وارد کننده وان پلی اتیلن پرورش ماهی در تبریز

وان پلی اتیلن پرورش ماهی یکی از ابزار موارد استفاده از وان های پلی اتیلن می باشد. این محصول در اندازه های مختلفی تولید شده و در اختیار پرورش دهندگان ماهی قرار می گیرد. وارد کنندگان و تولیدکنندگان این محصول آن را در شهرهای مختلف ایران به صورت عمده و جزئی و به ویژه در شهر تبریز به مشتریان عرضه می شود.

وارد کننده وان پلی اتیلن پرورش ماهی در تبریز

نحوه ساخت وان پلی اتیلن پرورش ماهی سفارشی

نحوه ساخت وان پلی اتیلن پرورش ماهی سفارشی وان پلی اتیلن در اندازه ها و حجم های مختلفی تولید می شود. برای مثال می توان به حجمهای بیش از ۶۰ لیتر اشاره کرده، این عدد تا حدود ۲هزار لیتر افزایش می یابد. از این محصول در صنایع مختلفی استفاده می شود. همچنین یکی از کاربردهای ویژه آن بهره گیری از آن در صنعت پرورش ماهی می باشد.

روش های تولید وان های پلی اتیلن شامل موارد مختلفی می شوند. از این میان می توان به «روش چرخشی» اشاره کرد. این روش مراحل خاصی را دارا می باشد که به اختصار به بخشی از آنها اشاره می کنیم.

در این روش ابتدا پودر اتیلن همراه با رنگ مورد نظر در قالبی که قابلیت چرخش دارد ریخته می شوند. سپس قالب همزمان با دریافت حرارت شروع به چرخیدن می کند. پودرهای اتیلن موجود در قالب به طور یکنواخت ذوب می شوند و به شکل قالب در می آیند. البته عمل چرخش در زمان سرد شدن نیز انجام می شود.

در مرحله بعدی محصول از قالب بیرون آمده و اضافات آن حذف می شوند و پرداخت های مورد نیاز بر روی آن صورت می پذیرند. بخش QC بخش بعدی ای می باشد که این وان ها به آن وارد شده و در نهایت بعد از انجام کنترل کیفی محصول نهایی برای فروش آماده می شود.

نحوه ساخت وان پلی اتیلن پرورش ماهی به گونه ای است که ساختار آنها دارای استحکام بالایی می باشد. مزیت این وانها این است که به رغم استحکام بالا در برابر انواع فشارها وزن کمی دارند و به راحتی قابل جابه جایی هستند. این محصولات در مقابل اشعه UV خورشید مقاوم بوده و همچنین ضد خوردگی می باشند.

نکته جالب توجه در نحوه ساخت این محصول قابلیت تعیین اندازه با توجه به نیاز مشتری می باشد. به این ترتیب که شما با سنجش سطح کار خود و حجم مورد نیاز خود اقدام به سفارش وان در اندازه خاصی می کنید.

وان های تولید شده جهت استفاده در صنعت پرورش ماهی نیازمند دارا بودن استانداردهای بهداشتی نیز می باشند. لذا این محصولات دارای تاییدیه وزارت بهداشت می باشند. چرا که در تولید آنها ترکیبات مناسبی برای این منظور به کار برده می شود.

استفاده از مواد ضد UV در تولید این محصولات این امکان را فراهم می کند تا در طولانی مدت و با ماندگاری بالا و سالهای متمادی بتوان در فضاهای روباز از آنها استفاده نمود.

ارزانترین قیمت وان پلی اتیلن پرورش ماهی

ارزانترین قیمت وان پلی اتیلن پرورش ماهی وان پلی اتیلن ماهی به صورت عمده و جزئی در بازار عرضه می شود. قیمت وان پلی اتیلن به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این محصول اندازه آن می باشد. به طبع هر چه اندازه مورد نظر شما بیشتر باشد مواد اولیه بیشتری در تولید آن مورد استفاده قرار گرفته و سبب افزایش قیمت آن می شود.

فروش این محصول به صورت مستقیم و با سفارش از تولید کننده ها سبب حذف شدن واسطه ها و به همان نسبت کاهش هزینه ها و قیمت آن می شود. یکی از روشهای خرید این محصول به صورت اینترنتی می باشد.

شاید شما هم به دنبال تهیه وان پلی اتیلن پرورش ماهی با ارزانترین قیمت باشید. اگر چنین است شما می توانید به راحتی به هدفتان برسید.

کافی ست برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون انواع وان های پلی اتیلن مورد استفاده در پرورش ماهی و همچنین رسیدن به پاسخ سوالهایتان پیرامون نحوه تهیه وان پلی اتیلن سفارشی با ما تماس بگیرید.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما