تولید کننده مخزن آب پلی اتیلن قم

مخزن آب پلی اتیلن قم برای ارائه  به  بازار در سایت شرکت موجود می باشد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت مجاز فروش اینترنتی خرید خود را انجام دهید، قیمت محصول را به قیمت تولید کننده بپردازید و محصول را در محل تحویل بگیرید. مخزن آب پلی اتیلن در بازار با توجه به کیفیت و نوسانات بازار تغییر می‌کند.

به دلایل ضریب امنیتی بالا استفاده از این مخزن در نقاط حساس که در معرض گرما و حرارت می باشند ضروری و لازم است.

تولید کننده مخزن آب پلی اتیلن قم

انواع مخزن آب پلی اتیلن کدام است؟

انواع مخزن آب پلی اتیلن کدام است؟

انواع مخازن پلی اتیلن در اشکال و سایزهای گوناگونی ساخته می شود و در جاهای مختلفی به کار گرفته می شوند. به علت ایمنی و  اطمینان بالای این مخازن به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در انتهای این مخازن لجن جمع نمی شود و به عنوان مخازن بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع مخزن آب پلی اتیلن : 

۱_ مخزن پلی اتیلن افقی یا خوابیده : این مخزن به صورت خوابیده و یا افقی می باشند و با ظرفیت ۷۰ لیتر تا ۱۰۰۰۰ لیتر ساخته می شوند. سایز و اندازه این مخازن به نسبت موقعیت قرار گرفتن آنها تولید می شود و به شکل سه لایه و دارای دوام زیاد بوده  و در برابر نشتی و فشار، کارایی بسیاری دارد.  

۲_ مخزن پلی اتیلن عمودی یا ایستاده : این مخزن به صورت ایستاده می باشد و کارایی زیادی را شامل می شود و ظرفیت آن بین ۷۰ تا ۶۵۰۰ می باشد و برای ذخیره انواع مایعات مورد استفاده قرار می گیرد و به شکل تک لایه و سه لایه ساخته می شود. 

۳_ مخزن پلی اتیلن زیر پله :  در زیر پله های ساختمان های تجاری، خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و در ظرفیت های ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ لیتری تولید می شوند.

۴_ مخزن پلی اتیلن مکعبی و کتابی : دارای قطر کم و نازکتری نسبت به دیگر مخازن بوده و به راحتی قابل حمل می باشند. در ظرفیت های ۲۳۰ تا ۲۰۰۰ لیتری تولید می شوند. 

۵_ مخزن پلی اتیلن قیفی : این مخازن به شکل قیف می باشند و محتویات داخل مخازن سریع به درون لوله ها منتقل می شوند. این مخازن در ظرفیت های ۲۰۰ تا ۲۰۰۰ لیتر تولید می شوند و در صنعت و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

شرکت عرضه مخزن آب پلی اتیلن قم

شرکت عرضه مخزن آب پلی اتیلن قم

برای تهیه مخزن آب پلی اتیلن قم می توان این محصول را از شرکت عرضه کننده آن تهیه کرد. شرکت عرضه مخزن برای فروش محصولات خود به صورت آنلاین و اینترنتی اقدام به فروش می نمایند . 

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما