قیمت مخازن پلی اتیلن ویژه

 مخازن پلی اتیلن ویژه در این مجموعه های فروش با قیمت پایین و بهترین کیفیت و به صورت سفارشی ارایه می شوند. منحصر به  فرد بودن این مخازن  به علت این  است که مطابق با سفارش مشتری با خصوصیت های ویژه ای تولید می شوند . این قابلیت ها می توانند ار نظر شکل ظاهر مخزن، حجم آن و یا جنس آن باشد . اگر هیچ کدام از مخازنی که در این سایت های فروش ارایه می کنیم نیازهایتان را مرتفع نمیی کند هیچ جای نگرانی نیست . شما با سفارش کالای مورد نیاز خود در مراکز فروش مخازن پلی اتیلن در تهران در صورتی که امکان تولید کالای مورد نظر برای کارخانه های تولیدی امکان وجود داشته باشد در کوتاه ترین زمان و قیمت مناسب محصول موردنیازتان را به شما تحویل می دهیم . مراکز فروش مخازن پلی اتیلن در تهران به صورت گسترده باتوجه به کیفیت مناسب و قیمت مناسب روند خوبی داشته است و توانسته است رضایت مشتریان  و خریداران خود را جلب کرده و فروش بالایی داشته باشد . قیمت مخازن پلی اتیلن طبرستان نیز متناسب با انواع تولیدی انها می تواند متفاوت باشد . که شما متناسب با نیاز خود می توانید هز یک از انها را خریداری نمایید . و مورد استفاده خود قرار دهید .

مراکز فروش به خوبی نیازهای اساسی هر استان را بررسی می کنند و مطابق آن اجناس را عرضه می نمایند تا کالایی در انبار ها باقی نماند و سود بالایی نصیب فروشندگان و تولیدی ها شود. این ارگان ها اجناس را بیشتر به طور اینترنت به دست خریداران می رسانند تا افراد بدون ماندن در ترافیک های طاقت فرسا و پرداخت کردن هزینه های اضافی اقلام خود را دریافت نمایند.

قیمت مخازن پلی اتیلن ویژه

فروش انواع مخازن پلی اتیلن در تهران

فروش انواع مخازن پلی اتیلن در تهران فروش مخزن پلی اتیلن در تهران انجام میگیرد انواع مخزن در بهترین کیفیت و قیمت تولید و عرضه میشود و هم اکنون انواع محصولات شرکت در بازار های داخلی تهران به فروش می‌رسد مخازن پلی اتیلن در تهران از بهترین مخازن روز دنیا می‌باشد.

فروش مستقیم مخازن پلی اتیلن

فروش مستقیم مخازن پلی اتیلن فروش مخزن پلی اتین به خاطر خوب بودن بازار مخزن بسیار رونق دارد عواملی از جمله کیفیت و کارایی زیاد به همراه مزایا و ویژگی های منحصر به فردش مخازن پلی اتیلن ایران را به سمت فروش و استقبال بی نظیر سوق دادن است. مخزن پلی اتیلن درجه یک در بیشتر استان ها یافت می شود و از کارائی بالایی برخوردار می باشد.

لیست قیمت مخازن پلی اتیلن

لیست قیمت مخازن پلی اتیلن لیست قیمت مخازن پلی اتیلن در کشور بسیار ارزان و مقرون به صرفه است در مقایسه با کشور های خارجی این لیست از قیمت واقعا خوبی برخوردار است اگر این خرید مستقیم از شرکت های تولیدی باشد همچنین اگر از تمدن فروشان تهیه گردد به مراتب قیمت های ارزانتری در لیست به خود اختصاص می‌دهند.

بازار مخزن پلی اتیلن

بازار مخزن پلی اتیلن بازار مخازن پلی اتیلن در کشور بسیار رونق دارد مخزن پلی اتیلن در بهترین قیمت عرضه میشود و به خاطر کاربرد و ویژگیهای منحصر به فردش بازار مخازن پلی اتیلن را بسیار پر رونق کرده است. به نحوی که میتوان با قیمت بسیار استثنایی این مخازن را با بیشترین کارایی به عرضه رسانیم‌. بازار این کالا امروزه رونق بالایی به خود گرفته است.

معرفی انواع محصولات شرکت طبرستان

معرفی انواع محصولات شرکت طبرستان  مخزن پلی اتیلن افقی تابستان بهترین انتخاب برای نگهداری و حمل و نقل آب قابل شرب به گونه ای است که بو و طعم آن تغییر نمی کند.

 مخازن پلی اتیلن افقی تابستان برای حفظ بیشترین مواد شیمیایی مناسب هستند.

 لایه فوم موجود در مدلهای کف چندین مخزن پلی اتیلن افقی طبرستان باعث سبکی مخزن و جلوگیری از اتلاف گرما توسط دیواره و تثبیت رفع دمای مایعات در آن می شود.

 وزن و قیمت مخزن پلی اتیلن افقی طبرستان نسبت به مخازن استنلس استیل و فایبرگلاس کمتر است.

 مخازن بی رنگ به دلیل شفافیت زمینه کنترل سطح سیال موجود در آن توسط کاربر را فراهم می کند.

 لایه ضد آفتاب موجود در مخزن پلی اتیلن افقی طبرستان ، از رشد جلبک ها جلوگیری می کند.

 در صورت استفاده از مخازن فوق برای نگهداری و ذخیره آب آشامیدنی ، برای جلوگیری از رشد جلبک ، لطفا موارد زیر را در نظر بگیرید:

 مخازن بی رنگ و یک لایه برای ذخیره آب در فضای بام مناسب است

 مخازن دو لایه برای ذخیره آب در فضای بدون پوشش در مناطق معتدل و سرد مناسب است

 مخازن کف سه لایه و چهارم برای ذخیره آب در فضای بدون روکش در مناطق معتدل ، گرمسیری و سرد مناسب است

 مخزن پلی اتیلن افقی تابستان با ضمانت ۳ ساله از تاریخ تولید ارائه می شود.

 نکات لازم را باید پس از خرید مخزن پلی اتیلن افقی طبرستان در نظر بگیرید

 از نگه داشتن مایعات با دمای بیش از ۶۰ گرم جلوگیری کنید.  در مخازن

 اتصالات ورودی و خروجی مخازن توسط نمایندگان فروش و یا توسط راهنمای آنها نصب می شوند

 از تماس با اشیاء تیز و اعمال بار غلیظ در پوسته مخازن خودداری کنید

 مخازن را در مکانی کاملاً در دسترس ، قابل مشاهده و کنترل قرار دهید

 اتصالات را بیش از حد نکشید زیرا اتصالات اتصال بیش از حد کافی باعث وارد آمدن آسیب به مخزن می شود (آب بندی کافی است)

 برای اتصال مخزن به سیستم پمپ و لوله کشی ، از اتصالات انعطاف پذیر استفاده کنید ، این اتصالات از مخزن در برابر تنش های ناشی از لرزش پمپ ، انبساط و انقباض محافظت می کنند

 اگر مخزن در ارتفاع قرار دارد ، برای نصب مخزن از سازه های جامد متناسب با وزن مخزن پر از مایع طراحی شده استفاده کنید.

 مطمئناً از شناور برقی برای تحقق مخزن با پمپ استفاده می شود ، شناور باید به گونه ای تنظیم شود که پمپ خاموش شود و جریان سیال ورودی قبل از انجام مخزن قطع شود.

 مخازن پلی اتیلن طبرستان را در نزدیکی برق و آتش قرار ندهید.

 سطح صندلی مخازن باید متعادل باشد.  از تعادل مخزن توسط یک قطعه سنگ ، یک تکه کاشی و هر نوع ماده سخت مشابه به طور جدی جلوگیری کنید

 در صورت نصب در ارتفاع ، برای جلوگیری از حرکات ناشی از باد ، هنگام خالی مخزن ، آن را به ساختار مرتبط وصل کنید

ویژگی های مخازن پلی اتیلن طبرستان

ویژگی های مخازن پلی اتیلن طبرستان  مخازن پلاستیکی از طریق قالب چرخشی یا قالب تزریق پلاستیک ساخته می شوند.  به طور معمول ، تولید کنندگان این فرآیند را با ایجاد قالب قوطی استیل ضدزنگ شروع می کنند.  جزئیات قالب روی رایانه ترسیم می شود.  آنها سپس قالب قوطی را با دانه های پلاستیکی یا پودر پر می کنند ، آن را مهر می کنند و آن را روی منبع گرما می چرخانند.  این اجازه می دهد تا مواد پلاستیکی درون قالب ذوب شوند.  سپس تولید کنندگان اجازه می دهند پلاستیک سخت و سرد شود.  پس از اتمام کار ، آنها قوطی را باز می کنند تا مخزن داخل آن آشکار شود.  برای تغییر ضخامت مخزن ، تولید کنندگان فقط از مواد پلاستیکی کم و بیش استفاده می کنند.

 متداول ترین انواع مواد برای ساخت مخازن پلاستیکی عبارتند از: پلی اتیلن (PE) ، پلی پروپیلن (PP) و پلاستیک تقویت شده با فایبرگلاس (FRP).  انواع پلی اتیلن مورد استفاده شامل پلی اتیلن با چگالی بالا HDPE ، پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) ، پلی اتیلن با چگالی متوسط ​​(MDPE) ، پلی اتیلن با چگالی کم خطی (پلی اتیلن خطی) (LLDPE) و پلی اتیلن متقابل (XLPE) می باشد.  آنها همچنین ممکن است از پلاستیکهای دیگر مانند پلی وینیل کلرید (PVC) یا کلرید پلی وینیلیدن (PVDF) استفاده کنند.

 هر نوع پلاستیک درجه های مختلفی از کیفیت پلاستیک متفاوتی مانند مقاومت در برابر خوردگی ، مقاومت در برابر ضربه ، استریل ، دوام ، مقاومت شیمیایی ، سختی و غیره را ارائه می دهد. تولید کنندگان یک ماده مخزن پلاستیکی را بر اساس نیاز برنامه شما انتخاب می کنند.

 اگر مخزن مورد نیاز شما در بازار استاندارد موجود نباشد ، تولید سفارشی ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.  مخازن پلاستیکی سفارشی در طیف گسترده ای از تنظیمات ، جهت گیری ها (افقی یا عمودی) ، رنگ ها ، شکل ها و اندازه ها موجود است ، بنابراین آنها به طور مناسب عملکردهای مورد نیاز خود را انجام می دهند.  تولید کنندگان حتی می توانند دیوارهای مخزن شفاف را نصب کنند ، به طوری که کاربران می توانند محتوای مخزن را تحت نظر بگیرند.  از نظر اندازه ، مخازن پلاستیکی می توانند از ۱۵ گالن تا ۱۶۰۰۰ گالن در هر نقطه باشند.

 روشهای زیادی برای طبقه بندی مخازن پلاستیکی وجود دارد ، اما سه روش وجود دارد که رایج ترین آنهاست.  مخازن پلاستیکی را می توان به شرح زیر طبقه بندی کرد:

 ۱٫ ماده ای که مخزن در آن قرار دارد

 ۲٫ نوع ماده ای که مخزن از آن ساخته می شود

 ۳٫ کاربرد و طراحی مخزن

 چند نوع مخازن پلاستیکی که عمدتاً با موادی که در آن موجود است تعریف می شوند: مخازن آب ، مخازن سوخت پلاستیک ، مخازن شیمیایی و مخازن روغن پلاستیک.  نمونه هایی از مخازن طبقه بندی شده در ترکیب مواد آنها عبارتند از: مخازن پلی اتیلن ، مخازن پلی پروپیلن و مخازن FRP.  سرانجام ، چند نمونه از متداول ترین مخازن دسته سوم عبارتند از: مخازن سپتیک ، مخازن ذخیره سازی ، مخازن دو جداره و مخازن کف مخروط.

 مخزن آب به طور خاص به عنوان مخزن ذخیره آب مورد استفاده قرار می گیرد ، برای کاربردهایی مانند ذخیره آب آشامیدنی در منزل و ذخیره آب آتش خاموش.  مخازن پلاستیکی آب از مواد بیشماری ساخته می شوند که رایج ترین آنها PE است.  مواد دیگری که می توانند برای ساخت مخازن آب مورد استفاده قرار گیرند عبارتند از PP ، PVC و PVDF.  مخازن آب به دلیل سبک بودن و مقاومت در برابر مواد شیمیایی در مواد معمولاً با استفاده از PE ساخته می شود.  مخازن آب برای ذخیره سازی آب برای مصرف انسان باید درجه مواد غذایی باشد.

 مخازن سوخت پلاستیک برای حمل و ذخیره مواد قابل اشتعال و سنجش میزان مواد در موتور استفاده می شود و این ماده را در پیش بینی وضعیت مضر به عنوان یک مؤلفه مفید کمک می کند.  مخازن سوخت پلاستیک معمولاً از پنج ماده مختلف ساخته می شود: پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ، PP ، پلاستیک مجددا (پلی اتیلن بازیافتی) ، و یک چسب پلاستیکی یا الکل اتیل وینیل

 مخازن شیمیایی برای ذخیره مواد شیمیایی تهاجمی یا بسیار واکنش پذیر مانند اسید سولفوریک استفاده می شوند.  سازندگان مخازن پلاستیکی مخازن شیمیایی ، همچنین به عنوان مخازن ذخیره سازی شیمیایی شناخته می شوند ، با فضای داخلی و اتصالات مقاوم در برابر واکنش و خوردگی.

 مخازن روغن پلاستیک مشابه مخازن سوخت پلاستیک است ، اما موادی که از آنها ساخته می شوند مواد مختلفی هستند.  موادی که تولید کنندگان برای ساخت آنها از آنها استفاده می کنند عبارتند از: پلاستیک تقویت شده با فایبرگلاس (که به آن پلاستیک تقویت شده با شیشه نیز می گویند) ، یا FRP ، و پلی اتیلن ساخته شده.

 مخازن پلی اتیلن همه کاره بوده و برای ذخیره سازی بدون فشار انواع مایعات ، مواد شیمیایی و جامدات از جمله: قلیاها ، اسیدها ، آب و حلالها مورد استفاده قرار می گیرد.  پلی اتیلن به طور معمول تحت درمان با اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد و این مخازن را بسیار بادوام می کند و درجه مواد غذایی را تأیید می کند ، تا بتوان از آنها برای ذخیره آب استفاده کرد.

 مخازن پلی پروپیلن در برابر حرارت (نقطه ذوب ۳۲۰ ℉) ، رطوبت ، مواد شیمیایی و سایر مواد خورنده مقاوم هستند.  آنها همچنین بادوام ، سبک و سفت هستند.  یکی از مکانهایی که محبوب ترین آنها در کارخانجات فرآوری فولاد ضد زنگ است.

 متداول ترین ماده ای که مخازن FRP از آن ساخته می شوند ، پلاستیک تقویت شده با شیشه یا GRP است.  مخازن FRP به عنوان یک ماده مورد تأیید سازمان غذا و دارو ، در مرحله اول در فرآوری مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

 هدف از مخازن سپتیک بسیار تخصصی تر است ، زیرا آنها برای ذخیره مواد مورد استفاده در فرآیند تصفیه فاضلاب طراحی شده اند.  دو بخش اساسی سیستم مخزن سپتیک مخزن ، خود مخزن سپتیک و یک میدان تخلیه است.  آنها با هم یک سیستم تصفیه فاضلاب در محل ایجاد می کنند.

 مخازن ذخیره سازی پلاستیک به سادگی برای ذخیره وسایل استفاده می شود.  Storage یک برنامه کاربردی است که تقریباً در هر صنعت یافت می شود ، و این باعث می شود که ذخیره سازی یک برنامه بسیار متنوع باشد.  به همین دلیل مخازن ذخیره سازی می توانند در پیکربندی های بی شماری طراحی شوند.

 مخازن دو جداره دارای نمای خارجی است که با یک لایه پلاستیکی اضافی تقویت شده است و نام آن را به مخزن می دهد.  این لایه اضافی پلاستیک ایمنی بیشتری را ایجاد کرده و از نشت در حین ذخیره ، حمل و نقل و پردازش تهاجمی مواد جلوگیری می کند.  به همین دلیل از مخازن دو جداره برای ذخیره زباله های خطرناک و سایر مواد بالقوه مضر استفاده می شود.

 مخازن پایین مخروطی به نام انتهای پایین خود نامگذاری شده است که زاویه دار است و مانند مخروط نشان داده می شود.  اهداف آنها به ۱) ساده کردن فرایند توزیع از زیر مخزن و ۲) فرایند تخلیه مخزن کارآمدتر است

کاربرد انواع مخازن پلی اتیلن

کاربرد انواع مخازن پلی اتیلن برای آشنایی با کاربرد مخازن با انواع آن آشنا میشویم:

مخازن پلاستیکی

 مخازن پلاستیکی را می توان به عنوان مخازن مهاری تعریف کرد که برای ذخیره انواع مختلفی از مواد طراحی شده اند.  آنها همچنین به عنوان مخازن پلی شناخته می شوند و در انواع کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. 

 با استفاده از مخازن پلاستیکی ساختگی مانند مخازن آب ، مخازن پلی پروپیلن ، مخازن پلی اتیلن و مخازن ذخیره سازی ، محصولات پلاستیکی Park قادر به ساخت مخزن پلاستیکی شما در هر ابعاد و ابعادی هستند.

 ما بهترین قیمت را در مخازن پلاستیکی با نام تجاری ارائه می دهیم.  مخازن ذخیره پلاستیک پلی اتیلن را از ۱۵ گالن – ۱۶۰۰۰ گالن – از بین انواع مختلفی از ما انتخاب کنید.  ما همچنین مخازن پلاستیکی عمودی ، مخازن پلاستیکی افقی ، مخازن بیضوی ، دو جداره ، واشر فشار ، مخازن ویفر و مخازن سپتیک را ارائه می دهیم.

 محصول ما در مخازنی که تولید می شوند برای ذخیره سازی و پردازش مواد شیمیایی مناسب است.  مخازن ما انتخاب خوبی برای هر صنعتی است.  تمام محصولات ما برای غلبه بر استانداردهای صنعت ، آزمایشات گسترده ای را پشت سر می گذارند.

 مخازن پلاستیکی برای طیف گسترده ای از برنامه های ذخیره سازی و حمل و نقل مواد استفاده می شود.  به عنوان مثال ، صنعت کشاورزی از مخازن پلاستیکی برای کمک به سیستم های آبیاری و کود استفاده می کند.  صنعت پتروشیمی از آنها برای حمل و نقل و ذخیره نفت و گاز استفاده می کند.

 برخی از صنایع بسیاری که از مخازن پلاستیکی استفاده می کنند عبارتند از: گاز و روغن ، کشاورزی ، تصفیه آب ، شیمیایی ، مواد غذایی و آشامیدنی ، بازیافت ، شستشوی قطعات صنعتی ، تولید و آبکاری.

 امروزه تولید کنندگان و تأمین کنندگان مخزن پلاستیک چشم خود را به سمت پایداری سوق داده اند.  خوشبختانه مخازن پلاستیکی قابل بازیافت هستند.  هنوز این صنعت به دنبال راه هایی برای کاهش تأثیرات زیست محیطی و پشتیبانی از یک زمین سالم است

قیمت مخازن پلی اتیلن طبرستان

قیمت مخازن پلی اتیلن طبرستان قیمت مخازن پلی اتیلن طبرستان بسیار مقرون به صرفه است اگر این محصول از عمده فروشان و نمایندگان رسمی تهیه شود چون به رساندن محصول به شکل مستقیم تری دخالت دارند و واسطه ها نقش کمتری پیدا میکنند قیمت روز کمتر نیز خواهد شد از طرفی ویژگی مخازن پلی اتیلن درجه یک بسیار ایده آل و کارساز می‌باشد و همین موجب میشود که در کنار یک قیمت مقرون به صرفه از کاربرد و مزایای این محصول درجه یک نیز بهره مند شوید.

وجه تمایز مخازن پلی اتیلن طبرستان با محصولات مشابه

وجه تمایز مخازن پلی اتیلن طبرستان با محصولات مشابه وجه تمایز مخازن پلی اتیلن طبرستان با محصولات مشابه استفاده از فرایند قالب گیری دورانی است

حجم مصرف پلی­ اتیلن بیشتر شد که تا به امروز پرمصرف­ ترین پلیمر این صنعت است. با وجود سهم نسبتا کم آن در بازار پلاستیک­ ها، رشد آن از میانگین صنایع مشابه بالاتر است. انعطاف ­پذیری در طراحی و حجم محصولاتی که از مخازن ذخیره ­سازی ساده تا قطعات پیچیده­ با کاربردی­ هایی در صنایع خودروسازی، پزشکی و هوافضا را در بر می­ گیرد، سبب توجه روز افزون به این نوع تولیدات پلی اتیلن شده است؛ به­ طوری که روش فرآیند برای شکل­ دهی حباب پیپت با کاربری پزشکی دقیقا مشابه با شکل­ دهی قایق­های بزرگ هفت متری است.

سادگی ظاهری فرآیند قالبگیری دورانی سبب شده که بعضی صرفا به آن نگاهی فنی داشته باشند و از جنبه­ های علمی­ تر آن غافل شوند. با این حال، ساخت قطعات پیچیده ­تر و با خواص بهتر و همچنین کوتاه ­تر کردن زمان چرخه­ ی تولید برای افزایش بهره ­وری نیازمند توجه ویژه و علمی ­تر به این صنعت است. در پشت ظاهر ساده­ ی مراحل فرایند قالبگیری دورانی، برهم­ کنش ­های پیچیده ی انتقال حرارت و توزیع مواد که در حین انجام این فرآیند درون قالب اتفاق می­ افتد، پنهان شده است. تا همین اواخر اطلاعات ما در مورد اتفاقات درون قالب بعد از ورود به کوره، ذوب شدن پودر و به دنبال آن خنک شدن به منظور تشکیل قطعه محدود می شد. اما امروزه، اندازه­ گیری دمای درون قالب حین چرخه، اسکن پیوسته­ ی سطح قالب به منظور خواندن دما و حتی قرار دادن یک دوربین درون قالب به منظور رصد کردن تشکیل قطعه امکان پذیر شده است. قالبگیری دورانی از آن جهت که تمامی مراحل گرما دهی، شکل ­گیری و خنک­ کاری قطعه، درون قالب و بدون استفاده از فشار انجام می­ شود، در میان روش­ های شکل­ دهی پلاستیک­ ها منحصر به فرد است . 

محصولات تولید شده با روش قالبگیری دورانی بازه­ ی گسترده ­ای دارند که می ­توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • کشاورزی (مخازن ذخیره­ سازی، مخازن سم پاش
  • خودرو سازی(پنل­ های داخلی، مخازن سوخت، سامانه­ های ورودی هوا)
  • ساختمان­ سازی و راه­ سازی (مخازن آب، سپتیک تانک، موانع ترافیکی)
  • لوازم خانگی (قطعات جاروبرقی، میز و صندلی)
  • صنعتی (مخازن مواد شیمیایی، محفظه ­ها، قطعات کنترل آلودگی و خوردگی)
  • باغبانی (حفاظ و مخزن سوخت ماشین چمن­ زنی)
  • صنایع دریایی (سکوهای شناور، بویه­ ها، مخازن سوخت)

شروع این صنعت در ایران از ۱۳۵۳ بود. در سال ۱۳۷۱ اولین ماشین قالبگیری دورانی با سیستم حرارتی الکتریکی، توسط آقای مهندس محمدعلی گلستانی در ایران ساخته شد. دو سال بعد ایشان اولین ماشین قالبگیری دورانی با سوخت فسیلی را طراحی نمودند و به سبب بیش از ۲۵ سال تلاش در راه توسعه این صنعت در ایران، از ایشان به عنوان پدر صنعت روتومولدینگ ایران یاد می شود.

سال ۱۳۷۷ اولین خط تولید این شرکت راه اندازی و در سال ۱۳۸۵ یک ماشین قالب گیری دورانی بسیار پیشرفته توسط مجتمع پلاستیک طبرستان وارد ایران و در سه سال بعد اولین ماشین قالبگیری چرخشی با سیستم کنترل اتوماتیک و کوره متحرک طراحی و به عنوان اولین اختراع در حوزه ساخت ماشین آلات قالبگیری دورانی در ایران ثبت گردید. در سال ۱۳۸۹ نیز پلی اتیلن شبکه ای شده برای اولین بار در ایران در مجتمع پلاستیک طبرستان در خط تولید قرار گرفت و به عنوان نخستین اختراع در حوزه تولید محصولات قالبگیری دورانی در ایران ثبت شد. در سال ۱۳۹۰ مدیران این مجموعه، شرکت فرا صنعت طبرستان را با هدف ساخت انواع ماشین آلات قالبگیری دورانی ، قالب ها و کلیه لوازم جانبی این صنعت احداث نمودند .  

راهنمای خرید مخزن پلی اتیلن درجه یک

در این مطلب ما شما را برای خرید مخزن پلی اتیلن به صورت گسترده تری راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید از اطلاعات اولیه در خصوص خرید مخازن پلی اتیلن آگاهی پیدا کنید و راحت ترین راه های خرید انواع مخازن پلی اتیلنی را بشناسید. ممکن است شما نیز مثل تعداد زیادی از همشهریان تهرانی با مشکل افت فشار آب ساختمان خود مواجه شده باشید. در هنگام مواجه شدن با این دست از مشکلات فنی اولین کاری که به ذهن هر کسی می رسد مشاوره گرفتن از تاسیساتی کارها برای حل مشکل است. آن ها نیز به احتمال زیاد تهیه یک مخزن آب و اتصال پمپ به مخزن را پیشنهاد خواهند کرد .

پیش از هر چیزی باید در مورد جنس مخزن آب منزل یا ساختمان خود تصمیم گیری کنید. عموماً در سال های گذشته از مخازن فلزی برای ذخیره سازی آب ساختمان ها استفاده می شد ولی به دلیل مشکلات و هزینه های خرید و نصب این نوع مخازن و همچنین ورود مخازن پلی اتیلن امروزه مخازن فلزی کمتر در مصارف ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند از این جهت ما در این مطلب بیشتر مخازن آب پلی اتیلن را مد نظر قرار می دهیم هر چند که مواردی که ذکر خواهیم کرد تا حدود زیادی می تواند برای خرید مخازن فلزی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

۱ . بررسی حجم آب مورد نیاز: مطابق اعلام شرکت آب و فاضلاب تهران برای هر واحد به ۲۵۰ لیتر آب ذخیره قبل از پمپ نیاز داریم.

۲ . انتخاب مکان مناسب برای مخزن: مکان استاندارد نصب در اتاق تاسیسات است ولی برای قرار دادن آن در ساختمان های معمولی می توانید این فضا ها را بررسی فرمایید: نزدیک پمپ آب و در حیاط خلوت، نزدیک پمپ در پیلوت، پشت بام .

۳ . بررسی محدودیت های مسیر انتقال مخزن و محل نصب در نظر گرفته شده و اندازه گیری طول عرض و ارتفاع مکان نصب و ابعاد مسیر انتقال .

۴ . پیدا کردن مخزن با حجم و ابعاد مناسب .

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما