عرضه کننده مخزن پلی اتیلن ۱ لایه طبرستان

نگهداری آب یا محلول های شیمایی نیاز به استفاده از مخازنی ویژه دارد. در ایران تولید کننده های زیادی در زمینه تولید این مخازن فعال هستند. این مخازن می توانند ظرفیت های کم تا بسیار زیاد داشته باشند. مخازن تولید شده دارای تنوع لایه و کیفیت های متفاوتی هستند و هر تولید کننده سعی در ارائه بهترین محصول به بازار دارد. مخزن پلی اتیلن ۱ لایه طبرستان برای چه مصارفی مناسب است و فرآیند تولید ان چگونه است؟ این مخزن چه تفاوتی با سایر مخزن های دیگر دارد؟ با ما بمانید تا جواب پرسش های مطرح شده را به دست آورید.

عرضه کننده مخزن پلی اتیلن 1 لایه طبرستان

مصارف مختلف مخزن یک لایه پلی اتیلن

مصارف مختلف مخزن یک لایه پلی اتیلن

مخازن تولید شده از مواد پلیمری از جمله پلی اتیلن که در تهیه آنها فقط از این ماده استفاده شده و هیچ نوع رنگی در آن بکار نرفته است را مخازن تک لایه می گویند. این مخزن رنگ شیری و نیمه شفاف دارد و با قرار دادن دستمان روی لایه بیرونی سایه دستمان از طرف دیگر به وضوح مشخص است. محتویات این مخازن هر چه که باشد کاملا از بیرون قابل مشاهده است.

این تانکرها با توجه به خصوصیات مواد اولیه تشکیل دهنده آنها که همان پلی اتیلن می باشد بسیار محکم و بادوام هستند و در برابر ضربه و خوردگی مقاومت زیادی دارند. به دلایل ذکر شده مصارف مخزن پلی اتیلن  شامل نگهداری مواد شیمیایی، اسیدها و سایر مشتقات نفتی می باشد و برای نگهداری آب مناسب نیست چون نور خورشید از آن عبور کرده و زمینه رشد جلبک در آن بسیار فراهم است.

نحوه تولید مخزن یک لایه پلی اتیلن در طبرستان

نحوه تولید مخزن یک لایه پلی اتیلن در طبرستان

در طبرستان برای تولید مخزن یک لایه از مواد پلی اتیلن مرغوب استفاده می شود. این مواد را تهیه و با استفاده از آسیاب کاملا پودر می کنند. قالب های دو لایه خاصی برای تولید هر یک از حجم های این مخزن وجود دارد. مواد پودری را بین لایه های این مخازن ریخته و کاملا ان را پر می کنند. سپس قالب را وارد کوره حرارتی کرده و با استفاده از یک سیستم چرخشی یا دورانی ان را به گرش در می آورند تا به آرامی حرارت دیده و پودرها ذوب شوند و کل فضای بین قالب را پر کنند. سپس قالب را بیرون آورده تا کاملا سر شود. دو لایه قالب را از هم باز کرده و مخزن را بیرون می آورند.

در مرحله بعدی زواید و حاشیه های اضافی قالب را حذف کرده و آن را از نظر کیفی کاملا مورد بررسی قرار می دهند تا احیانا درز یا شکستگی نداشته باشد. اکنون مخزن یک لایه طبرستان آماده عرضه به بازار است.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما