صادرات مخزن آب پلی اتیلن سه لایه به عراق

همان طور که می دانید یکی از مشکلات اساسی و مهم کشورمان ایران، موضوع کمبود آب می باشد و این امر سبب شده که در بسیاری از  نقاط کشور دسترسی به آب شرب سالم و بهداشتی با محدودیت مواجه شود لذا استفاده از مخازن ذخیره آب در دهه های اخیر با استقبال همراه بوده است و در این مطلب قصد داریم به معرفی مخزن آب پلی اتیلن سه لایه بپردازیم.

صادرات مخزن آب پلی اتیلن سه لایه به عراق

مقایسه مخازن چند لایه پلی اتیلن مخصوص آب

مقایسه مخازن چند لایه پلی اتیلن مخصوص آب

مخازن آب پلی اتیلن به صورت تک لایه، دولایه، سه لایه، چهار لایه فوم دار و پنچ لایه تولید می شود که بیشترین کاربرد و استفاده از این مخازن پلی اتیلن چند لایه جهت نگهداری آب شرب می باشد.

اکنون سوالی که پیش می آید این است که کدام یک از این مخازن برای خرید بهتر است پس با ما همراه باشید تا به مقایسه مخازن چند لایه پلی اتیلن بپردازیم.

جالب  است بدانید مخازن آب پلی اتیلن در ابتدا به صورت تک لایه و بی رنگ تولید می شدند که این امر سبب می شد نور از جداره مخزن عبور کرده و باعث رشد جلبک در داخل مخزن آب شود.

تجزیه جلبک های مرده توسط باکتری های بی هوازی، طعم و بوی نامطبوعی به آب داخل مخزن می بخشید و این مشکلی بود که تولید کنندگان به فکر تولید محصول جدیدتری افتادند و مخازن پلی اتیلن دو لایه که اکثرا به رنگ آبی تولید می شدند وارد بازار شد و در نهایت نیز مخازن پلی اتیلن سه لایه سفید رنگ تولید شدند.

مخازن سه لایه کاملا ضد جلبک بوده و در شرایط مختلف آب و هوایی ایران قابل استفاده می باشد البته در مناطق بسیار گرمسیری یا سرد سیری در صورت نیاز می توانید از مخازن چهار لایه فوم دار نیز استفاده کنید.

کارخانه ساخت مخزن آب پلی اتیلن سه لایه

کارخانه ساخت مخزن آب پلی اتیلن سه لایه

برای معرفی بیشتر و تخصصی تر مخزن آب پلی اتیلن سه لایه، باید بگوییم که این مخازن از سه لایه به شرح زیر تشکیل شده اند:

۱٫ لایه اول: که همان لایه خارجی و به رنگ سفید می باشد؛ در برابر عوامل جوی مختلف از جمله  اشعه ماوراء بنفش خورشید مقاوم است و رنگ سفید آن باعث کاهش جذب حرارت نور خورشید و حفظ دمای آب در مدت طولانی خواهد شد.

۲٫ لایه دوم: لایه میانی و به رنگ مشکی می باشد و مانع از عبور نور به داخل مخزن می شود و علاوه بر آن باعث استحکام مخزن نیز خواهد شد.

۳٫ لایه سوم: داخلی ترین لایه بوده که در تماس مستقیم با آب یا سایر مایعات موجود در مخزن است و ساخت آن به گونه ای است که بر روی کیفیت آب هیچ تاثیری نمی گذارد.

لازم به ذکر است تمامی استانداردهای روز جهانی در کارخانه مخزن پلی اتیلن آب رعایت شده  و تمامی محصولات تولید شده در این کارخانجات دارای نشان سیب سلامت هستند همچنین این مخازن در ابعاد افقی، عمودی و مکعبی تولید می شود برای کسب اطلاعات  بیشتر و دریافت آخرین قیمت ها  با کارشناسان بخش فروش در ارتباط باشید.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما