قیمت فروش عمده مخزن آب پلی اتیلن یزد

آیا از قیمت فروش عمده مخزن آب پلی اتیلن در شهر یزد اطلاع دارید؟

آیا می دانستید برای این کار ۲ روش خرید مستقیم و خرید اینترنتی وجود دارد؟!!!!

آیا می دانید چه مقدار تفاوت بین این دو نحوه خرید وجود دارد.

یکی از راه های خرید در زندگی فعلی خرید به صورت اینترنتی است و می بایست.

این نوع خرید بسیار راحت و آسان است.

اگر قصد دارید برای منزل خود در یزد یک مخزن آب پلی اتیلن تهیه کنید می توانید با مشاوران ما در این زمینه تماس بگیرید و از قیمت های فروش به صورتی مستقیم و اینترنتی اطلاع حاصل نمایید و یک خرید ساده و ارزان داشته باشید.

باید این موضوع را نیز اضافه کرد یزد که از بزرگترین تولید کنندگان مخازن پلی اتیلن به شمار می آید؛ مخازنی استاندارد و درجه یک را عرضه داشته و در نتیجه هر یک از این محصولات می توانند نیاز های موجود در رابطه با ذخیره سازی و نگهداری انواع مایعات از جمله آب، تامین ساخته و تا سالها کارکردی موثر را از خود نشان خواهند داد. همچنین قیمت مخازن پلی اتیلن یزد نیز بسیار مناسب گزارش شده و این عامل هم می تواند یکی دیگر از دلایل خرید شما باشد.

قیمت فروش عمده مخزن آب پلی اتیلن یزد

دانستنی هایی درباره مخازن پلی اتیلن

دانستنی هایی درباره مخازن پلی اتیلنمخازن پلی اتیلن یک مزیت عمده را نسبت به مخازن دیگر با خود به یدک می کشند که باید در اشاره به آن گفت این مخازن از مواد پلی اتیلن که بهترین پلیمر های موجود به شمار می آیند؛ ساخته شده و از این رو می توان آنها را مجهز به ساختار و جداره ای عالی و غیر قابل نفوذ دانست.
اکنون هدف از کاربرد و استفاده مخازن پلی اتیلن این است که بتوانند سیالات مختلف را در آن نگهداری کرده و یا برای مصارف مختلف، ذخیره نمایند.
مخازن پلی اتیلن حالا در هر یک از حوزه های صنعتی، ساختمانی و کشاورزی مورد استفاده واقع شده و با خود فواید بسیاری را به ارمغان آورده اند.

در ادامه به تفکیک هر یک از کاربرد های مخازن پلی اتیلن را در حوزه های نامبرده توضیح خواهیم داد؛ در این بخش قصد داریم تا مزیت ها یا فواید مربوط به مخازن فوق را بر شمریم تا با آنها بیشتر آشنا شوید؛ به این مزیت ها در گزینه های زیر اشاره شده است:

 • یکی از به صرفه ترین و مناسب ترین مخازن ساخته شده تا به حال، مخازن پلی اتیلن هستند که قطعاً رتبه یک از آن این محصول خواهد بود.
 • مخازن مورد نظر به آسانی نصب شده و نیازمند اتصالات پیچیده و سخت نیستند.
 • با وجود مواد پلی اتیلن به کار رفته در آنها، ساختاری درجه یک و وزنی کم و سبک از آنِ این مخازن بوده و بنابراین قابلیت حمل و نقل آسانی را به همراه دارند.
 • مواد شیمیایی و هیچ عامل بازدارنده دیگری نمی تواند روی عملکرد و حتی ساختار این مخازن تاثیر بگذارد.
 • مخازن مربوطه در برابر حرارت و گرما عایق بوده و بنابراین این عوامل هم نمی توانند آن را از پا در بیاورند؛ چه بسا که قابل استفاده در انواع شرایط آب و هوایی خیلی سرد، خیلی گرم و حتی مرطوب نیز خواهد بود.
 • یکی دیگر از مزیت هایی که این مخازن را در صدر اهمیت و در نتیجه در صدر کاربرد قرار داده؛ طول عمر بسیار بالای آن می باشد که باعث شده تا سالهای سال، بدون هزینه نگهداری و تعمیرات، بتواند استفاده های لازم و مفید را از آن به عمل آورد.

بررسی انواع مخازن پلی اتیلن

در بررسی انواع مخازن پلی اتیلن باید گفت این محصولات از نظر نحوه تولید یا ساخت و همینطور از جهت شکل و ظاهر به نمونه های متعددی تقسیم بندی می گردند.
ابتدا در بررسی این مخازن از نظر نوع ساخت، می توان موارد زیر را نام برد:

 • مخازن پلی اتیلن به روش تولید خطی: در این روند از تولید، گرمای لازم به رزین ترموپلاستیکی داده شده و این کار با هدف تشکیل پلاستیک مایع انجام می گیرد؛ بعد از آن پلاستیک های مورد نظر سخت شده و سپس مبدل به سطوح پلی اتیلنی با تراکم زیاد خواهند شد؛ مخازن ساخته شده به این روش، جهت نگهداری مواد شیمیایی، مناسب به نظر رسیده و از مخازنی کاملاً غیر خورنده و بی ضرر برای مواد فوق به شمار می آیند.
 • مخازن پلی اتیلن متقابل: این نوع مخازن دارای تراکم زیادی بوده و نحوه تولید آنها به این صورت است که کاتالیز را به رزین های ترموپلاستیک افزوده و سپس مخازن مورد نظر یا ویژگی هایی همچون استحکام کششی فوق العاده و مقاومت بسیار بالا شکل خواهند گرفت؛ این محصولات طول عمر بسیار بالایی را داشته و مناسب ترین گزینه جهت حمل و نگهداری مواد شیمیایی خطرناک به حساب می آیند؛ از همین رو اهمیت بسیار بالایی را به خود اختصاص داده اند.

اما پیش از آنکه انواع دیگری از مخازن پلی اتیلن از نظر ظاهری را نام ببریم؛ می خواهیم تفاوت بین مخازن پلی اتیلن خطی و مخازن پلی اتیلن متقابل را ذکر نماییم که در قسمت زیر به آن پرداخته شده است:

 1. مخازن پلی اتیلن متقابل در مقایسه با مخازن خطی، درصد تراکم بیشتری را به همراه داشته و میزان مقاومت آنها نسبت به شکستگی، تا ۲۰ برابر گزارش شده است.
 2. این در حالی است که مخازن خطی دارای مقاومتی با میزان ۱۰ برابر می باشند.
 3. از دیگر تفاوت های بارز بین این دو مخزن این است که مخازن پلی اتیلن متقابل دارای خرابی زیادی نشده؛ اما مخازن خطی اگر خراب شوند؛ شدت آن بسیار زیاد خواهد بود.

بعد از موضوعات گفته شده؛ نوبت می رسد به ذکر انواع مخزن پلی اتیلن از نظر شکل که در این صورت می توان نمونه های زیر را نام برد:

 • مخازن پلی اتیلن خوابیده: این مخازن از نوع پایه دار بوده و از مناسب ترین گزینه برای نصب مخزن آب در پشت بام به شمار آمده و از نظر تعداد لایه تشکیل دهنده، به انواع مخزن خوابیده تک لایه، ۳ لایه و ۴ لایه تقسیم بندی می گردد.
 • مخزن پلی اتیلن ایستاده: این مخزن در انواع تک لایه و ۳ لایه موجود بوده؛ این مخزن دارای استحکام زیادی بوده و بنابراین می توان آن را در فضا های باز نصب کرد و مورد استفاده قرار داد؛ همچنین این مخزن نسبت به مخازن دیگر، با قیمت مناسب تری همراه می باشد.
 • مخزن پلی اتیلن مکعبی: نام دیگر آن منبع آسان رو بوده و برای فضا های کوچک، قابل استفاده است.
 • مخزن زیر پله ای: همانطور که از نامش بر می آید؛ برای نصب در زیر پله، مناسب به نظر رسیده و با وجود مواد اولیه خوبی که در ساخت آن به کار رفته؛ دفرمه نخواهد شد.
 • مخزن ته قیفی: در ته آن قیفی وجود داشته که باعث سر ریز شدن راحت مایعات خواهد شد؛ این مخزن در انواع تک لایه و ۳ لایه وجود دارد.

مشخصات فنی مخازن پلی اتیلن

مشخصات فنی مخازن پلی اتیلندر اشاره به مشخصات فنی مخازن پلی اتیلن می توان گفت این مخازن از تعداد لایه یا جداره های مختلفی تشکیل یافته اند که بر همین اساس می توان مخازن پلی اتیلن تک لایه یا همان تک جداره، مخازن پلی اتیلن دو لایه یا دو جداره و مخازن سه جداره را نام برد.
حال اگر بخواهیم به تفکیک، هر یک از مشخصات فنی مربوط به مخازن نامبرده را بیان نماییم؛ باید آنها را به صورت لیست وار نام برد که عبارتند از:

 • مخازن پلی اتیلن تک جداره: این مخازن به صورت مخازن بی رنگ وجود داشته و امکان عبور نور از جداره آنها به داخل وجود دارد؛ لذا مصرف کنندگان، بهتر دیدند که آن را در فضای سرپوشیده مورد کاربرد قرار دهند؛ همچنین این مخازن با وجود جداره نازک خود، مناسب جهت نگهداری مایعاتی جز مایعات شیمیایی خواهند بود.
 • مخازن پلی اتیلن دو جداره: در ساخت این مخزن از لوله هایی با سایز ۱۰۰۰، ۱۲۰۰، ۱۴۰۰، ۱۵۰۰ الی ۲۵۰۰ میلیمتر استفاده شده و این مخازن با تعداد جداره های استاندارد خود، دارای جوانب بهداشتی کافی بوده و حتی فشار های زیاد را هم می توانند تحمل نمایند؛ همچنین تغییرات شدید آب و هوایی در آنها موثر نبوده و از موارد استفاده آنها همی می توان به نگهداری انواع مشتقات نفتی مثل بنزین، گازوئیل، اسید و مواد شیمیایی اشاره کرد؛ به علاوه برای اجرا در فضای باز طراحی شده اند.
 • مخازن پلی اتیلن سه جداره: از لایه ای تیره رنگ برخوردار بوده و بنابراین نور نمی تواند از آن گذر کرده و باعث تشکیل جلبک نیز نخواهد شد؛ از همین رو می توان آن را گزینه ای مناسب برای نگهداری مایعات خوراکی و آب خوردنی استفاده نمود.

موارد مصرفی مخازن پلی اتیلن

اگر خاطرتان باشد در چند بخش گذشته گفتیم که امروزه مخازن پلی اتیلن در هر یک از حوزه های کشاورزی، صنعتی و ساختمانی مورد استفاده و اهمیت واقع شده اند.
اکنون قصد داریم تا به تفکیک، به موارد مصرف یا کاربرد مخازن مورد نظر اشاره نماییم.

کاربرد مخازن پلی اتیلن در حوزه کشاورزی:

 1. در این حوزه برای ساخت انواع کود به منظور تولید محصولات غذایی، از مخازن پلی اتیلن استفاده می نمایند.
 2. حتی از این مخزن می توان برای آبیاری قطره ای در کشاورزی نیز کاربرد به عمل آورد.
 3. برای آبیاری زمین های زراعی، باغ و باغچه می توان از این مخازن بهره برد و در مصرف آب صرفه جویی نمود.

کاربرد مخازن پلی اتیلن در حوزه صنعتی:

 • در فرآیند های تولید و پردازش صنعتی، از مخازن پلی اتیلن استفاده می کنند.
 • جهت شستشوی برخی از محصولات به منظور بازیافت آنها از مخازن مربوطه بهره می جویند.
 • همچنین برای عملیات صنعتی خاص مانند الکتروپلیت کردن نیز مخازن پلی اتیلن، کاربردی واقع خواهند شد.
 • در صنایع خودروسازی و برای اینکه بتوانند انواع روغن و سوخت را ذخیره نمایند؛ مخازن پلی اتیلن پر فایده واقع می شوند.
 • در صنایع فرآوری و تصفیه آب نیز استفاده از این مخازن، بسیار رایج می باشد.

کاربرد مخازن پلی اتیلن در حوزه ساختمانی:

از مخازن پلی اتیلن در این حوزه برای ذخیره سازی آب شرب یا آب مورد استفاده در حیطه ساخت و ساز از مخازن مربوطه بهره مند شده و بنابراین در جایی که به شیر آب دسترسی وجود نداشته باشد؛ این مخازن، بسیار کاربردی واقع خواهند شد.

۳ اشتباه رایج در خرید مخازن پلی اتیلن

3 اشتباه رایج در خرید مخازن پلی اتیلندر این بخش قصد داریم تا ۳ اشتباه رایج در خرید مخازن پلی اتیلن را بیان نماییم که برای اشاره به آنها باید گفت یکی از اشتباهاتی که اغلب خریداران در خرید مخازن پلی اتیلن می کنند؛ این است که اول شروع به خرید این محصول کرده و بعد تازه به این فکر می افتند که محل نصب مخزن را مشخص نکرده و حتی آماده سازی های لازم را هم انجام نداده اند.
بنابراین اولین کاری که آنها باید بکنند؛ این است که مکانی را پیش از خرید، برای نصب در نظر بگیرند که با ابعاد موجود در مخازن، سازگاری داشته باشد.
همچنین باید اطمینان لازم را در رابطه با اینکه راهرو یا درب محلی که قرار است مخزن در آن نصب شود؛ در مسیر نصب قرار نگرفته باشد.
به علاوه لازم است تا افراد پیش از نصب، سطح صافی که برای مخزن در نظر گرفته اند را کامل تمیز کرده تا حتی سنگریزه هم در زیر آن قرار نگیرد.

یکی دیگر از اشتباهات رایجی که در رابطه با خرید مخازن پلی اتیلن از سوی خریداران صورت می گیرد؛ این است که وقتی می خواهند مخزن را سفارش دهند؛ از نوع آن بی اطلاع بوده و حتی سایز ورودی و خروجی را نمی دانند و اطلاعی هم از اتصالات آن ندارند.
اتصالات باید متناسب با نوع نیاز، انتخاب گشته و حتی قطر لوله ورودی و خروجی از مخزن یا ورودی پمپ قابل وصل به مخزن هم باید مشخص گردد.

سومین اشتباه این است که خریداران اول کف محل نصب مخزن را تعیین نمی کنند و بدون انجام این کار، اقدام به خرید می کنند؛ در حالی که باید اول محلی صاف و یکدست را برای نصب در نظر گرفت تا مخزن بتواند به صورت اصولی و درست نصب شده و مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت مخازن پلی اتیلن یزد

یکی از مناطق مهم کشور که دارای کارخانجات و واحد های متعدد تولید کننده بسیاری در حوزه ساخت انواع مخازن پلی اتیلن در کشور بوده؛ استان یزد می باشد.
در این استان، با وجود کارخانجات مختلفی که هر یک مجهز به سیستم های پیشرفته و ماشین آلات به روز برای تولید مخازن پلی اتیلن می باشند؛ می توان انواعی از مخازن پلی اتیلن را با برند های مختلف دید که در معرض ارائه قرار گرفته اند.
تعدادی از این مخازن متعلق به برند های نامی و معروف بوده و از این رو ممکن است برتری ها و امتیازات بیشتری را نسبت مخازن پلی اتیلن متعلق به برند های دیگر داشته باشند.
بنابراین این امکان وجود دارد که بخواهیم شاهد قیمت بیشتر مخازن برند نسبت به مخازن پلی اتیلن دیگر باشیم.

اما علاوه بر برند، عوامل دیگری هم در تعیین قیمت مخازن پلی اتیلن موثر واقع خواهند شد که اگر بخواهیم آنها را مورد بررسی قرار دهیم؛ شامل موارد زیر خواهند شد:

 1. مخازن پلی اتیلن در انوع سفید و رنگی وجود داشته که مدل های رنگی این محصول، طبعاً قیمت بیشتری را به همراه خواهند داشت.
 2. این مخازن تعداد جداره های متفاوتی را به خود اختصاص داده اند که با افزایش تعداد آنها، مسلماً قیمت نیز در آنها صعودی تر خواهد شد؛ چرا که مخازن با جداره بیشتر، دارای کیفیت و کارایی ممتاز تری بوده و بنابراین انتظار این امر خواهد رفت.
 3. همچنین از نظر نوع ساخت، روش های متفاوتی برای تولید مخازن مربوطه به کار گرفته شده که هر یک با دیگری فرق دارد و این موضوع نیز تعیین کننده خواهد بود.
 4. البته متفاوت بودن اشکال مخازن پلی اتیلن را هم باید در نظر گرفت که باعث بروز قیمت های متعدد از آن خواهد شد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما