مرکز فروش مخزن پلی اتیلن انبساط درجه یک

مخزن پلی اتیلن جهت ذخیره سازی آب و‌ مایعات استفاده می شود.مخزن پلی اتیلن انبساط، وظیفه متعادل کردن فشار سیالات گرم شده و جبران کمبود آب در گردش در سیستم‌ حرارت مرکزی را به عهده دارد.

مرکز فروش مخزن پلی اتیلن انبساط درجه یک

مزایای استفاده از مخزن پلی اتیلن انبساط

مزایای استفاده از مخزن پلی اتیلن انبساطمخازن  انبساط انواع مختلفی دارند که می توان به مخازن انبساط باز و بسته اشاره کرد.هر کدام از این نوع مخازن معایب وو مزایا خاص خود را دارند که به گوشه ای از آنها اشاره می‌کنیم.

مخزن انبساط باز معمولاً به شکل مکعب یا استوانه ساخته می شود.با توجه به اینکه این نوع از مخزن با هوا در ارتباط است در هنگام نصب آن باید به موضوع اختلاف ارتفاع بین مخزن و بالاترین مصرف کننده و همچنین ارتفاع آبدهی پمپ گردشی توجه شود.

و اما مخزن انبساط بسته که در سیستم‌های گرمایش با دمای آب بالا استفاده می شود،به این صورت که با نصب در سیستم‌ موتورخانه فشار را توسط گازی  بی اثر مانند ازت یا توسط بالشتک های هوا که در قسمتی از مخزن وجود دارند تامین می کند.

مخازن  پلی اتیلن به جهت مقاومتشان در برابر خوردگی و قیمت ارزان و   مقاومت شیمیایی بالا در مقابل اکثر مواد و وزن کم و نصب سریع و آسان و دوام و عمر طولانی نسبت به سایر انواع مخازن از اولویت بالاتری برخوردارند. به عنوان مثال مخازن پلی اتیلن از جنس  گالوانیزه در عین حال که قیمت گرانتری نسبت به مخازن پلی اتیلنی دارند طول عمر آنها هم کمتر است و بعداز مدتی دچار زنگ زدگی خواهند شد و با گذشت زمان سوراخ شده و ظاهر فیزیکی نامناسبی پیدا می کنند.

تولید مخزن پلی اتیلن در ابعاد و اندازه های متفاوتی صورت می‌گیرد .که می توان به حجم های زیر اشاره کرد.

۶۰لیتری

۸۰لیتری

۱۰۰لیتری

۱۵۰لیتری

۲۰۰لیتری

این مخازن در شرکتها در دو نوع سه لایه دو لایه و تک لایه تولید می شوند.

تولید مخزن پلی اتیلن انبساط در کشور

تولید مخزن پلی اتیلن انبساط در کشورمخزن پلی اتیلن استاندارد معمولا باید دارای لایه محافظتی در برابر اشعه uvخورشید و لایه فومی جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و نشان ملی استاندار و همچنین امکان نصب کلیه اتصالات،شناور یا شیر باشد.

کشور ما مدتهاست که در زمینه تولید مخزن‌های پلی اتیلن خودکفا شده است.یکی از بهترین روش های تولید این محصول روش تولید بر اساس فناوری قالب گیری دورانی است،در این روش مقدار مشخصی از پلی اتیلن به شکل پودر وارد قالب محصول شده و با به چرخش درآمدن قالب حول محورها و حرارت دیدن ،اتیلن به دیوارهای قالب چسبیده و باعث ایجاد لایه مخزن در دیواره داخلی قالب می گردد. 

در کشور ما این مخازن  توسط بهترین تولید کننده ها ،تولید و به فروش می رسد.از جمله در شهرهای شیراز، اصفهان، تهران ،ساری که مرکز فروش مخزن پلی اتیلن انبساط درجه یک در کشور هستند.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما