قیمت مخزن آب پلی اتیلن زیر پله ای ۱۰۰۰ لیتری

مخزن آب پلی اتیلن زیر پله ای در حال حاضر بهترین مخزن محسوب می شود؛ چرا که این‌مخزن تمام قابلیت هایی که یک فرد و یک سازه نیاز دارند را برطرف می کند. قیمت این مخزن به نسبت سایر مخزن های دیگر کمتر بوده و دارای صرفه ی اقتصادی می باشد. مردم از هر قشری که باشند توانایی خرید این مخزن را دارند. بسیاری از افراد برای حفظ سلامتی خود این مخزن را در اولویت خود قرار داده اند. شما هم می توانید برای حفظ سلامتی خود از هر گونه آلودگی این مخزن را با قیمت باورنکردنی از فروشگاه ما سفارش دهید.

قیمت مخزن آب پلی اتیلن زیر پله ای 1000 لیتری

مخزن اب پلی اتیلن بهتر است یا گالوانیزه؟

مخزن اب پلی اتیلن بهتر است یا گالوانیزه؟ مخزن آب گالوانیزه، مخزنی است که از سالیان گذشته مورد استفاده واقع شده است. در حال حاضر مخزن های پلی اتیلن و فایبرگلاس در بازار وجود دارند، اما نکته ی مهم این است که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند.

مخزن آب گالوانیزه مخزنی است که به شکل مکعبی و استوانه می باشد. برای مصارف آب آشامیدنی و غیر آشامیدنی در خانه های مسکونی، کارخانه جات، زمین های کشاورزی، مصارف آب آتشنشانی و … مناسب است. این نوع مخزن دارای پوششی از فولاد می باشد. البته می تواند هیچ گونه پوششی هم نداشته باشد.

در حالت کلی، در حال حاضر در تهران از مخزن های پلی اتیلنی بیشتر استفاده می شود و این به خاطر کیفیت ناشی از آن می باشد. از جمله برتری های مخزن پلی اتیلنی نسبت به مخزن گالوانیزه عبارت اند از:

۱_ دارای وزن سبکتر و حمل آسانتر

۲_ابعاد کوچکتر و مناسبتر برای جایگذاری

۳_افزایش بهبود کیفیت آب داخل مخزن که اغلب آشامیدنی می باشد.

۴_حفظ طعم و ظاهر آب

۵_قابلیت تعمیر آسان تر

۶_ زنگ نزدن 

۷_ اضافه نشدن مواد افزودنی ناشی از جداره ی مخزن

بهترین گزینه برای استفاده از مخزن آب در حال حاضر مخزن پلی اتیلنی می باشد. بسیاری از افراد که در حال ساختمان سازی هستند، از مخزن های آب پلی اتیلنی استفاده می کنند. در هر صورت اگر شخصی توانایی مالی خوبی هم نداشته باشد، مخزن پلی اتیلن بهترین گزینه است؛ زیرا دارای صرفه ی اقتصادی بیشتری می باشد.

مرکز خرید مخزن آب پلی اتیلن زیر پله ای

مرکز خرید مخزن آب پلی اتیلن زیر پله ای خرید مخزن پلی اتیلن در حال حاضر اصلا کار سخت و مشکلی نیست. مخزن پلی اتیلن توسط تولیدی های مختلفی که در سطح کشور وجود دارد ساخته می شود. هر فرد بنا به نیاز خود باید مخزن را انتخاب کند و یا سفارش بدهد.

بسیاری از افراد فکر می کنند که چون مخزن های پلی اتیلنی دارای کیفیت بهتری هستند، گران تر هم می باشند ولی اصلا اینطور نیست. هزینه لازم برای تولید پلی اتیلن نسبت به فلز کمتر می باشد.

در صورتی که شخصا مخزن را انتخاب کنید متحمل هزینه ی بیشتری خواهید شد. اگر نسبت به طعم آب حساس هستید، حتما باید از مخزن پلی اتیلنی استفاده کنید.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما