تولید مخزن آب پلی اتیلن کرج در چند لایه

مخزن آب پلی اتیلن از  جنس پلاستیک خاص است و برای جا به جای آب و شیر و دیگر مواد شیمیایی قابل استفاده می باشد .

مخزن پلی اتیلن به دلیل وزن کم و قیمت مناسب به راحتی قابل دسترس است از این مخزن برای مصارف زیادی استفاده می شود.

مخزن آب پلی اتیلن کرج توانسته است .مخزن های یک لایه  و چند لایه را با توجه به استاندارد جهانی تولید و  با کیفیت بالا وارد بازار کند .

تولید مخزن آب پلی اتیلن کرج در چند لایه

تقسیم بندی کاربردی مخازن آب پلی اتیلن

تقسیم بندی کاربردی مخازن آب پلی اتیلن مخزن پلی اتیلن به دلیل وزن کم به راحتی قابل دسترس می باشد .همچنین

قیمت تمام شده این مخزن نسبت به دیگر مخزن ها بسیار مقرون به صرفه است .از این مخزن می توان با توجه به موقعیت قرار گرفتن آن در ابعاد مختلفی تولید کرد  .

مخزن های موجود در بازار را می توان از نظر کاربرد به سه نوع تقسیم کرد .یک لایه ،دو لایه و چند لایه 

مخزن تک لایه به صورت بی رنگ یا رنگی بنا بر سلیقه مشتری تولید می شود و در ذخیره سازی آب اشامیدنی یا هر ماده شیمیایی قابل استفاده است این مخزن به دلیل تک لایه بودن شفاف می باشد .برای تهیه مخزن پلی اتیلن ارزان می توان از این نوع خریداری کرد .

مخزن دو لایه نیز سفید یا رنگی است و به دلیل دو لایه بودن نور کمتری نسبت به تک لایه عبور میدهد .از این مخزن می توان برای ذخیره سازی آب آشامیدنی و مواد شیمیایی استفاده کرد .

مخازن سه لایه،این مخزن دارای سه لایه که لایه درونی و بیرونی بی رنگ و لایه میانی مشکی می باشد .دلیل مشکی بودن این لایه این است که مانع نفوذ نور خورشید و اشعه به داخل میشود و از زدن جلبک آب اشامیدنی جلو گیری میکند .این ویژگی مخزن سه لایه را نسبت به دیگر مخازن متمایز میکند .این مخزن به دلیل بهداشتی بودن مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشد .

مخزن پلی اتیلن انواع مختلفی دارد .این مخازن به صورت عمود ،افقی ،مکعبی .استوانه ای ، زیر پله ای و….بنابر موقعیت مکانی خریدار طراحی شده است. 

صادرات مخزن آب پلی اتیلن کرج

صادرات مخزن آب پلی اتیلن کرج تولید مخزن آب پلی اتیلن در ایران با کیفیت بالا و قیمت تمام شده مناسب باعث شده تا در بازارهای خارجی نیز موفق باشد .

مخزن آب پلی اتیلن کرج با تولید مخزن های با کیفیت در انواع سایز و رنگ های متنوع توانسته است در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت گسترده ای داشته باشد .این شرکت با تضمین محصولات خود توانسته است تا حدود زیادی انتظارات مشتریان داخلی و خارجی را برآورده سازد .

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما