی و یا خوابیده، عمودی و یا ایستاده، مخازن مکعبی و کتابی، مخازن زیر پله‌‌ای و مخازن ته قیفی در حجم‌های مختلف موجود می‌باشد که می‌توان از بین آنها بهترین گزینه را انتخاب نمود. 

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما