صادرات مخزن آب پلی اتیلن عمودی اصل

مخزن آب پلی اتیلن عمودی یکی از انواع مخازن جهت نگهداری انواع سیالات و حتی مواد شیمیایی بوده است. به لحاظ شکل ظاهری علاوه بر مدل عمودی آن به انواع افقی و مکعبی و مخروطی نیز تقسیم می‌شود.

 در حال حاضر مخزن آب پلی اتیلن توسط کارخانه‌های ایرانی و با استفاده از مرغوبترین تجهیزات اولیه تولید می‌شود. این کارخانه‌ها با هدف صادرات این محصول، آنها را در انواع مختلف و به بهترین شکل تولید کرده‌اند و با صادرات آنها گام تازه ای در جهت رونق اقتصادی کشور برداشته‌اند. خریداران جهت سفارش این محصول می‌توانند با نمایندگی‌های فروش تماس بگیرند و لیست قیمت را از آنها دریافت نمایند.

صادرات مخزن آب پلی اتیلن عمودی اصل

معرفی مخزن آب عمودی از جنس پلی اتیلن

معرفی مخزن آب عمودی از جنس پلی اتیلنمخزن آب پلی اتیلن عمودی در ابعاد و اندازه‌های مختلف به صورت دو لایه و سه لایه و چند لایه در ایران تولید شده است و به منظور جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به داخل مخزن مورد استفاده قرار می‌گیرد. از بین رفتن کیفیت مخزن آب و ایجاد جلبک و رشد سریع آن از عوارض منفی تابش نور خورشید به داخل مخزن آب می‌باشد. برای این منظور یک لایه مشکی در بین دو لایه  داخلی و بیرونی بدنه مخزن پلی اتیلن ایجاد می‌شود
همچنین این مخزن با داشتن سایز و حجم زیاد توانایی نگهداری مقدار بالایی از مایعات را با درجه اسیدی مختلفی را دارد.
به علاوه این مخزن با دارا بودن نشان استاندارد حک شده روی بدنه آن و مقاومت بالایی که در مقابل مواد شیمیایی دارد و همینطور حمل و نقل آسان آن، عنوان پر فروش‌ترین مخزن پلی اتیلن را از آن خود کرده است.
لازم به ذکر است این مخزن در برابر بسیاری اشعه‌ها مانند اشعه فرابنفش و نور خورشید نیز مقاوم است، در دماهای بسیار بالا و پایین نیز قابل استفاده است، و در برابر آتش سوزی و بارندگی مقاومت بالایی را شامل می‌شود.

در نهایت باید گفت بهترین مخازن پلی اتیلن آب ، دو لایه هستند چرا که با داشتن لایه بیرونی مات و لایه درونی سفید،هم از نظر کیفیت در درجه بالاتری قرار دارند و هم از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه بوده است.

تولید مخزن آب پلی اتیلن عمودی با کیفیت

تولید مخزن آب پلی اتیلن عمودی با کیفیتجهت تولید مخزن پلی اتیلن آب باید گفت که در ابتدا مقداری از پلاستیک پودر شده را در قالبی که سایز نهایی کار مد نظر بوده، پخش می‌کنیم. سپس این قالب به صورت دورانی حول محور اطراف آن به چرخش در می‌آید و پلاستیک درون قالب در اثر حرارت ایجاد شده به قالب می‌چسبد. همچنین برای لایه بیرونی آن نیز از عملیات سرمایش استفاده می‌نماییم و پس از شکل گرفتن لایه بیرونی پلاستیک عمودی را از قالب خارج می‌نماییم.

شرکت‌های تولیدی ایران با تولید مخزن آب پلی اتیلن عمودی با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه، اقدام به پخش آن در داخل کشور نموده‌اند. همچنین مقدار قابل توجهی از آن را به کشورهای  همسایه صادر می کنند.

مخزن آب صادراتی به دلیل داشتن کیفت بالا در بازارهای داخلی و خارجی با استقبال زیادی از جانب مصرف کنندگان مواجه شده است. در واقع صادرات مخزن آب سبب افزایش تولید این محصول و فروش بیشتر و در نهایت افزایش میزان سودآوری برای کشور گشته است.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما