فروش مخزن پلی اتیلن یزد با قیمت ضمانتی

مخزن پلی اتیلن یزد یکی از معروف ترین مخازن جهت نگهداری ذخایر آب می باشد که آن را می توان در محل های گوناگونی قرار داد. در سال های اخیر به دلیل مدیریت اشتباه، مردم در برخی از ساعات شبانه روز به آب شرب دسترسی ندارند. به همین دلیل بازار فروش انواع مخزن پلی اتیلن از رونق بسیاری برخوردار می باشد. ما به عنوان تولیدکننده، مخزن پلی اتیلن یزد را با قیمت ضمانتی به فروش می رسانیم.

فروش مخزن پلی اتیلن یزد با قیمت ضمانتی

برتری مخازن آب پلی اتیلن بر گالوانیزه

برتری مخازن آب پلی اتیلن بر گالوانیزه ممکن است برای خرید مخزن موردنظر خود، در دو راهی مانده باشید و ندانید که کدام نوع برای شما مناسب می باشد. در این مطلب قصد داریم به بررسی موارد برتری مخزن آب پلی اتیلن در برابر مخازن گالوانیزه بپردازیم. 

بررسی برتری مخزن آب پلی اتیلن بر مخازن گالوانیزه

  • نحوه نصب: نصب پلی اتیلن ها بسیار راحت می باشد. هیچگونه مشکل در برابر اسیدها، آب و موادی که منجر به خوردگی خواهند شد، پیش نخواهد آمد. اما انواع مخازن گالوانیزه در مقابل این نوع مایعات خطرناک بسیار آسیب پذیر بوده و دچار مشکل می شوند. اگر قصد تعویض مخزن آب پلی اتیلن خود را دارید، به آسانی می توانید آنها را جابجا کنید اما مخازن گالوانیزه را باید با رعایت مراقبت های ویژه جابجا نمود.
  • عمر مخزن: اگر از تثبیت کننده UV در تولید پلی اتیلن ها استفاده کرده باشند، در برابر انواع دیگر مخازن عمر طولانی تری دارند. البته باید توجه داشت که حتما به هنگام تولید آنها، مواد درجه یک به کار رفته باشد.
  • مقدار هزینه تعمیرات: برای نگهداری و نظافت پلی اتیلن ها هزینه ی بسیار کمتری را باید پرداخت کرد.
  • کیفیت آب شرب: مخازن پلی اتیلن آب خالص و با کیفیت تری را در اختیار مصرف کنندگان می گذارند و آب نیز، بسیار خنک تر می باشد.
  • شکل و اندازه مخزن: مخازن پلی اتیلن قابلیت اطمینان بالاتری برای ذخیره سازی ۵۰۰۰۰ لیتر دارند و برای داشتن حجم های بالاتر باید مخزن ها را به یکدیگر متصل نمود.
  • تولید براساس نیاز: به دلیل تنوع فراوان مخازن پلی اتیلن تولید شده، به راحتی می توان آنها را برحسب نیاز تهیه نمود. به همین دلیل دیگر نیازی به تولید سفارشی محصول و پرداخت هزینه بیشتر نمی باشد.

ارزانترین نرخ مخزن پلی اتیلن در یزد

ارزانترین نرخ مخزن پلی اتیلن در یزد مخزن پلی اتیلن یزد بسیار ارزان قیمت و به صرفه می باشد. همچنین هزینه بارگیری و جابجایی آنها نیز، بسیار کم بوده و می توان با خیالی آسوده آنها را حمل نمود. 

برای خرید ارزانترین مخزن پلی اتیلن و یا کسب اطلاعات بیشتر با مرکز فروش ما در تماس باشید. کارشناسان ما شما را برای خرید هرچه بهتر و متناسب با نیازتان، راهنمایی خواهند کرد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما