عمده فروشی مخزن پلی اتیلن سه جداره

امروزه مخازن پلی اتیلن جای خود را به سایر مخازن مورد استفاده در جهان برای انواع سیالات و مواد شیمیایی داده اند. این مخازن به دلیل داشتن قیمت مناسب بسیار مقرون به صرفه هستند. عمده فروشی های مخزن پلی اتیلن سه جداره نیز می توانند به عنوان یکی از فروشندگان ارزان قیمت این محصولات به شمار آیند. کافی است نوع استفاده و مکان و ظرفیت مخزن را مشخص کنید تا بر اساس این مشخصات بهترین نوع مخازن در اختیار شما قرار گیرد.

عمده فروشی مخزن پلی اتیلن سه جداره

تفاوت مخزن پلی اتیلن سه جداره و ساده

تفاوت مخزن پلی اتیلن سه جداره و سادهکشور ایران به عنوان یکی از مهم ترین مراکز در زمینه تولید مخزن سه جداره در جهان به شمار می رود به طوری که در هر شهر یا استانی می توانید چند تولیدکننده بیابید که محصولاتی با کیفیت های متفاوت و قیمت های مختلف به بازار عرضه می کنند.

بسیاری از مردم و مصرف کنندگان مخازن پلی اتلین به اشتباه خیال می کنند که تفاوت عمده مخازن تک لایه و سه جداره در ضخامت آن ها می باشد در حالی که چنین نیست و این دو محصول که در اسم با هم تفاوت دارد به هیچ وجه از نظر ضخامت با یکدیگر فرقی ندارند و یکسان هستند.

اصلی ترین دلیل این تفاوت که سبب شده تولیدکنندگان و مصرف کنندگان این مخزن را سه جداره نام گذاری کنند استفاده از یک لایه پوششی سیاه رنگ در هنگام تولید است به طوری که سطح شفاف مخزن را تیره می کند.

یکی از مهم ترین مواردی که تولیدکنندگان را مجاب به تولید چنین محصولی کرده است، ذخیره سازی آب داخل آن هاست. در صورتی که آب در محیط یا مخازن شفاف نگهداری شود سریع تر باکتری و جلب می بنند.

تولید مخزن پلی اتیلن سه جداره در کشور

تولید مخزن پلی اتیلن سه جداره در کشورمخزن ساده آب بیشتر از نوع سه جداره استفاده می شود. حتی اگر دقت کرده باشید مخازن و منبع های قدیمی که در ظرفیت های متفاوت و از آهن تولید می شد نیز دارای فضایی تاریک و بدور از نور خورشید بودند.

امروزه نیز به خاطر ویژگی شفاف و نورگیر بودن مخازن پلی اتیلن برای جلوگیری از ورود نور به داخل مخزن و برای نگهداری طولانی مدت از آب یک لایه مشکی رنگ در آن ها استفاده می کنند.

تولید مخزن پلی اتیلن سه جداره در کشور ما توسط بسیاری از کارخانه ها انجام می گیرد که در ظرفیت های مختلف و برای کاربری های متفاوت طراحی کرده و می سازند. ظرفیت این مخازن از ۵۰۰ لیتر شروع می شود و تا ۱۰ هزار لیتر نیز ادامه می باید. علاوه بر این مخازن پلی اتیلن سه جداره در مدل های مختلف افقی، عمودی، مکعبی و مخروطی نیز تولید می گردند.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما