خرید مستقیم وان پلی اتیلن شیلاتی

وان های پلی اتیلن از محصولاتی هستند که بیشترین کاربرد را در صنعت شیلات دارند. شیلاتی ها با استفاده از این وان ها می توانند آبزیان کوچک را پرورش داده و سپس به حوضچه های بزرگ منتقل نمایند. پلی اتیلنی که در ساخت این وان ها به کار رفته با هیچ گونه ماده ای ترکیب نمی شود. برای خرید وان پلی اتیلن شیلاتی می توان با روش های مستقیم و غیر مستقیم این کار را انجام داد. خرید مستقیم به خاطر نداشتن واسطه با نرخ های کمتری همراه است از این رو مشتریان خرید های مستقیم را ترجیح می‌دهند. با تهیه محصول به صورت مستقیم بهترین و با کیفیت ترین وان ها با نرخ های باور نکردنی را به دست می آورید. 

خرید مستقیم وان پلی اتیلن شیلاتی

انواع وان پلی اتیلن شیلاتی ایرانی

انواع وان پلی اتیلن شیلاتی ایرانی انواع وان پلی اتیلن شیلاتی وجود دارد که در کشور ایران بیشترین تولیدات را از آن خود کرده است. این وان ها با بهترین مواد خام مصرفی و به کمک پیشرفته ترین دستگاه ها تولید می شوند البته روش تولید وان ها مانند مخازن به صورت دورانی می باشد. با شناخت انواع وان ها از نظر شکل ظاهری، سایز و… می توان بهترین مدل را متناسب با فعالیت خود انتخاب کرد و تهیه نمود. 

وان هایی که برای شیلات ها مورد استفاده قرار می گیرند طبق اصول و استاندارد های بین المللی تولید می شوند تا آبزیان دچار بیماری و مشکلات نشوند. شکل ظاهری و سایز وان باعث می شود تا بتوان متناسب با حجم آبزیان خود ان را خریداری نمود. 

مشخصات وان پلی اتیلن مخصوص شیلات

مشخصات وان پلی اتیلن مخصوص شیلات وان پلی اتیلن مخصوص شیلات مشخصاتی دارد که با دانستن آنها می توان بهترین نوع را انتخاب کرد. از مشخصات این وان ها می توان به بهداشتی بودن، با دوام بودن در برآب سرما و گرما، در این وان ها نه جلبک می زنند و نه رسوب در آنها ایجاد می شود، با هیچ ماده و آسمونی ترکیب نمی شوند و… اشاره کرد. همین نکات باعث شده تا در میان پرورش دهندگان آبزیان محبوبیت زیادی را به دست بیاورد.

وزن کم، جابه جایی آسان، نصب راحت، مقاومت بالا در برابر ضربه، انعطاف پذیر بودن، داشتن نشان بهداشت و استاندارد، مقاوم در برابر اشعه خورشید، پوسیدگی، و خوردگی، از دیگر خصوصیات و مشخصاتی می باشد که در این وان ها نهفته است و آنها را نسبت به دیگر نمونه ها متمایز کرده است. با مراجعه بهبه این سایت می توانید از مشخصات وان پلی اتیلن شیلاتی به صورت کامل و دقیق اطلاع پیدا کنید و سپس خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام داد. 

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما