تولیدی بزرگ مخزن پلی اتیلن سه لایه

از مواد پلی اتیلنی که از فرآورده های کارخانجات پتروشیمی هستند محصولات بسیار متنوعی تولید می شود. یکی از مواد ساخته شده از محصولات پلی اتیلنی مخازن پلی اتیلنی می باشد. از این مخازن برای نگهداری مواد سیال شیمیایی و غیر شیمیایی استفاده می شود. این مخازن بسته به نوع کاربرد ممکن است در تعداد لایه های مختلف ساخته شوند. مخزن پلی اتیلن سه لایه چگونه ساخته می شوند و برای نگهداری چه موادی مورد استفاده قرار می گیرند.

تولیدی بزرگ مخزن پلی اتیلن سه لایه

مخزن پلی اتیلن سه لایه چگونه ساخته می شود؟

مخزن پلی اتیلن سه لایه چگونه ساخته می شود؟

روش ساخت همه مخازن پلی اتیلن شبیه هم است و از یک روش ساخت برای تولید آنها استفاده می شود. به طور خلاصه برای ساخت این مخازن قالب هایی در اندازه های مختلف وجود دارد. مواد پلی اتیلنی گرانوله ابتدا آسیاب می شوند تا به حالت پودر درآیند. قالب ها معمولا دو لایه بوده و مواد پلی اتیلنی پودری بین دو لایه ریخته می شوند .سپس قالب ها در کوره ها به حالت دورانی می چرخند و همزمان حرارت می بینند تا پودر پلی اتیلنی ذوب شود و به قالب بچسبد.

در مرحله بعدی حرارت متوقف و با وسایل سرمایشی قالب های در حال چرخش را سرد می کنند. در نهایت لایه های قالب از هم جدا و مخزن آماده شده است. در این مرحله قسمت های زاید از مخزن جدا و کنترل کیفی مخزن انجام می شود. اکنون مخزن آماده عرضه به بازار است.

تعداد لایه های مخزن ربطی به استحکام مخزن ندارد بلکه نوع کاربرد مخزن و موارد استفاده آن تعیین کننده تعداد لایه های آن است.

برای تولید مخزن سه لایه هنگام ساخت این محصول از یک لایه مواد رنگی غالبا مشکی در سطح مخزن و یا وسط لایه مخزن استفاده می شود. این لایه می تواند به صورت یک لایه در مرحله آخر به مخزن اضافه شود و یا طی فرآیند دورانی در کوره و پس از طی یک مرحله سرد شدن و اضافه کردن لایه مشکی صورت گیرد. برای قرار گرفتن لایه مشکی در وسط مجددا پودر اتیلنی به قالب اضافه و قالب درون کوره قرا می گیرد.

تولید مخزن پلی اتیلنی سه لایه به منظور نگهداری مایعاتی مانند آب شرب انجام می گیرد تا در مجاورت نور مستقیم خورشید کیفیت آن از بین نرود و جلبک ها قادر به رشد در این مخزن ها نباشند.

پایین ترین قیمت مخزن پلی اتیلن سه لایه

پایین ترین قیمت مخزن پلی اتیلن سه لایهجهت تهیه مخزن پلی اتیلن سه لایه با پایین ترین قیمت ممکن می توانید با کارشناس فروش ما ارتباط برقرار نموده و ضمن آگاهی از قیمت مخزن سه لایه آن را سفارش دهید. سفارش شما به هر تعداد که در نظر دارید در اسرع وقت به دست شما می رسد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما